- Reklama -

Jane Seymourová promluvila o tricích se světlem, díky nimž vypadá mladě i po sedmdesátce

Jane Seymourová vypadá i ve svých 72 letech skvěle. Alespoň na obrazovkách. Herečka neskrývá, že za jejím vzhledem stojí malý filmový trik.

- Reklama -

Představitelka legendární Doktorky Quinnové prozradila, že její působivá tvář je oslnivá díky tomu, že se takříkajíc „zhasne světlo“. Jane Seymourová dokonce vylepšení svého vzhledu na kameře překřtila na filmový kouzelnický trik, který přezdívá Jane’s Igloo (Janeino iglú). Důmyslná vychytávka totiž okamžitě na kameře odstraní drsné projevy stáří jako jsou vrásky a drobné pleťové nedostatky.

Jane Seymourová skrývá kruhy pod očima

Jak tyhle obvyklé známky stárnutí skrývá, přiznala Jane Seymourová v rozhovoru pro časopis Definition. Aby vypadala na kameře dobře, nechává herečka při natáčení zhasnout některá ze světel na place. „Nikdo jiný to [světelný trik] nepotřebuje, protože je jim všem méně než 30 let,“ smála se herečka v rozhovoru nad peripetiemi, kterými skrývá přibývající roky. „V podstatě v okamžiku, kdy se vypne horní světlo, přestanu mít kruhy pod očima,“ vysvětlila. „Když jede horní světlo, mám pod očima strašně velké pytle. Takže potřebuji jen světlo, co na mě míří přímo.“

Potřebnou techniku svícení odkoukala při mnoha natáčeních herečka sama. Pomohlo nejspíš i to, že je v soukromí nadšenou fotografkou, takže dokáže snáze rozlišit, zda na ni míří dobré nebo špatné světlo. Seymourová přitom tvrdí, že do práce osvětlovačů vlastně téměř nikdy nezasahuje. Nikdy to prý nebývá potřeba, protože se pro ni vhodné osvětlení vymyslí obvykle hned první den. Důležité ale podle herečky je „se s osvětlovači vždycky rychle skamarádit“, přiznala se smíchem.

Kosmetické zákroky herečka vytrvale odmítá

S jakým klidem herečka bere stárnutí a s ním spojené nedostatky ve vzhledu, je na hollywoodské poměry udivující. Zvlášť s přihlédnutím k tomu, že Seymourová v počátcích kariéry proslula rolí v Bondovce Žít a nechat zemřít. Ve snímku z roku 1973 hrála půvabnou Solitaire po boku Rogera Moora. Následně si získala obrovskou popularitu v USA, kde si zahrála si v několika filmech a televizních pořadech, včetně nám dobře známé Doktorky Quinnové.

- Reklama -

Navzdory pokročilému věku tak zůstává Jane Seymourová stále velmi přirozená. Plastiky byste na ní hledali těžko. Triky s osvětlením jsou tou největší „úpravou“, jakou kvůli divákům podstupuje. Jak přiznala podle webu absoluteindianews.com, nevěří v používání kosmetických zákroků, které by zvrátily následky stárnutí. Raději se snaží přijímat nabývající roky s grácií a svůj vzhled považuje za požehnání. Díky tomu hraje lehkostí role mladších i starších žen, než je ona sama. A na tom nehodlá nic měnit. Proto razantně odmítá, že by snad někdy uvažovala o nějakém kosmetickém zákroku, co by ji trochu omladil.

„Ne! Nevidím žádný důvod, proč bych měla být mnohem mladší verzí sebe sama,“ má jasno.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -