- Reklama -

M3GAN: Film od režiséra V zajetí démonů má velmi děsivý trailer

Chucky, raději si sbal kufry a vyraz na cesty! Robotka M3GAN je totiž mnohem nebezpečnější hračka a dokáže být snad ještě smrtelnější, jak ukázal nový trailer.

- Reklama -

Pokud máte rádi horory a nevystačíte si se strašidelným panenkovým šílenstvím Annabelle nebo Chuckyho, v příštím roce vás v kinech bude strašit další, snad ještě propracovanější hororová hračka. A ačkoli už jsme všichni viděli řadu filmů s tématem panenek nebo hraček, které ožijí a přijmou hrůzostrašnou podobu, M3GAN tuhle myšlenku posouvá ještě o kousek dál. Děsivé rysy panenky jsou sice pochopitelné, ale myšlenka příběhu je (zatím) čisté sci-fi.

Připravovaný horor se soustředí na osmiletou dívku Cady (Violet McGrawová), která se po smrti rodičů přestěhuje ke své tetě Gemmě (Allison Williamsová), píše vulture.com. Gemma přijde s geniálním nápadem použít M3gan, „model-3 generativního androida“, aby se Cady lépe vyrovnala se ztrátou a nezažívala samotu nebo melancholii. Robotická panenka však vezme svou zodpovědnost ochránkyně až příliš vážně. A začne se chovat… řekněme poněkud nečekaně.

M3GHAN už má datum premiéry

Děsivá panenka se divákům v kinech představí už 6. ledna 2023, informuje polygon.com. Je hračkou z dílny Jamese Wana, režiséra prvních dvou dílů V zajetí hororu, tedy na slovo vzatého odborníka přes horory. Dobře odvedenou práci ostatně naznačuje i oficiální trailer. Nové video v upoutávce na M3GAN ukazuje některé děsivé vlastnosti hlavní postavy.

V upoutávce se nám představuje M3GAN, špičková robotická panenka vytvořená tak, aby chránila svého hlavního provozovatele před veškerou újmou – jak fyzickou, tak emocionální. M3GAN je v podstatě takové těžce ovladatelné rozmazlené elektronické miminko. V něčem je asi o dost lepší společnice než televize. Ale televize vám nejspíš nenadělá tolik starostí.

- Reklama -

Trailer naznačil kultovní potenciál

Když si totiž panenka zabiják usmyslí, že ubližování ostatním lidem je nutné k tomu, aby mladá Cady (Violet McGraw) byla v bezpečí, naprogramování M3GAN změní její touhu chránit dívku v hrozbu. Je to prostě Chucky moderní doby a má všechny předpoklady, aby se stala novým oblíbencem fanoušků hororového žánru. Níže se můžete podívat na nejnovější trailer k filmu M3GAN.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -