- Reklama -

Millie Bobby Brown a kluci: Pletky s Drakem, žaloba za sex, vztah se synem Bon Joviho

Millie Bobby Brown je sice stále ještě pouhá puberťačka, ale v posledních letech ji provázela řada skandálů, do kterých se zapletli muži.

- Reklama -

Hvězda Stranger Things Millie Bobby Brown je ve svých šestnácti už docela zralá na to, aby měla kluka. Ale má ho? Oficiálně se na tohle téma nevyjadřuje… V její minulosti už se ale pár kluků objevilo. A pro seriálovou Eleven to nedopadlo moc dobře.

Vše začalo netradičního přátelství s o 17 let starším rapperem Drakem. Kontroverzní muzikant, který proslul tím, že namlátil Rihanně byl pro fanoušky vedle herečky nepřípustný. Dál ale bylo ještě hůř. Přišlo obvinění z minulého vztahu s hvězdou TikToku Hunterem „Echo“ Ecimovicem.

Žaloba kvůli sexu

millie bobby brown hunter echo ecimovic
Hunter „Echo“ Ecimovic byl evidentně nějaký čas Millie dost blízko… FOTO: Instagram

Jednadvacetiletý Ecimovic při jednom ze svých streamů tvrdil, že měl s Millie Bobby Brown sexuální styk, což ona rychle popřela. A neskončilo jen u toho.

Millie Bobby Brown kvůli nařčení údajně „podniká právní kroky“ proti Hunteru „Echo“ Ecimovicovi.

- Reklama -

„Poznámky pana Ecimovice na sociálních sítích jsou nejen nečestné, ale také nezodpovědné, urážlivé a nenávistné,“ uvedli zástupci herečky pro server TMZ. „Místo toho, abychom s ním vedli veřejnou diskusi prostřednictvím tisku nebo sociálních médií, podnikáme kroky, které zajistí, že s tímto chováním jednou provždy přestane.“

Co se přesně stalo? Během živého vysílání, které bylo částečně přeposláno na YouTube, 21letý tiktoker Ecimovic odpověděl na komentář, v němž stálo: „Představ si, že jsi dospělá a chodíš s dítětem“, slovy „Já vím, zažil jsem to“.

Hvězda sociálních sítí, která se na TikToku může chlubit 1,6 miliony sledujících, dodala: „Všechno, co jsem dělal, bylo naprosto se souhlasem těch, se kterým jsem byl.“

K neurčitému vyjádření ještě také dodal, že s hvězdou Netflixu žil osm měsíců v jejím domě. A hodně se divil, že ho chce Millie za jeho slova žalovat: „Jak to, že je na mě, k**va, podaná žaloba? Její máma a táta o všem věděli.“

Za vším hledej alkohol

Jeho slova rozhodně nelze vyloučit. Existuje fotografie, na níž Ecimovic líbá Brownovou na tvář, takže je zřejmé, že se v určitém okamžiku minimálně hodně „přátelili“, i když není jasné, kdy byla fotografie pořízena.

Krátce po podání žaloby se TikToker rozhodl na své platformě vydat prohlášení mea culpa, v němž své činy částečně svedl na to, že se „strašně moc opil“.

„Řekl jsem věci, které jsem nikdy neměl říkat,“ přiznal v dlouhé omluvě.

Bolest a nejistota Millie Bobby Brown

Herečka, která v současné době chodí se synem Jona Bon Joviho Jakem Bongiovim, se již dříve svěřila, že ji traumatizuje být v mladém věku sexualizována.

Podrobně popsala, jak nepříjemné se jí v průběhu let staly některé kritiky. „Jsou chvíle, kdy jsem frustrovaná z nepřesností, nevhodných komentářů, sexualizace a zbytečných urážek, které pro mě nakonec vyústily pouze v bolest a nejistotu,“ napsala teenagerka, „ale nikdy nebudu poražená. Budu pokračovat v tom, co miluji, a šířit poselství, aby došlo ke změně.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -