- Reklama -

Brad Pitt a jeho nové vlasy o víkendu zbořili internet

Kdepak ten Brad Pitt, to je fešák, i když roznáší s maskou jídlo potřebným. Víc než jeho dobročinnost totiž o uplynulém víkendu všichni řešili nový účes, který herec při té příležitosti poprvé ukázal.

- Reklama -

Brad Pitt a jeho snímky, to je občas událost, co zahýbe celým světem. A nejinak tomu bylo i naposledy. Ačkoli mnoho lidí řeší, že se prý Brad rozešel se svou poslední partnerkou Nicole Poturalski, nemenší skupina fanoušků rozebírá, jak to Bradovi po rozchodu sluší v novém účesu.

Hvězda filmu Tentkrát v Hollywoodu nový styl předvedl minulý týden, když během americké pandemické krize rozvážel jídlo sociálně slabým.


Asi nikoho nepřekvapí, že se k Bradovu kamionu záhy seběhly davy lidí, jen aby od milované modly mohly dostat trochu potravin.

- Reklama -

Na prvních snímcích od rozchodu, které se objevily na veřejnosti, lze vidět vysmátého Brada, jak o pauzách bez roušky z bezpečné vzdálenosti laškuje s kolegy, na dalších pak herec zase ochotně pomáhá.

„Brad opravdu působil jako hrdina, nezastavil se celý den. Už jen vidět ho řídit velký náklaďák v téhle době bylo samo o sobě úžasné,“ řekl očitý svědek pro web Daily Mail.

„Byl té práci zcela oddaný, každý si musel všimnout, že nepřijel jen proto, aby se někde ukázal,“ dodal očividně nadšený příznivec herce. „Měl na sobě rukavice a zapojoval se stejně a pravděpodobně asi i více než kdokoli jiný. Dal do toho srdce a za to mu nezbývá než smeknout.“

I tak se dá léčit zlomené srdce po rozchodu. A opravdu nezbývá, než za to smeknout…

Obzvlášť, když se člověk podívá, o co Brad přišel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -