- Reklama -

Emma Corrin, představitelka Diany: S tanečními scénami jí pomohla Cher

4. sezóna britského královského rodinného dramatu je k dispozici ke sledování na Netflixu.

- Reklama -

Tanec nebo záchvat hysterie?

Corrin v roli Diany ve čtvrté sérii tancuje poměrně hodně. A snad každého proto napadne, jestli náhodou není tanečnice?

„Opravdu ne,“ směje se Emma Corrin. „Začala jsem při natáčení takříkajíc od nuly. Celý můj život tancuji jen pro zábavu, protože jsem docela nešikovná, jsem velmi nekoordinovaná. Každý myslel, že mám hysterický záchvat, když jsem začala tančit.“

Kolaps a cesta do nemocnice

emma corrin princezna diana
Emma Corrin v roli princezny Diany zazářila. foto: Des Willie/Netflix

Její kvalitní herecký výkon je fascinující. A snad o to víc, když si člověk uvědomí, s jakými nesnázemi musela herečka při natáčení bojovat. Emma Corrin totiž téměř celé natáčení čelila těžkým záchvatům kašle.

Seriálová Diana uvedla, že se z těžkého nachlazení vzpamatovala až na začátku letošního roku. Tehdy byla zrušena její cesta do zahraničí, kde měla točit svou poslední scénu.

I přes kašel natáčení zvládla. A to má přitom Emma ještě astma. Dokonce odhalila, že po natočení scény u bazénu musela do nemocnice kvůli „nízké hladině kyslíku“. I to zvládla statečně a s grácií. Přesně jako by to udělala i princezna Diana.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -