- Reklama -

Pluk mizerů 2. řada: Natáčení začne v dubnu příštího roku

Seriál Pluk mizerů vypráví inspirativní příběh skutečných vojáků, kteří tvořili britskou tajnou jednotku za 2. světové války. Tvůrce seriálového dramatu Steven Knight nyní prozradil, že má s Plukem mizerů ještě mnoho plánů.

- Reklama -

Svým osobitým pojetím historie vzniku speciální letecké jednotky SAS britské armády na vrcholu 2. světové války seriál Pluk mizerů zaujal diváky od prvního dílu. Scénář k tomu tak trochu „Mizery“ předurčoval, protože ho napsal známý tvůrce Peaky Blinders Steven Knight, který ho i produkuje.

(Zatím) šestidílný seriál je adaptací stejnojmenného románu Bena Macintyra. Prostřednictvím seriálových hvězd Connora Swindellse, Jacka O’Connella, Alfieho Allena, Sofie Boutellyové a Dominica Westa mapuje počátky úspěchu SAS.

Další řada Pluku mizerů bude ještě lepší, slibuje Knight

První série zkoumá výsadek špičkové bojové jednotky do pouště v severní Africe v roce 1941. Britské vojáky tam v této době uvěznili, zatímco ti se snažili zbavit kontinent sil Osy.

I díky napínavému průběhu a povedeným hereckým výkonům se Pluk mizerů těší neuvěřitelné oblibě. Již nyní se objevují otázky na případnou 2. řadu. A té se podle všeho diváci dočkají, píše bt.com.

- Reklama -

Podle tvůrce Stevena Knighta po první sérii „děj prostě pokračuje dál“ a „je čím dál fantastičtější“.. Budou minimálně tři další série, dodal pro LADbible.com. Knight si myslí, že potenciál seriálu pro další sezóny je srovnatelný s Peaky Blinders.

Premiéra 2. řady by mohla přijít v roce 2024

„Vezmeme to až po konec druhé světové války a pak uvidíme, co se stane, protože ten příběh prostě pokračuje,“ řekl Knight v Zoom telefonátu se zbytkem herců. „Bude to čím dál tím neuvěřitelnější,“ pokračoval Knight a dodal, že se možná „urvou“ a natočí i „Colditz“. (Colditz je další kniha od Bena McIntyra – pozn. red.)

Web Backstage.com k tomu uvádí, že natáčení 2. řady má začít v dubnu 2023. Dá se tedy očekávat, že 2. řada Pluku mizerů se na HBO Max objeví na podzim 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -