- Reklama -

Netflix novinky říjen 2021: Návrat oblíbených seriálů a jedna filmová pecka

Světohled už tradičně shromáždil nejzajímavější říjnové novinky na Netflixu. Podívejte se na seznam připravovaných filmů a seriálů, které se mohou pyšnit označením "netflix novinky říjen 2021".

- Reklama -

S chladnějším počasím na každého přijde pokušení vykašlat se na pochůzky, udělat si něco dobrého a pěkně na pohodu se natáhnout k nějakému dobrému filmu. Nebo třeba seriálu, dokumentu, případně reality show. A Netflix nám to až příliš usnadňuje! Téměř každý den v měsíci totiž přibude na Netflixu něco nového, takže o filmy a seriály nebude nouze.

Mezi hlavní taháky října rozhodně patří novinka Viník s Jakem Gyllenhaalem, komedie s Dannym Boonem Stuck Together, a pak další řady seriálů TY a Zámek a klíč. Se závěrečnou řadou se také vrací seriál On My Block.

Ale dost už bylo řečí…

Tady už je onen toužebně očekávaný seznam titulů, které budou mít brzy premiéru. Najdete zde spoustu původních věcí od Netflixu, ale i novinky z jiných produkcí.

Netflix novinky říjen 2021: Jaké filmy a seriály se chystají?

1. říjen

Maid

Inspirováno bestsellerem New York Times! Příběh Alex, svobodné matky, která se věnuje úklidu, aby – sotva – vyžila poté, co unikla z násilnického vztahu a snaží se vymanit z bezdomovectví, aby zařídila lepší život pro milovanou dceru Maddy. Seriál vyprávěný emotivní a zároveň humornou optikou zoufalé, ale odhodlané ženy, je syrovým a inspirativním zkoumáním mateřské houževnatosti.

Viník

Film se odehrává během jednoho dopoledne na dispečinku tísňové linky 911. Operátor Joe Baylor (hraje ho Jake Gyllenhaal) se snaží zachránit volajícího ve smrtelném nebezpečí. Brzy ale zjistí, že nic není takové, jak se zdá, a že jediným východiskem je postavit se pravdě.

Diana: Muzikál

V tomto přelomovém muzikálu se setkáme tváří v tvář s jednou z nejzajímavějších osobností 20. století.

4. říjen

On my block

Sitcom o dospívání skupiny kamarádů z ulice, kteří si razí cestu střední školou v drsné čtvrti velkoměsta. Čtvrtá série ukazuje naše hrdiny o dva roky později, kdy se jejich cesty rozdělily.

6. říjen

Baking Impossible

Nový soutěžní seriál, který spojuje nejkreativnější a nejinovativnější pekaře s nejlepšími a nejchytřejšími inženýry, aby vytvořili výtvory, které překonají naše nejdivočejší představy.

Bad sport

Dokumentární seriál se zabývá šesti neuvěřitelnými příběhy na pomezí sportu a zločinu, jak je vyprávějí sportovci, trenéři a strážci zákona, kteří se ocitli v centru kontroverzí. Epizody zahrnují skandál s krasobruslením na olympijských hrách v Salt Lake City v roce 2002, pašování marihuany superhvězdným závodníkem Indycar Randym Lanierem, podvod s body na basketbalové Arizonské státní univerzitě, zabijáka koní v centru pojišťovacího podvodu, Calciopoli, největší skandál s ovlivňováním zápasů v historii italského fotbalu, a tragický pád jihoafrického kriketového kapitána Hansieho Cronjeho.

7. říjen

Sexy Beasts

8. října

Pretty smart

11. října

Baby sitters club

12. října

Maličkosti

15. října

TY

Ve třetí sérii se Joe a Love, kteří jsou nyní manželé a vychovávají své dítě, přestěhovali do příjemné severokalifornské enklávy Madre Linda, kde jsou obklopeni privilegovanými podnikateli v oblasti technologií, odsuzujícími mama blogery a biohackery známými z Instagramu. Joe je oddaný své nové roli manžela a otce, ale obává se Loveiny smrtící impulzivity…

My čtyři

Po čtyřtýdenní výměně partnerů se dva páry znovu setkávají v domě na odlehlé pláži a zjišťují, že se vše změnilo. Jejich city jsou náhle vystaveny zkoušce, jejich životní volby a očekávání jsou přehodnoceny. Nakonec zůstává jediná otázka: kdo koho miluje – a je to opravdu dost?

Karmin svět

20. října

Zásek (Stuck together)

V pařížském činžovním domě na Rue de l’Humanite 8 žije sedm rodin – a ty při příchodu koronaviru neutekly na venkov. Tři měsíce života pod uzávěrou odhalí to nejlepší i nejhorší z těchto sousedů.

Nine teeth

Found

21. října

Life’s a Glitch with Julien Bam

Youtube ikona a influencer Julien Bam se jednoho rána probudí ve svém vlastním těle… jenže všechno je jinak. Spolu se svým kamarádem Joonem Kimem se dostal do paralelní dimenze, kde nic není takové, jak se zdá. Ve snaze dostat se zpátky se účastní zápasu MMA, drogových testů, rapových videí a všeho, na co si vzpomenete – než ho to začne táhnout k tajemnému stožáru 5G.

22. října

Inside job

Animák pro dospělé, za kterým stojí tvůrci Gravity Falls. Víc asi není třeba říkat.

Zámek a klíč

29. října

Armáda lupičů/Army of thieves

A na závěr nejspíš nejzajímavější záležitost seznamu „netflix novinky říjen 2021“. V tomto prequelu k filmu Zacka Snydera Armáda mrtvých je maloměstský bankovní úředník Dieter vtažen do svého životního dobrodružství, když ho tajemná žena naverbuje, aby se připojil k partě nejhledanějších zločinců Interpolu. Proč? Aby se spolu s nimi pokusil vykrást po celé Evropě řadu legendárních nedobytných trezorů.

Colin in black and white

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -