- Reklama -

Novinky na Netflixu duben 2023: Filmové Poslední království a návrat Sweet Tootha

V nabídce Netflixu na duben 2023 najdete nové seriály Ve při, Transatlantic nebo The Diplomat. Chystá se také návrat seriálu Sweet Tooth.

- Reklama -

V dubnu 2023 přinese Netflix několik zajímavých novinek. Za vyzkoušení by rozhodně měl stát seriál „Ve při“, strhující příběh o jedovatém sporu, který pohltí ty, co jsou v jeho středu. Zajímavou podívanou slibuje také dobový seriál „Transatlantic“ odehrávající se během druhé světové války. Koncem měsíce se fanoušci mohou radovat z návratu Keri Russellové na televizní obrazovky v očekávaném politickém dramatu „Diplomat“.

Netflix má ale připraveno něco i pro diváky, co místo novinek raději vyhlížejí návraty svých oblíbených seriálů. Poslední dubnový týden, konkrétně 27. dubna, se totiž vrátí druhá série seriálu „Sweet Tooth: Chlapec s parožím“.

To ale není vše. V průběhu měsíce potěší další věci – třeba film inspirovaný seriálem Poslední království. Na výběr toho nejzajímavějšího se podívejte níže.

Ve při – 6. dubna

Seriál Ve při slibuje zábavnou podívanou. Sleduje následky incidentu na silnici mezi dvěma cizinci, Dannym Choem a Amy Lau, které hrají Steven Yeun a Ali Wongová. Jejich spor v tomto temně komediálním a hluboce dojemném seriálu postupně roste a rozvrátí jejich životy i vztahy.

Transatlantic – 7. dubna

Seriál Transatlantic je inspirovaný skutečným příběhem Variana Frye, Mary Jayne Goldové a Výboru pro záchranu v nouzi. Jde o dobový kousek z období druhé světové války o mezinárodní partě mladých superhrdinů, kteří riskují své životy, aby pomohli více než dvěma tisícům uprchlíků uprchnout z okupované Francie. A chtějí z ni dostat i mnoho nejhledanějších umělců z nacistických seznamů. Seriál se objeví na Netflixu 7. dubna.

The Last Kingdom: Seven Kings Must Die – 14. dubna

Celovečerní film natočený podle seriálu Poslední království má premiéru 14. dubna. Vypráví o sto let trvající válce mezi obyvateli Anglie a dánskými nájezdníky. Nyní je země téměř sjednocená, pouze lord Uhtred z Bebbanburgu, vládnoucí Northumbrii, ještě nezaslíbil svou zemi trůnu. Když král Eduard umírá, je mír ohrožen, protože jeho dva potenciální dědicové, Aethelstan a Aelfweard, bojují o korunu. Mezitím k anglickým břehům dorazila nová hrozba a Uhtred se musí rozhodnout, komu bude věrný.

Diplomat – 20. dubna

novinky na netflixu duben 2023
Ato Essandoh a Keri Russell v seriálu Diplomat. | Foto: Netflix

Keri Russellová se vrací na televizní obrazovky v politickém dramatu Diplomat. Seriál sleduje kariérní diplomatku Kate Wylerovou v podání Russellové, která se dostane do vysoce postavené funkce, pro niž se nehodí, což má tektonické důsledky pro její manželství i politickou budoucnost.

Sweet tooth: Chlapec s parožím (2. série) – 27. dubna

Fanoušci postapokalyptického fantasy seriálu Sweet Tooth se mohou těšit na 2. sérii, která přijde 27. dubna. V této sezóně jsou Gus a ostatní kříženci drženi v zajetí Posledních lidí, aby našli lék na Nemocné. Gus musí najít novou sílu, když odhaluje původ Velkého rozpadu, aby zachránil své přátele.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -