- Reklama -

Pluk mizerů 2. řada: Natáčení začne v dubnu příštího roku

Seriál Pluk mizerů vypráví inspirativní příběh skutečných vojáků, kteří tvořili britskou tajnou jednotku za 2. světové války. Tvůrce seriálového dramatu Steven Knight nyní prozradil, že má s Plukem mizerů ještě mnoho plánů.

- Reklama -

Svým osobitým pojetím historie vzniku speciální letecké jednotky SAS britské armády na vrcholu 2. světové války seriál Pluk mizerů zaujal diváky od prvního dílu. Scénář k tomu tak trochu „Mizery“ předurčoval, protože ho napsal známý tvůrce Peaky Blinders Steven Knight, který ho i produkuje.

(Zatím) šestidílný seriál je adaptací stejnojmenného románu Bena Macintyra. Prostřednictvím seriálových hvězd Connora Swindellse, Jacka O’Connella, Alfieho Allena, Sofie Boutellyové a Dominica Westa mapuje počátky úspěchu SAS.

Další řada Pluku mizerů bude ještě lepší, slibuje Knight

První série zkoumá výsadek špičkové bojové jednotky do pouště v severní Africe v roce 1941. Britské vojáky tam v této době uvěznili, zatímco ti se snažili zbavit kontinent sil Osy.

I díky napínavému průběhu a povedeným hereckým výkonům se Pluk mizerů těší neuvěřitelné oblibě. Již nyní se objevují otázky na případnou 2. řadu. A té se podle všeho diváci dočkají, píše bt.com.

- Reklama -

Podle tvůrce Stevena Knighta po první sérii „děj prostě pokračuje dál“ a „je čím dál fantastičtější“.. Budou minimálně tři další série, dodal pro LADbible.com. Knight si myslí, že potenciál seriálu pro další sezóny je srovnatelný s Peaky Blinders.

Premiéra 2. řady by mohla přijít v roce 2024

„Vezmeme to až po konec druhé světové války a pak uvidíme, co se stane, protože ten příběh prostě pokračuje,“ řekl Knight v Zoom telefonátu se zbytkem herců. „Bude to čím dál tím neuvěřitelnější,“ pokračoval Knight a dodal, že se možná „urvou“ a natočí i „Colditz“. (Colditz je další kniha od Bena McIntyra – pozn. red.)

Web Backstage.com k tomu uvádí, že natáčení 2. řady má začít v dubnu 2023. Dá se tedy očekávat, že 2. řada Pluku mizerů se na HBO Max objeví na podzim 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -