- Reklama -

Film o Schumacherovi na Netflixu už je online: Co důležitého v něm zaznělo?

Recenze na film o Schumacherovi, který je na Netflixu, jsou vesměs pozitivní. Co důležitého tedy ve snímku zaznělo, že jsou z něj všichni tak paf?

- Reklama -

Film o Schumacherovi na Netflixu se jmenuje jednoduše „Schumacher. Jde o jeden z nejočekávanějších snímků roku 2021. Snad všichni totiž doufali, že se z něj dozví, jak to aktuálně s bývalým několikanásobným šampionem F1 vypadá.

Jedná se totiž o oficiální portrét autorizovaný Schumacherovou rodinou. O stavu jezdce se dlouhé roky jen spekulovalo.

Jak se zranil Schumacher?

K tragické události, co naprosto změnila jeho život, došlo v prosinci 2013. Tehdy Michael Schumacher lyžoval se svým synem ve francouzských Alpách. Při přejezdu nezabezpečené sjezdovky ale nečekaně spadl, svezl se po sněhu a narazil hlavou do skály.

Přestože měl na hlavě helmu, utrpěl vážná zranění. Lékaři se shodovali, že bez ochrany hlavy by nejspíš zemřel. Závodníka letecky převezli do nemocnice, kde ihned zamířil na operační sál a byl uvedený do umělého spánku.

Ale zpátky k věci…

Jaká odhalení film o Schumacherovi na Netflixu přinesl?

Jak žije Schumacher

Film o Schumacherovi odhalil, že bývalý jezdec miloval party. Jeho žena přiznala, že Schumacher na každý večírek, kterého se účastnil, přicházel první a odcházel z něj poslední.

Corinna Schumacher ve snímku také přiznala, že měl její manžel slabost pro jisté večírkové záškodnictví – rád házel své přátele do bazénu.

Schumacher po smrti Ayrtona Senny trpěl nespavostí

Schumacher kdysi slavně vyrovnal neuvěřitelných 41 vítězství Ayrtona Senny v šampionátech F1. Místo radosti se ale na tiskové konferenci po závodě zhroutil v záchvatu nekontrolovatelného pláče.

Film o Schumacherovi vysvětluje na rozhovoru s jezdcem, že měl jezdec problémy se spánkem. Smrt slavného Brazilce, se kterým ho všichni srovnávali, ho zasáhla víc, než si byl ochoten přiznat.

Schumacher při pláči přiznal, že v té době spal „možná tři hodiny denně“.

Místo lyžování chtěl Schumacher na padáky

V dokumentu také zaznělo, že k osudné nehodě vůbec nemuselo dojít. Na dovolené si prý samotný Schumacher všiml, že sníh „není optimální“. Dokonce navrhoval, že by rodina místo lyžování mohla letět do Dubaje zaskákat si padákem. Nejspíš ale pro svůj nápad nenašel dostatečnou podporu. A jak to pak dopadlo, už všichni víme.

Kde žije Michael Schumacher

Nejpalčivější otázka: Jak je na tom Schumacher a kde vlastně teď žije? To byl hlavní důvod, proč se každý na dokument díval. Co se diváci ve filmu dozvěděli?

„Myslím, že Michael chybí všem, ale Michael je stále tady. Jiný, ale je tady, a to nám dodává sílu,“ říká ve snímku Corinna Schumacher. „Jsme spolu, žijeme spolu doma. Podstupujeme terapii, děláme všechno pro to, aby se Michaelovi dařilo lépe, aby se cítil dobře a aby prostě cítil naši rodinu, naše pouto.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -