- Reklama -

Film o Schumacherovi na Netflixu už je online: Co důležitého v něm zaznělo?

Recenze na film o Schumacherovi, který je na Netflixu, jsou vesměs pozitivní. Co důležitého tedy ve snímku zaznělo, že jsou z něj všichni tak paf?

- Reklama -

Film o Schumacherovi na Netflixu se jmenuje jednoduše „Schumacher. Jde o jeden z nejočekávanějších snímků roku 2021. Snad všichni totiž doufali, že se z něj dozví, jak to aktuálně s bývalým několikanásobným šampionem F1 vypadá.

Jedná se totiž o oficiální portrét autorizovaný Schumacherovou rodinou. O stavu jezdce se dlouhé roky jen spekulovalo.

Jak se zranil Schumacher?

K tragické události, co naprosto změnila jeho život, došlo v prosinci 2013. Tehdy Michael Schumacher lyžoval se svým synem ve francouzských Alpách. Při přejezdu nezabezpečené sjezdovky ale nečekaně spadl, svezl se po sněhu a narazil hlavou do skály.

Přestože měl na hlavě helmu, utrpěl vážná zranění. Lékaři se shodovali, že bez ochrany hlavy by nejspíš zemřel. Závodníka letecky převezli do nemocnice, kde ihned zamířil na operační sál a byl uvedený do umělého spánku.

- Reklama -

Ale zpátky k věci…

Jaká odhalení film o Schumacherovi na Netflixu přinesl?

Jak žije Schumacher

Film o Schumacherovi odhalil, že bývalý jezdec miloval party. Jeho žena přiznala, že Schumacher na každý večírek, kterého se účastnil, přicházel první a odcházel z něj poslední.

Corinna Schumacher ve snímku také přiznala, že měl její manžel slabost pro jisté večírkové záškodnictví – rád házel své přátele do bazénu.

Schumacher po smrti Ayrtona Senny trpěl nespavostí

Schumacher kdysi slavně vyrovnal neuvěřitelných 41 vítězství Ayrtona Senny v šampionátech F1. Místo radosti se ale na tiskové konferenci po závodě zhroutil v záchvatu nekontrolovatelného pláče.

Film o Schumacherovi vysvětluje na rozhovoru s jezdcem, že měl jezdec problémy se spánkem. Smrt slavného Brazilce, se kterým ho všichni srovnávali, ho zasáhla víc, než si byl ochoten přiznat.

Schumacher při pláči přiznal, že v té době spal „možná tři hodiny denně“.

Místo lyžování chtěl Schumacher na padáky

V dokumentu také zaznělo, že k osudné nehodě vůbec nemuselo dojít. Na dovolené si prý samotný Schumacher všiml, že sníh „není optimální“. Dokonce navrhoval, že by rodina místo lyžování mohla letět do Dubaje zaskákat si padákem. Nejspíš ale pro svůj nápad nenašel dostatečnou podporu. A jak to pak dopadlo, už všichni víme.

Kde žije Michael Schumacher

Nejpalčivější otázka: Jak je na tom Schumacher a kde vlastně teď žije? To byl hlavní důvod, proč se každý na dokument díval. Co se diváci ve filmu dozvěděli?

„Myslím, že Michael chybí všem, ale Michael je stále tady. Jiný, ale je tady, a to nám dodává sílu,“ říká ve snímku Corinna Schumacher. „Jsme spolu, žijeme spolu doma. Podstupujeme terapii, děláme všechno pro to, aby se Michaelovi dařilo lépe, aby se cítil dobře a aby prostě cítil naši rodinu, naše pouto.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -