- Reklama -

M3GAN: Film od režiséra V zajetí démonů má velmi děsivý trailer

Chucky, raději si sbal kufry a vyraz na cesty! Robotka M3GAN je totiž mnohem nebezpečnější hračka a dokáže být snad ještě smrtelnější, jak ukázal nový trailer.

- Reklama -

Pokud máte rádi horory a nevystačíte si se strašidelným panenkovým šílenstvím Annabelle nebo Chuckyho, v příštím roce vás v kinech bude strašit další, snad ještě propracovanější hororová hračka. A ačkoli už jsme všichni viděli řadu filmů s tématem panenek nebo hraček, které ožijí a přijmou hrůzostrašnou podobu, M3GAN tuhle myšlenku posouvá ještě o kousek dál. Děsivé rysy panenky jsou sice pochopitelné, ale myšlenka příběhu je (zatím) čisté sci-fi.

Připravovaný horor se soustředí na osmiletou dívku Cady (Violet McGrawová), která se po smrti rodičů přestěhuje ke své tetě Gemmě (Allison Williamsová), píše vulture.com. Gemma přijde s geniálním nápadem použít M3gan, „model-3 generativního androida“, aby se Cady lépe vyrovnala se ztrátou a nezažívala samotu nebo melancholii. Robotická panenka však vezme svou zodpovědnost ochránkyně až příliš vážně. A začne se chovat… řekněme poněkud nečekaně.

M3GHAN už má datum premiéry

Děsivá panenka se divákům v kinech představí už 6. ledna 2023, informuje polygon.com. Je hračkou z dílny Jamese Wana, režiséra prvních dvou dílů V zajetí hororu, tedy na slovo vzatého odborníka přes horory. Dobře odvedenou práci ostatně naznačuje i oficiální trailer. Nové video v upoutávce na M3GAN ukazuje některé děsivé vlastnosti hlavní postavy.

V upoutávce se nám představuje M3GAN, špičková robotická panenka vytvořená tak, aby chránila svého hlavního provozovatele před veškerou újmou – jak fyzickou, tak emocionální. M3GAN je v podstatě takové těžce ovladatelné rozmazlené elektronické miminko. V něčem je asi o dost lepší společnice než televize. Ale televize vám nejspíš nenadělá tolik starostí.

Trailer naznačil kultovní potenciál

Když si totiž panenka zabiják usmyslí, že ubližování ostatním lidem je nutné k tomu, aby mladá Cady (Violet McGraw) byla v bezpečí, naprogramování M3GAN změní její touhu chránit dívku v hrozbu. Je to prostě Chucky moderní doby a má všechny předpoklady, aby se stala novým oblíbencem fanoušků hororového žánru. Níže se můžete podívat na nejnovější trailer k filmu M3GAN.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -