- Reklama -

Bastard s ďáblem v těle: Herci ze seriálu promluvili o možnostech pro 2. řadu

Hlavní hrdinové seriálu Bastard s ďáblem v těle, který se na Netflixu stal nečekaným hitem, se vyjádřili k možné budoucnosti svých postav.

- Reklama -

Seriál Bastard s ďáblem v těle, se na Netflixu objevil teprve nedávno, ale ti, kteří už stihli zhlédnout celou první sérii, se už ptají, zda přijde i druhá. Temně krvavý příběh o dospívání mezi čaroději, o podstatě rodinné lásky, hledání vlastní identity a láskyplné romanci totiž získal po svém uvedení vynikající hodnocení od kritiků i fanoušků.

(Upozornění: text obsahuje spoilery seriálu Bastard s ďáblem v těle)

Hlavním hrdinou příběhu, který vznikl na motivy knihy Sally Greenové Napůl zlý, je Nathan, který žije ve fiktivní Británii, ve které vládnou Bílí čarodějové. Nathana od dětství pronásleduje odpovědnost za smrt matky, za což ho šikanuje nevlastní sestra. Tvrdí jsou k němu ale i ostatní, protože Nathanův otec Černý čaroděj, jenž je považován za nejzákeřnějšího a nejnebezpečnějšího čaroděje na světě.

Nathan se postupně mění a jeho příběh nabírá na obrátkách. Abychom neprozradili příliš, uzavřeme to tím, že první řada za sebou přes jisté uzavření celého příběhu zanechala mnoho nezodpovězených otázek. I proto se dá očekávat velký zájem o pokračování, které by si ostatně přáli i herci z hlavních rolí.

Seriálový Nathan tvrdí, že je třeba ukázat více postav

Jay Lycurgo, který hraje Nathana si myslí, že Bastard s ďáblem v těle by měl co nabídnout i v další řadě. „Můj názor na druhou sezónu je ten, že jsme na opravdu skvělém místě ve světě, do kterého jsme se podívali jen na malém kousku. Je toho ještě tolik, co můžeme prozkoumat,“ svěřil se Radiotimes.com.

- Reklama -

„Na fantasy je skvělé, kolik nabízí možností. V tom našem v něm máme i městskou kulturu, atmosféru měst… Takže existuje tolik míst, kam by se ještě naše postavy mohly vydat. A je tolik dalších postav, které by se ještě mohli ukázat,“ dodal.

Představitelka Annalise ví, že seriál jde jinou cestou než kniha

Že by Bastard s ďáblem v těle skončil už po první řadě si neumí představit ani Nadia Parkesová, která hrála Annalise. „Nevěřím, že jsme ty postavy viděli naposledy. Je toho tolik, co s nimi můžeme ještě vyprávět,“ svěřila webu BT.com herečka.

„Nechci si v knize číst dopředu, protože bych se mohla pak upínat k něčemu, co by se v seriálu nemuselo stát. [Scénárista] Joe [Barton] se s tímto seriálem opravdu vydal na vlastní cestu. Opravdu ho chci nechat, aby vše vyvíjel tak, jak chce,“ dodala Parkesová.

Gabriel chce zkoumat milostný trojúhelník

Představitele Gabriele, rodilého Francouze Emiliena Vekemanse, by zase těšilo prozkoumat víc do hloubky vztah ústřední trojice. „Milostný trojúhelník, který máme, je něco… je to teprve začátek,“ myslí si francouzská hvězda. „Mohlo by z toho vzejít něco víc. Jsem opravdu zvědavý, kam se s tím vydáme.“

Podle těchto slov se až zdá, že je pokračování skoro jisté. A pravdou je, že popularita Bastarda s ďáblem v těle je obrovská, takže by bylo velkým překvapením, kdyby seriál skončil. Přesto ale zatím pokračování jisté není. A nebude až do doby, než ho Netflix potvrdí oficiálně. Jakmile se tak stane, budeme vás informovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -