- Reklama -

Brad Pitt a jeho nové vlasy o víkendu zbořili internet

Kdepak ten Brad Pitt, to je fešák, i když roznáší s maskou jídlo potřebným. Víc než jeho dobročinnost totiž o uplynulém víkendu všichni řešili nový účes, který herec při té příležitosti poprvé ukázal.

- Reklama -

Brad Pitt a jeho snímky, to je občas událost, co zahýbe celým světem. A nejinak tomu bylo i naposledy. Ačkoli mnoho lidí řeší, že se prý Brad rozešel se svou poslední partnerkou Nicole Poturalski, nemenší skupina fanoušků rozebírá, jak to Bradovi po rozchodu sluší v novém účesu.

Hvězda filmu Tentkrát v Hollywoodu nový styl předvedl minulý týden, když během americké pandemické krize rozvážel jídlo sociálně slabým.


Asi nikoho nepřekvapí, že se k Bradovu kamionu záhy seběhly davy lidí, jen aby od milované modly mohly dostat trochu potravin.

- Reklama -

Na prvních snímcích od rozchodu, které se objevily na veřejnosti, lze vidět vysmátého Brada, jak o pauzách bez roušky z bezpečné vzdálenosti laškuje s kolegy, na dalších pak herec zase ochotně pomáhá.

„Brad opravdu působil jako hrdina, nezastavil se celý den. Už jen vidět ho řídit velký náklaďák v téhle době bylo samo o sobě úžasné,“ řekl očitý svědek pro web Daily Mail.

„Byl té práci zcela oddaný, každý si musel všimnout, že nepřijel jen proto, aby se někde ukázal,“ dodal očividně nadšený příznivec herce. „Měl na sobě rukavice a zapojoval se stejně a pravděpodobně asi i více než kdokoli jiný. Dal do toho srdce a za to mu nezbývá než smeknout.“

I tak se dá léčit zlomené srdce po rozchodu. A opravdu nezbývá, než za to smeknout…

Obzvlášť, když se člověk podívá, o co Brad přišel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -