- Reklama -

Ozzy Osbourne: Koronavirus a strach ze smrti! Očkovat se odmítá

Sharon Osbourneová měla pozitivní test na COVID-19 a zotavuje se na jiném místě, než je Ozzy Osbourne.

- Reklama -

Ozzy Osbourne moc dobře ví, že nákaza koronavirem by pro něj mohla být fatální. Není proto dívu, že momentálně není s manželkou. Sharon Osbourneová totiž odhalila, že měla pozitivní test na koronavirus.

Osbourneová, manažerka a manželka zpěváka Black Sabbath Ozzyho Osbourna, přiznala nákazu na sociálních sítích. „Musím přiznat, že jsem měla pozitivní test na COVID-19. Nyní se zotavuji. Jsem na místě, kde není Ozzy, ( který měl test negativní). Každý prosím zůstaňte v bezpečí a zdraví,“ napsala.

Osbourneová i Ozzy přitom dbali na to, aby se nemoci vyhnuli. V září obavy z nemoci COVID-19 uvrhly Sharon Osborne do karantény poté, co byla pozitivně testována její tříletá vnučka Minnie.

Ozzy Osbourne vakcínu odmítá

„Nemám to,“ oddechla si tehdy Osbourneová před diváky své show The Talk. „Zatím mi všechny testy vyšly negativně, ale jde hlavně o to být v bezpečí.“

Ozzy Osbourne kvůli pandemii nevystupuje a přiznal, že vrátit na pódia by se mohl klidně až v roce 2022. „Nemyslím si, že se to celé vyřeší do konce příštího roku,“ řekl slavný metalista pro Apple Music.

Ozzy také říká, že navzdory své touze vrátit se ke koncertování rozhodně nebude jedním z prvních dobrovolníků, co se nechají očkovat novou nevyzkoušenou vakcínou. „Nebudu jedničkou u tý nový zas*aný vakcíny,“ uvedl. „Nechci být první, kdo se ráno probudí se sadou zas*anýho paroží na hlavě!“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -