- Reklama -

Novinky na Netflixu duben 2023: Filmové Poslední království a návrat Sweet Tootha

V nabídce Netflixu na duben 2023 najdete nové seriály Ve při, Transatlantic nebo The Diplomat. Chystá se také návrat seriálu Sweet Tooth.

- Reklama -

V dubnu 2023 přinese Netflix několik zajímavých novinek. Za vyzkoušení by rozhodně měl stát seriál „Ve při“, strhující příběh o jedovatém sporu, který pohltí ty, co jsou v jeho středu. Zajímavou podívanou slibuje také dobový seriál „Transatlantic“ odehrávající se během druhé světové války. Koncem měsíce se fanoušci mohou radovat z návratu Keri Russellové na televizní obrazovky v očekávaném politickém dramatu „Diplomat“.

Netflix má ale připraveno něco i pro diváky, co místo novinek raději vyhlížejí návraty svých oblíbených seriálů. Poslední dubnový týden, konkrétně 27. dubna, se totiž vrátí druhá série seriálu „Sweet Tooth: Chlapec s parožím“.

To ale není vše. V průběhu měsíce potěší další věci – třeba film inspirovaný seriálem Poslední království. Na výběr toho nejzajímavějšího se podívejte níže.

Ve při – 6. dubna

Seriál Ve při slibuje zábavnou podívanou. Sleduje následky incidentu na silnici mezi dvěma cizinci, Dannym Choem a Amy Lau, které hrají Steven Yeun a Ali Wongová. Jejich spor v tomto temně komediálním a hluboce dojemném seriálu postupně roste a rozvrátí jejich životy i vztahy.

- Reklama -

Transatlantic – 7. dubna

Seriál Transatlantic je inspirovaný skutečným příběhem Variana Frye, Mary Jayne Goldové a Výboru pro záchranu v nouzi. Jde o dobový kousek z období druhé světové války o mezinárodní partě mladých superhrdinů, kteří riskují své životy, aby pomohli více než dvěma tisícům uprchlíků uprchnout z okupované Francie. A chtějí z ni dostat i mnoho nejhledanějších umělců z nacistických seznamů. Seriál se objeví na Netflixu 7. dubna.

The Last Kingdom: Seven Kings Must Die – 14. dubna

Celovečerní film natočený podle seriálu Poslední království má premiéru 14. dubna. Vypráví o sto let trvající válce mezi obyvateli Anglie a dánskými nájezdníky. Nyní je země téměř sjednocená, pouze lord Uhtred z Bebbanburgu, vládnoucí Northumbrii, ještě nezaslíbil svou zemi trůnu. Když král Eduard umírá, je mír ohrožen, protože jeho dva potenciální dědicové, Aethelstan a Aelfweard, bojují o korunu. Mezitím k anglickým břehům dorazila nová hrozba a Uhtred se musí rozhodnout, komu bude věrný.

Diplomat – 20. dubna

novinky na netflixu duben 2023
Ato Essandoh a Keri Russell v seriálu Diplomat. | Foto: Netflix

Keri Russellová se vrací na televizní obrazovky v politickém dramatu Diplomat. Seriál sleduje kariérní diplomatku Kate Wylerovou v podání Russellové, která se dostane do vysoce postavené funkce, pro niž se nehodí, což má tektonické důsledky pro její manželství i politickou budoucnost.

Sweet tooth: Chlapec s parožím (2. série) – 27. dubna

Fanoušci postapokalyptického fantasy seriálu Sweet Tooth se mohou těšit na 2. sérii, která přijde 27. dubna. V této sezóně jsou Gus a ostatní kříženci drženi v zajetí Posledních lidí, aby našli lék na Nemocné. Gus musí najít novou sílu, když odhaluje původ Velkého rozpadu, aby zachránil své přátele.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -