- Reklama -

Jane Seymourová promluvila o tricích se světlem, díky nimž vypadá mladě i po sedmdesátce

Jane Seymourová vypadá i ve svých 72 letech skvěle. Alespoň na obrazovkách. Herečka neskrývá, že za jejím vzhledem stojí malý filmový trik.

- Reklama -

Představitelka legendární Doktorky Quinnové prozradila, že její působivá tvář je oslnivá díky tomu, že se takříkajíc „zhasne světlo“. Jane Seymourová dokonce vylepšení svého vzhledu na kameře překřtila na filmový kouzelnický trik, který přezdívá Jane’s Igloo (Janeino iglú). Důmyslná vychytávka totiž okamžitě na kameře odstraní drsné projevy stáří jako jsou vrásky a drobné pleťové nedostatky.

Jane Seymourová skrývá kruhy pod očima

Jak tyhle obvyklé známky stárnutí skrývá, přiznala Jane Seymourová v rozhovoru pro časopis Definition. Aby vypadala na kameře dobře, nechává herečka při natáčení zhasnout některá ze světel na place. „Nikdo jiný to [světelný trik] nepotřebuje, protože je jim všem méně než 30 let,“ smála se herečka v rozhovoru nad peripetiemi, kterými skrývá přibývající roky. „V podstatě v okamžiku, kdy se vypne horní světlo, přestanu mít kruhy pod očima,“ vysvětlila. „Když jede horní světlo, mám pod očima strašně velké pytle. Takže potřebuji jen světlo, co na mě míří přímo.“

Potřebnou techniku svícení odkoukala při mnoha natáčeních herečka sama. Pomohlo nejspíš i to, že je v soukromí nadšenou fotografkou, takže dokáže snáze rozlišit, zda na ni míří dobré nebo špatné světlo. Seymourová přitom tvrdí, že do práce osvětlovačů vlastně téměř nikdy nezasahuje. Nikdy to prý nebývá potřeba, protože se pro ni vhodné osvětlení vymyslí obvykle hned první den. Důležité ale podle herečky je „se s osvětlovači vždycky rychle skamarádit“, přiznala se smíchem.

Kosmetické zákroky herečka vytrvale odmítá

S jakým klidem herečka bere stárnutí a s ním spojené nedostatky ve vzhledu, je na hollywoodské poměry udivující. Zvlášť s přihlédnutím k tomu, že Seymourová v počátcích kariéry proslula rolí v Bondovce Žít a nechat zemřít. Ve snímku z roku 1973 hrála půvabnou Solitaire po boku Rogera Moora. Následně si získala obrovskou popularitu v USA, kde si zahrála si v několika filmech a televizních pořadech, včetně nám dobře známé Doktorky Quinnové.

Navzdory pokročilému věku tak zůstává Jane Seymourová stále velmi přirozená. Plastiky byste na ní hledali těžko. Triky s osvětlením jsou tou největší „úpravou“, jakou kvůli divákům podstupuje. Jak přiznala podle webu absoluteindianews.com, nevěří v používání kosmetických zákroků, které by zvrátily následky stárnutí. Raději se snaží přijímat nabývající roky s grácií a svůj vzhled považuje za požehnání. Díky tomu hraje lehkostí role mladších i starších žen, než je ona sama. A na tom nehodlá nic měnit. Proto razantně odmítá, že by snad někdy uvažovala o nějakém kosmetickém zákroku, co by ji trochu omladil.

„Ne! Nevidím žádný důvod, proč bych měla být mnohem mladší verzí sebe sama,“ má jasno.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -