- Reklama -

Bastard s ďáblem v těle: Herci ze seriálu promluvili o možnostech pro 2. řadu

Hlavní hrdinové seriálu Bastard s ďáblem v těle, který se na Netflixu stal nečekaným hitem, se vyjádřili k možné budoucnosti svých postav.

- Reklama -

Seriál Bastard s ďáblem v těle, se na Netflixu objevil teprve nedávno, ale ti, kteří už stihli zhlédnout celou první sérii, se už ptají, zda přijde i druhá. Temně krvavý příběh o dospívání mezi čaroději, o podstatě rodinné lásky, hledání vlastní identity a láskyplné romanci totiž získal po svém uvedení vynikající hodnocení od kritiků i fanoušků.

(Upozornění: text obsahuje spoilery seriálu Bastard s ďáblem v těle)

Hlavním hrdinou příběhu, který vznikl na motivy knihy Sally Greenové Napůl zlý, je Nathan, který žije ve fiktivní Británii, ve které vládnou Bílí čarodějové. Nathana od dětství pronásleduje odpovědnost za smrt matky, za což ho šikanuje nevlastní sestra. Tvrdí jsou k němu ale i ostatní, protože Nathanův otec Černý čaroděj, jenž je považován za nejzákeřnějšího a nejnebezpečnějšího čaroděje na světě.

Nathan se postupně mění a jeho příběh nabírá na obrátkách. Abychom neprozradili příliš, uzavřeme to tím, že první řada za sebou přes jisté uzavření celého příběhu zanechala mnoho nezodpovězených otázek. I proto se dá očekávat velký zájem o pokračování, které by si ostatně přáli i herci z hlavních rolí.

Seriálový Nathan tvrdí, že je třeba ukázat více postav

Jay Lycurgo, který hraje Nathana si myslí, že Bastard s ďáblem v těle by měl co nabídnout i v další řadě. „Můj názor na druhou sezónu je ten, že jsme na opravdu skvělém místě ve světě, do kterého jsme se podívali jen na malém kousku. Je toho ještě tolik, co můžeme prozkoumat,“ svěřil se Radiotimes.com.

„Na fantasy je skvělé, kolik nabízí možností. V tom našem v něm máme i městskou kulturu, atmosféru měst… Takže existuje tolik míst, kam by se ještě naše postavy mohly vydat. A je tolik dalších postav, které by se ještě mohli ukázat,“ dodal.

Představitelka Annalise ví, že seriál jde jinou cestou než kniha

Že by Bastard s ďáblem v těle skončil už po první řadě si neumí představit ani Nadia Parkesová, která hrála Annalise. „Nevěřím, že jsme ty postavy viděli naposledy. Je toho tolik, co s nimi můžeme ještě vyprávět,“ svěřila webu BT.com herečka.

„Nechci si v knize číst dopředu, protože bych se mohla pak upínat k něčemu, co by se v seriálu nemuselo stát. [Scénárista] Joe [Barton] se s tímto seriálem opravdu vydal na vlastní cestu. Opravdu ho chci nechat, aby vše vyvíjel tak, jak chce,“ dodala Parkesová.

Gabriel chce zkoumat milostný trojúhelník

Představitele Gabriele, rodilého Francouze Emiliena Vekemanse, by zase těšilo prozkoumat víc do hloubky vztah ústřední trojice. „Milostný trojúhelník, který máme, je něco… je to teprve začátek,“ myslí si francouzská hvězda. „Mohlo by z toho vzejít něco víc. Jsem opravdu zvědavý, kam se s tím vydáme.“

Podle těchto slov se až zdá, že je pokračování skoro jisté. A pravdou je, že popularita Bastarda s ďáblem v těle je obrovská, takže by bylo velkým překvapením, kdyby seriál skončil. Přesto ale zatím pokračování jisté není. A nebude až do doby, než ho Netflix potvrdí oficiálně. Jakmile se tak stane, budeme vás informovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -