- Reklama -

Pluk mizerů 2. řada: Natáčení začne v dubnu příštího roku

Seriál Pluk mizerů vypráví inspirativní příběh skutečných vojáků, kteří tvořili britskou tajnou jednotku za 2. světové války. Tvůrce seriálového dramatu Steven Knight nyní prozradil, že má s Plukem mizerů ještě mnoho plánů.

- Reklama -

Svým osobitým pojetím historie vzniku speciální letecké jednotky SAS britské armády na vrcholu 2. světové války seriál Pluk mizerů zaujal diváky od prvního dílu. Scénář k tomu tak trochu „Mizery“ předurčoval, protože ho napsal známý tvůrce Peaky Blinders Steven Knight, který ho i produkuje.

(Zatím) šestidílný seriál je adaptací stejnojmenného románu Bena Macintyra. Prostřednictvím seriálových hvězd Connora Swindellse, Jacka O’Connella, Alfieho Allena, Sofie Boutellyové a Dominica Westa mapuje počátky úspěchu SAS.

Další řada Pluku mizerů bude ještě lepší, slibuje Knight

První série zkoumá výsadek špičkové bojové jednotky do pouště v severní Africe v roce 1941. Britské vojáky tam v této době uvěznili, zatímco ti se snažili zbavit kontinent sil Osy.

I díky napínavému průběhu a povedeným hereckým výkonům se Pluk mizerů těší neuvěřitelné oblibě. Již nyní se objevují otázky na případnou 2. řadu. A té se podle všeho diváci dočkají, píše bt.com.

Podle tvůrce Stevena Knighta po první sérii „děj prostě pokračuje dál“ a „je čím dál fantastičtější“.. Budou minimálně tři další série, dodal pro LADbible.com. Knight si myslí, že potenciál seriálu pro další sezóny je srovnatelný s Peaky Blinders.

Premiéra 2. řady by mohla přijít v roce 2024

„Vezmeme to až po konec druhé světové války a pak uvidíme, co se stane, protože ten příběh prostě pokračuje,“ řekl Knight v Zoom telefonátu se zbytkem herců. „Bude to čím dál tím neuvěřitelnější,“ pokračoval Knight a dodal, že se možná „urvou“ a natočí i „Colditz“. (Colditz je další kniha od Bena McIntyra – pozn. red.)

Web Backstage.com k tomu uvádí, že natáčení 2. řady má začít v dubnu 2023. Dá se tedy očekávat, že 2. řada Pluku mizerů se na HBO Max objeví na podzim 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -