- Reklama -

Bastard s ďáblem v těle: Herci ze seriálu promluvili o možnostech pro 2. řadu

Hlavní hrdinové seriálu Bastard s ďáblem v těle, který se na Netflixu stal nečekaným hitem, se vyjádřili k možné budoucnosti svých postav.

- Reklama -

Seriál Bastard s ďáblem v těle, se na Netflixu objevil teprve nedávno, ale ti, kteří už stihli zhlédnout celou první sérii, se už ptají, zda přijde i druhá. Temně krvavý příběh o dospívání mezi čaroději, o podstatě rodinné lásky, hledání vlastní identity a láskyplné romanci totiž získal po svém uvedení vynikající hodnocení od kritiků i fanoušků.

(Upozornění: text obsahuje spoilery seriálu Bastard s ďáblem v těle)

Hlavním hrdinou příběhu, který vznikl na motivy knihy Sally Greenové Napůl zlý, je Nathan, který žije ve fiktivní Británii, ve které vládnou Bílí čarodějové. Nathana od dětství pronásleduje odpovědnost za smrt matky, za což ho šikanuje nevlastní sestra. Tvrdí jsou k němu ale i ostatní, protože Nathanův otec Černý čaroděj, jenž je považován za nejzákeřnějšího a nejnebezpečnějšího čaroděje na světě.

Nathan se postupně mění a jeho příběh nabírá na obrátkách. Abychom neprozradili příliš, uzavřeme to tím, že první řada za sebou přes jisté uzavření celého příběhu zanechala mnoho nezodpovězených otázek. I proto se dá očekávat velký zájem o pokračování, které by si ostatně přáli i herci z hlavních rolí.

Seriálový Nathan tvrdí, že je třeba ukázat více postav

Jay Lycurgo, který hraje Nathana si myslí, že Bastard s ďáblem v těle by měl co nabídnout i v další řadě. „Můj názor na druhou sezónu je ten, že jsme na opravdu skvělém místě ve světě, do kterého jsme se podívali jen na malém kousku. Je toho ještě tolik, co můžeme prozkoumat,“ svěřil se Radiotimes.com.

„Na fantasy je skvělé, kolik nabízí možností. V tom našem v něm máme i městskou kulturu, atmosféru měst… Takže existuje tolik míst, kam by se ještě naše postavy mohly vydat. A je tolik dalších postav, které by se ještě mohli ukázat,“ dodal.

Představitelka Annalise ví, že seriál jde jinou cestou než kniha

Že by Bastard s ďáblem v těle skončil už po první řadě si neumí představit ani Nadia Parkesová, která hrála Annalise. „Nevěřím, že jsme ty postavy viděli naposledy. Je toho tolik, co s nimi můžeme ještě vyprávět,“ svěřila webu BT.com herečka.

„Nechci si v knize číst dopředu, protože bych se mohla pak upínat k něčemu, co by se v seriálu nemuselo stát. [Scénárista] Joe [Barton] se s tímto seriálem opravdu vydal na vlastní cestu. Opravdu ho chci nechat, aby vše vyvíjel tak, jak chce,“ dodala Parkesová.

Gabriel chce zkoumat milostný trojúhelník

Představitele Gabriele, rodilého Francouze Emiliena Vekemanse, by zase těšilo prozkoumat víc do hloubky vztah ústřední trojice. „Milostný trojúhelník, který máme, je něco… je to teprve začátek,“ myslí si francouzská hvězda. „Mohlo by z toho vzejít něco víc. Jsem opravdu zvědavý, kam se s tím vydáme.“

Podle těchto slov se až zdá, že je pokračování skoro jisté. A pravdou je, že popularita Bastarda s ďáblem v těle je obrovská, takže by bylo velkým překvapením, kdyby seriál skončil. Přesto ale zatím pokračování jisté není. A nebude až do doby, než ho Netflix potvrdí oficiálně. Jakmile se tak stane, budeme vás informovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -