- Reklama -

M3GAN: Film od režiséra V zajetí démonů má velmi děsivý trailer

Chucky, raději si sbal kufry a vyraz na cesty! Robotka M3GAN je totiž mnohem nebezpečnější hračka a dokáže být snad ještě smrtelnější, jak ukázal nový trailer.

- Reklama -

Pokud máte rádi horory a nevystačíte si se strašidelným panenkovým šílenstvím Annabelle nebo Chuckyho, v příštím roce vás v kinech bude strašit další, snad ještě propracovanější hororová hračka. A ačkoli už jsme všichni viděli řadu filmů s tématem panenek nebo hraček, které ožijí a přijmou hrůzostrašnou podobu, M3GAN tuhle myšlenku posouvá ještě o kousek dál. Děsivé rysy panenky jsou sice pochopitelné, ale myšlenka příběhu je (zatím) čisté sci-fi.

Připravovaný horor se soustředí na osmiletou dívku Cady (Violet McGrawová), která se po smrti rodičů přestěhuje ke své tetě Gemmě (Allison Williamsová), píše vulture.com. Gemma přijde s geniálním nápadem použít M3gan, „model-3 generativního androida“, aby se Cady lépe vyrovnala se ztrátou a nezažívala samotu nebo melancholii. Robotická panenka však vezme svou zodpovědnost ochránkyně až příliš vážně. A začne se chovat… řekněme poněkud nečekaně.

M3GHAN už má datum premiéry

Děsivá panenka se divákům v kinech představí už 6. ledna 2023, informuje polygon.com. Je hračkou z dílny Jamese Wana, režiséra prvních dvou dílů V zajetí hororu, tedy na slovo vzatého odborníka přes horory. Dobře odvedenou práci ostatně naznačuje i oficiální trailer. Nové video v upoutávce na M3GAN ukazuje některé děsivé vlastnosti hlavní postavy.

V upoutávce se nám představuje M3GAN, špičková robotická panenka vytvořená tak, aby chránila svého hlavního provozovatele před veškerou újmou – jak fyzickou, tak emocionální. M3GAN je v podstatě takové těžce ovladatelné rozmazlené elektronické miminko. V něčem je asi o dost lepší společnice než televize. Ale televize vám nejspíš nenadělá tolik starostí.

Trailer naznačil kultovní potenciál

Když si totiž panenka zabiják usmyslí, že ubližování ostatním lidem je nutné k tomu, aby mladá Cady (Violet McGraw) byla v bezpečí, naprogramování M3GAN změní její touhu chránit dívku v hrozbu. Je to prostě Chucky moderní doby a má všechny předpoklady, aby se stala novým oblíbencem fanoušků hororového žánru. Níže se můžete podívat na nejnovější trailer k filmu M3GAN.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -