- Reklama -

Jeremy Renner ukázal srdcervoucí video z elektroléčby po nehodě s pluhem

Život herce z Avengers se navždy změnil, když ho při novoroční nehodě přejel 14 tun vážící sněžný pluh. Nedávno Jeremy Renner sdílel na sociálních sítích video, v němž dal fanouškům nahlédnout do probíhajícího procesu zotavování, při němž zrovna podstupoval elektroléčbu.

- Reklama -

Zimní sněhová pokrývka v americké Nevadě stále ještě padá, a tak nejspíš už dávno pokrývá zemi nedotčenou bílou vrstvou i na místech, kde došlo k tragédii známého marvelovského hrdiny, který zůstal uvězněn pod tíhou mohutného sněžného pluhu. Sněžný pluh, který vážil neuvěřitelných 14 000 kilogramů, rozdrtil Rennerovo tělo a způsobil mu dohromady více než 30 zlomenin. Navzdory otřesnému zranění Jeremy Renner vytrvale bojuje za to, aby se z traumatické události zotavil.

Nedávno herec zveřejnil na sociálních sítích video, ve kterém poodhalil pohled na jeho probíhající léčbu. Na videu je Rennerova noha stimulovaná elektroléčbou v rámci přísného zotavovacího režimu, jehož cílem je vyléčit četná hercova zranění. „Elektrická stimulace, cvičení a posilování svalů,“ vysvětlil záběry ve statusu Renner.

Jeremy Renner zůstává v léčbě optimistou

V pozadí videa je slyšet jemná melodie písně „Lady Madonna“ od skupiny The Beatles. Dojemný okamžik představuje poslední novinku o hercově stavu, kterou Renner sdělil svým věrným fanouškům.

K nešťastné nehodě došlo na Nový rok, když se Renner snažil pomoci členovi rodiny, který uvízl ve sněhu. Navzdory náročnému procesu zotavování zůstává Renner optimistou a nadále hovoří o několika připravovaných projektech, na kterých pracoval před téměř smrtelnou nehodou se sněžným pluhem.

Fanoušci si aktuálně Jeremyho Rennera mohou užít v seriálech „Rennervations“ společnosti Disney Plus a „Starosta Kingstownu“ na Skyshowtime.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -