- Reklama -

Brad Pitt a jeho nové vlasy o víkendu zbořili internet

Kdepak ten Brad Pitt, to je fešák, i když roznáší s maskou jídlo potřebným. Víc než jeho dobročinnost totiž o uplynulém víkendu všichni řešili nový účes, který herec při té příležitosti poprvé ukázal.

- Reklama -

Brad Pitt a jeho snímky, to je občas událost, co zahýbe celým světem. A nejinak tomu bylo i naposledy. Ačkoli mnoho lidí řeší, že se prý Brad rozešel se svou poslední partnerkou Nicole Poturalski, nemenší skupina fanoušků rozebírá, jak to Bradovi po rozchodu sluší v novém účesu.

Hvězda filmu Tentkrát v Hollywoodu nový styl předvedl minulý týden, když během americké pandemické krize rozvážel jídlo sociálně slabým.


Asi nikoho nepřekvapí, že se k Bradovu kamionu záhy seběhly davy lidí, jen aby od milované modly mohly dostat trochu potravin.

Na prvních snímcích od rozchodu, které se objevily na veřejnosti, lze vidět vysmátého Brada, jak o pauzách bez roušky z bezpečné vzdálenosti laškuje s kolegy, na dalších pak herec zase ochotně pomáhá.

„Brad opravdu působil jako hrdina, nezastavil se celý den. Už jen vidět ho řídit velký náklaďák v téhle době bylo samo o sobě úžasné,“ řekl očitý svědek pro web Daily Mail.

„Byl té práci zcela oddaný, každý si musel všimnout, že nepřijel jen proto, aby se někde ukázal,“ dodal očividně nadšený příznivec herce. „Měl na sobě rukavice a zapojoval se stejně a pravděpodobně asi i více než kdokoli jiný. Dal do toho srdce a za to mu nezbývá než smeknout.“

I tak se dá léčit zlomené srdce po rozchodu. A opravdu nezbývá, než za to smeknout…

Obzvlášť, když se člověk podívá, o co Brad přišel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -