- Reklama -

Ozzy Osbourne: Koronavirus a strach ze smrti! Očkovat se odmítá

Sharon Osbourneová měla pozitivní test na COVID-19 a zotavuje se na jiném místě, než je Ozzy Osbourne.

- Reklama -

Ozzy Osbourne moc dobře ví, že nákaza koronavirem by pro něj mohla být fatální. Není proto dívu, že momentálně není s manželkou. Sharon Osbourneová totiž odhalila, že měla pozitivní test na koronavirus.

Osbourneová, manažerka a manželka zpěváka Black Sabbath Ozzyho Osbourna, přiznala nákazu na sociálních sítích. „Musím přiznat, že jsem měla pozitivní test na COVID-19. Nyní se zotavuji. Jsem na místě, kde není Ozzy, ( který měl test negativní). Každý prosím zůstaňte v bezpečí a zdraví,“ napsala.

Osbourneová i Ozzy přitom dbali na to, aby se nemoci vyhnuli. V září obavy z nemoci COVID-19 uvrhly Sharon Osborne do karantény poté, co byla pozitivně testována její tříletá vnučka Minnie.

Ozzy Osbourne vakcínu odmítá

- Reklama -

„Nemám to,“ oddechla si tehdy Osbourneová před diváky své show The Talk. „Zatím mi všechny testy vyšly negativně, ale jde hlavně o to být v bezpečí.“

Ozzy Osbourne kvůli pandemii nevystupuje a přiznal, že vrátit na pódia by se mohl klidně až v roce 2022. „Nemyslím si, že se to celé vyřeší do konce příštího roku,“ řekl slavný metalista pro Apple Music.

Ozzy také říká, že navzdory své touze vrátit se ke koncertování rozhodně nebude jedním z prvních dobrovolníků, co se nechají očkovat novou nevyzkoušenou vakcínou. „Nebudu jedničkou u tý nový zas*aný vakcíny,“ uvedl. „Nechci být první, kdo se ráno probudí se sadou zas*anýho paroží na hlavě!“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -