- Reklama -

Jeff Bridges poráží rakovinu a přiznal těžký boj s covidem

Americký herec Jeff Bridges se pochlubil, že vítězí v boji s rakovinou. Víc než nebezpečná smrtelná nemoc mu prý v poslední době dala zabrat nákaza covidem.

- Reklama -

„Moje rakovina je v remisi,“ pochlubila se hvězda filmu „Big Lebowski“ v ručně psaném vzkazu, který zveřejnila na webových stránkách jeffbridges.com. Jeff Bridges uvedl, že jeho nádor „se zmenšil na velikost kuličky“.

Bridges zároveň přiznal, že dostat covid na vrcholu boje s lymfomem „mu docela slušně nakopalo zadek“. Jeho stav byl natolik vážný, že k přežití potřeboval kyslíkovou bombu, bez které se tak úplně neobejde dodnes. I proto vyvěsil na své stránky i klikací obrázek Dearth Vadera, který po kliknutí spustí zvukovou stopu se záznamem darthvaderovského dechu sápajícího touhou po kyslíku.

Přes bolesti byl většinu času šťastný

Herec dodal, že ačkoli v boji s nemocemi zažil „chvíle obrovské bolesti“, tak „se většinu času cítil šťastný a radostný“.

- Reklama -

„Tento střet se smrtelností mi přinesl skutečný dar,“ napsal Jeff Bridges. „Život je krátký a krásný. Láska je všude kolem nás a je kdykoli k dispozici. Jde jen o to, abychom se otevřeli a tento dar přijali. Často chceme nějaký jiný dar, který nám život nedává. Vždyť kdo by chtěl dostat rakovinu & COVID?“

„No… ukázalo se, že já ano. Protože jsem se dozvěděl víc o lásce a naučil se věci, které bych neuměl, kdyby mě to nepostihlo,“ přiznal ve svém nečekaně otevřeném dopise.

5 týdnů v nemocnici

Podle svých slov herec strávil pět týdnů v nemocnici, protože „jeho imunitní systém je po chemoterapii v háji“.

„Díky mému tanečku s Covidem vypadá rakovina jako hračka,“ napsal.

Řekl, že stále pracuje na tom, aby se zcela obešel bez pomoci kyslíku – při chůzi ho už naštěstí nepotřebuje.

Utrpení znásobené kombinací hned dvou smrtelných nemocí Bridges vydržel i kvůli svému velkému snu. Jeho cílem bylo, aby mohl na svatbě doprovodit k oltáři nejmladší dceru Hayley (35).

Herec přiznal, že je dvojnásobně očkovaný a „cítí se teď mnohem lépe“, a dokonce se mu splnilo jeho přání!

„Mohl jsem Hayley nejen doprovodit k oltáři, ale také s ní bez kyslíku zatančit tanec otce a nevěsty,“ napsal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -