- Reklama -

Jeff Bridges poráží rakovinu a přiznal těžký boj s covidem

Americký herec Jeff Bridges se pochlubil, že vítězí v boji s rakovinou. Víc než nebezpečná smrtelná nemoc mu prý v poslední době dala zabrat nákaza covidem.

- Reklama -

„Moje rakovina je v remisi,“ pochlubila se hvězda filmu „Big Lebowski“ v ručně psaném vzkazu, který zveřejnila na webových stránkách jeffbridges.com. Jeff Bridges uvedl, že jeho nádor „se zmenšil na velikost kuličky“.

Bridges zároveň přiznal, že dostat covid na vrcholu boje s lymfomem „mu docela slušně nakopalo zadek“. Jeho stav byl natolik vážný, že k přežití potřeboval kyslíkovou bombu, bez které se tak úplně neobejde dodnes. I proto vyvěsil na své stránky i klikací obrázek Dearth Vadera, který po kliknutí spustí zvukovou stopu se záznamem darthvaderovského dechu sápajícího touhou po kyslíku.

Přes bolesti byl většinu času šťastný

Herec dodal, že ačkoli v boji s nemocemi zažil „chvíle obrovské bolesti“, tak „se většinu času cítil šťastný a radostný“.

„Tento střet se smrtelností mi přinesl skutečný dar,“ napsal Jeff Bridges. „Život je krátký a krásný. Láska je všude kolem nás a je kdykoli k dispozici. Jde jen o to, abychom se otevřeli a tento dar přijali. Často chceme nějaký jiný dar, který nám život nedává. Vždyť kdo by chtěl dostat rakovinu & COVID?“

„No… ukázalo se, že já ano. Protože jsem se dozvěděl víc o lásce a naučil se věci, které bych neuměl, kdyby mě to nepostihlo,“ přiznal ve svém nečekaně otevřeném dopise.

5 týdnů v nemocnici

Podle svých slov herec strávil pět týdnů v nemocnici, protože „jeho imunitní systém je po chemoterapii v háji“.

„Díky mému tanečku s Covidem vypadá rakovina jako hračka,“ napsal.

Řekl, že stále pracuje na tom, aby se zcela obešel bez pomoci kyslíku – při chůzi ho už naštěstí nepotřebuje.

Utrpení znásobené kombinací hned dvou smrtelných nemocí Bridges vydržel i kvůli svému velkému snu. Jeho cílem bylo, aby mohl na svatbě doprovodit k oltáři nejmladší dceru Hayley (35).

Herec přiznal, že je dvojnásobně očkovaný a „cítí se teď mnohem lépe“, a dokonce se mu splnilo jeho přání!

„Mohl jsem Hayley nejen doprovodit k oltáři, ale také s ní bez kyslíku zatančit tanec otce a nevěsty,“ napsal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -