- Reklama -

Chodí spolu Addison Rae a Tanner Buchanan z filmu Takový normální kluk?

Film Takový normální kluk sice kritici strhali, ale přesto se na Netflixu v mnoha zemích (včetně Česka) drží na vrcholu žebříčku sledovanosti.

- Reklama -

Hlavně díky hlavním hrdinům filmu – hvězdou tiktoku, tanečnicí Addison Rae a hvězdou seriálu Cobra Kai Tannerem Buchananem. Díky jejich výjimečné chemii na obrazovce každého zajímá, jestli spolu ti dva nechodí i ve skutečnosti.

Občas to tak totiž vypadá… Na předávání cen MTV Movie & TV Awards v roce 2021 se dvojice políbila při předávání ceny za „Nejlepší polibek“.

MTV na Twitteru zveřejnila video s polibkem a slovy: „Potvrzeno: chemie mezi herci @HesAllThatMovie @whoisaddison & @_TannerBuchanan je!!!!“.

Intimnosti hned, jak se poznali?

Spekulace o vztahu podpořil i samoný Buchanan, který sdílel na svém kanálu Youtube rozhovor pro Harper’s Bazaar. „Hned jsme se tak nějak spojili, už když jsme se poprvé potkali. A opravdu jsme se snažili rychle se poznat,“ aby „tam ta chemie byla“, naznačil herec, že mezi dvojicí opravdu možná něco bylo i mimo kamery.

- Reklama -

Na předávání cen MTV to tak nakonec ale moc nevypadalo. A mělo to svůj důvod…

S kým chodí Addison Rae?

Addison Rae před nedávnem začala randit s kytaristou Omarem Fendi. Ten potvrdil svůj vztah s hvězdou TikToku Addison Rae těsně po vydání filmu Takový normální kluk. A způsob, jakým tu zprávu oznámil, byl vážně rozkošný.

„Já a moje láska jsme oba číslo 1,“ napsal v reakci na úspěch filmu své partnerky Fendi. „Jsem na ni tak, tak, tak pyšný. Zajímalo by mě, jestli jsme první pár, který to dokázal s filmem a písní? Každopádně tě miluju, zlato.“

Omar Fendi není žádný žabař. Tenhle talentovaný muzikant naposledy spolupracoval s Kidem Laroiem a Justinem Bieberem na jejich skladbě „Stay“, ale spolupracoval také s Lilem Nas X, Ellou Mai, Yungbludem, Machine Gun Kellym nebo Travisem Barkerem.

Pozornost si získal hlavně díky spolupráci na hitovce „Mood“ od 24kGoldn a Ianna Diora. Dokonce díky tomu vystoupil v pořadu Saturday Night Live s Kidem Laroiem a Miley Cyrus. Na dvacetiletého mladíka na vzestupu to není vůbec špatná vizitka.

Zadaná, úspěšná, bohatá a šťastná

Stav vztahu Addison Rae se po posledním příspěvku Omera Fediho na Instagram stories okmažitě oficiálně nastaven na „zadaná“.

To bude pro mnoho jejích mužských fanoušků jistě dost hořká pilulka na spolknutí. Addison Rae, která se v roce 2019 proslavila na TikToku, je totiž na dobré cestě stát se celosvětovou celebritou i na filmovém plátně a v kosmetickém světě.

Kromě toho, že se může pochlubit více než 83 miliony sledujících na TikToku, uvedla na trh vlastní řadu make-upu, objevila se v několika nočních talk show a dokonce odstartovala kariéru v hudebním byznysu.

Kromě toho Rae momentálně září v hlavní roli ve filmu Takový normální kluk na Netflixu, což je moderní remake klasické romantické komedie z 90. let. Ačkoli se na film kritici dívají skrz prsty, z pohledu sledovanosti to vypadá na úspěšný trhák.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -