- Reklama -

Ozzy Osbourne: Koronavirus a strach ze smrti! Očkovat se odmítá

Sharon Osbourneová měla pozitivní test na COVID-19 a zotavuje se na jiném místě, než je Ozzy Osbourne.

- Reklama -

Ozzy Osbourne moc dobře ví, že nákaza koronavirem by pro něj mohla být fatální. Není proto dívu, že momentálně není s manželkou. Sharon Osbourneová totiž odhalila, že měla pozitivní test na koronavirus.

Osbourneová, manažerka a manželka zpěváka Black Sabbath Ozzyho Osbourna, přiznala nákazu na sociálních sítích. „Musím přiznat, že jsem měla pozitivní test na COVID-19. Nyní se zotavuji. Jsem na místě, kde není Ozzy, ( který měl test negativní). Každý prosím zůstaňte v bezpečí a zdraví,“ napsala.

Osbourneová i Ozzy přitom dbali na to, aby se nemoci vyhnuli. V září obavy z nemoci COVID-19 uvrhly Sharon Osborne do karantény poté, co byla pozitivně testována její tříletá vnučka Minnie.

Ozzy Osbourne vakcínu odmítá

„Nemám to,“ oddechla si tehdy Osbourneová před diváky své show The Talk. „Zatím mi všechny testy vyšly negativně, ale jde hlavně o to být v bezpečí.“

Ozzy Osbourne kvůli pandemii nevystupuje a přiznal, že vrátit na pódia by se mohl klidně až v roce 2022. „Nemyslím si, že se to celé vyřeší do konce příštího roku,“ řekl slavný metalista pro Apple Music.

Ozzy také říká, že navzdory své touze vrátit se ke koncertování rozhodně nebude jedním z prvních dobrovolníků, co se nechají očkovat novou nevyzkoušenou vakcínou. „Nebudu jedničkou u tý nový zas*aný vakcíny,“ uvedl. „Nechci být první, kdo se ráno probudí se sadou zas*anýho paroží na hlavě!“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -