- Reklama -

Bastard s ďáblem v těle: Herci ze seriálu promluvili o možnostech pro 2. řadu

Hlavní hrdinové seriálu Bastard s ďáblem v těle, který se na Netflixu stal nečekaným hitem, se vyjádřili k možné budoucnosti svých postav.

- Reklama -

Seriál Bastard s ďáblem v těle, se na Netflixu objevil teprve nedávno, ale ti, kteří už stihli zhlédnout celou první sérii, se už ptají, zda přijde i druhá. Temně krvavý příběh o dospívání mezi čaroději, o podstatě rodinné lásky, hledání vlastní identity a láskyplné romanci totiž získal po svém uvedení vynikající hodnocení od kritiků i fanoušků.

(Upozornění: text obsahuje spoilery seriálu Bastard s ďáblem v těle)

Hlavním hrdinou příběhu, který vznikl na motivy knihy Sally Greenové Napůl zlý, je Nathan, který žije ve fiktivní Británii, ve které vládnou Bílí čarodějové. Nathana od dětství pronásleduje odpovědnost za smrt matky, za což ho šikanuje nevlastní sestra. Tvrdí jsou k němu ale i ostatní, protože Nathanův otec Černý čaroděj, jenž je považován za nejzákeřnějšího a nejnebezpečnějšího čaroděje na světě.

Nathan se postupně mění a jeho příběh nabírá na obrátkách. Abychom neprozradili příliš, uzavřeme to tím, že první řada za sebou přes jisté uzavření celého příběhu zanechala mnoho nezodpovězených otázek. I proto se dá očekávat velký zájem o pokračování, které by si ostatně přáli i herci z hlavních rolí.

Seriálový Nathan tvrdí, že je třeba ukázat více postav

Jay Lycurgo, který hraje Nathana si myslí, že Bastard s ďáblem v těle by měl co nabídnout i v další řadě. „Můj názor na druhou sezónu je ten, že jsme na opravdu skvělém místě ve světě, do kterého jsme se podívali jen na malém kousku. Je toho ještě tolik, co můžeme prozkoumat,“ svěřil se Radiotimes.com.

- Reklama -

„Na fantasy je skvělé, kolik nabízí možností. V tom našem v něm máme i městskou kulturu, atmosféru měst… Takže existuje tolik míst, kam by se ještě naše postavy mohly vydat. A je tolik dalších postav, které by se ještě mohli ukázat,“ dodal.

Představitelka Annalise ví, že seriál jde jinou cestou než kniha

Že by Bastard s ďáblem v těle skončil už po první řadě si neumí představit ani Nadia Parkesová, která hrála Annalise. „Nevěřím, že jsme ty postavy viděli naposledy. Je toho tolik, co s nimi můžeme ještě vyprávět,“ svěřila webu BT.com herečka.

„Nechci si v knize číst dopředu, protože bych se mohla pak upínat k něčemu, co by se v seriálu nemuselo stát. [Scénárista] Joe [Barton] se s tímto seriálem opravdu vydal na vlastní cestu. Opravdu ho chci nechat, aby vše vyvíjel tak, jak chce,“ dodala Parkesová.

Gabriel chce zkoumat milostný trojúhelník

Představitele Gabriele, rodilého Francouze Emiliena Vekemanse, by zase těšilo prozkoumat víc do hloubky vztah ústřední trojice. „Milostný trojúhelník, který máme, je něco… je to teprve začátek,“ myslí si francouzská hvězda. „Mohlo by z toho vzejít něco víc. Jsem opravdu zvědavý, kam se s tím vydáme.“

Podle těchto slov se až zdá, že je pokračování skoro jisté. A pravdou je, že popularita Bastarda s ďáblem v těle je obrovská, takže by bylo velkým překvapením, kdyby seriál skončil. Přesto ale zatím pokračování jisté není. A nebude až do doby, než ho Netflix potvrdí oficiálně. Jakmile se tak stane, budeme vás informovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -