- Reklama -

Brad Pitt a jeho nové vlasy o víkendu zbořili internet

Kdepak ten Brad Pitt, to je fešák, i když roznáší s maskou jídlo potřebným. Víc než jeho dobročinnost totiž o uplynulém víkendu všichni řešili nový účes, který herec při té příležitosti poprvé ukázal.

- Reklama -

Brad Pitt a jeho snímky, to je občas událost, co zahýbe celým světem. A nejinak tomu bylo i naposledy. Ačkoli mnoho lidí řeší, že se prý Brad rozešel se svou poslední partnerkou Nicole Poturalski, nemenší skupina fanoušků rozebírá, jak to Bradovi po rozchodu sluší v novém účesu.

Hvězda filmu Tentkrát v Hollywoodu nový styl předvedl minulý týden, když během americké pandemické krize rozvážel jídlo sociálně slabým.


Asi nikoho nepřekvapí, že se k Bradovu kamionu záhy seběhly davy lidí, jen aby od milované modly mohly dostat trochu potravin.

Na prvních snímcích od rozchodu, které se objevily na veřejnosti, lze vidět vysmátého Brada, jak o pauzách bez roušky z bezpečné vzdálenosti laškuje s kolegy, na dalších pak herec zase ochotně pomáhá.

„Brad opravdu působil jako hrdina, nezastavil se celý den. Už jen vidět ho řídit velký náklaďák v téhle době bylo samo o sobě úžasné,“ řekl očitý svědek pro web Daily Mail.

„Byl té práci zcela oddaný, každý si musel všimnout, že nepřijel jen proto, aby se někde ukázal,“ dodal očividně nadšený příznivec herce. „Měl na sobě rukavice a zapojoval se stejně a pravděpodobně asi i více než kdokoli jiný. Dal do toho srdce a za to mu nezbývá než smeknout.“

I tak se dá léčit zlomené srdce po rozchodu. A opravdu nezbývá, než za to smeknout…

Obzvlášť, když se člověk podívá, o co Brad přišel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -