- Reklama -

Jeff Bridges poráží rakovinu a přiznal těžký boj s covidem

Americký herec Jeff Bridges se pochlubil, že vítězí v boji s rakovinou. Víc než nebezpečná smrtelná nemoc mu prý v poslední době dala zabrat nákaza covidem.

- Reklama -

„Moje rakovina je v remisi,“ pochlubila se hvězda filmu „Big Lebowski“ v ručně psaném vzkazu, který zveřejnila na webových stránkách jeffbridges.com. Jeff Bridges uvedl, že jeho nádor „se zmenšil na velikost kuličky“.

Bridges zároveň přiznal, že dostat covid na vrcholu boje s lymfomem „mu docela slušně nakopalo zadek“. Jeho stav byl natolik vážný, že k přežití potřeboval kyslíkovou bombu, bez které se tak úplně neobejde dodnes. I proto vyvěsil na své stránky i klikací obrázek Dearth Vadera, který po kliknutí spustí zvukovou stopu se záznamem darthvaderovského dechu sápajícího touhou po kyslíku.

Přes bolesti byl většinu času šťastný

Herec dodal, že ačkoli v boji s nemocemi zažil „chvíle obrovské bolesti“, tak „se většinu času cítil šťastný a radostný“.

„Tento střet se smrtelností mi přinesl skutečný dar,“ napsal Jeff Bridges. „Život je krátký a krásný. Láska je všude kolem nás a je kdykoli k dispozici. Jde jen o to, abychom se otevřeli a tento dar přijali. Často chceme nějaký jiný dar, který nám život nedává. Vždyť kdo by chtěl dostat rakovinu & COVID?“

„No… ukázalo se, že já ano. Protože jsem se dozvěděl víc o lásce a naučil se věci, které bych neuměl, kdyby mě to nepostihlo,“ přiznal ve svém nečekaně otevřeném dopise.

5 týdnů v nemocnici

Podle svých slov herec strávil pět týdnů v nemocnici, protože „jeho imunitní systém je po chemoterapii v háji“.

„Díky mému tanečku s Covidem vypadá rakovina jako hračka,“ napsal.

Řekl, že stále pracuje na tom, aby se zcela obešel bez pomoci kyslíku – při chůzi ho už naštěstí nepotřebuje.

Utrpení znásobené kombinací hned dvou smrtelných nemocí Bridges vydržel i kvůli svému velkému snu. Jeho cílem bylo, aby mohl na svatbě doprovodit k oltáři nejmladší dceru Hayley (35).

Herec přiznal, že je dvojnásobně očkovaný a „cítí se teď mnohem lépe“, a dokonce se mu splnilo jeho přání!

„Mohl jsem Hayley nejen doprovodit k oltáři, ale také s ní bez kyslíku zatančit tanec otce a nevěsty,“ napsal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -