- Reklama -

Pluk mizerů 2. řada: Natáčení začne v dubnu příštího roku

Seriál Pluk mizerů vypráví inspirativní příběh skutečných vojáků, kteří tvořili britskou tajnou jednotku za 2. světové války. Tvůrce seriálového dramatu Steven Knight nyní prozradil, že má s Plukem mizerů ještě mnoho plánů.

- Reklama -

Svým osobitým pojetím historie vzniku speciální letecké jednotky SAS britské armády na vrcholu 2. světové války seriál Pluk mizerů zaujal diváky od prvního dílu. Scénář k tomu tak trochu „Mizery“ předurčoval, protože ho napsal známý tvůrce Peaky Blinders Steven Knight, který ho i produkuje.

(Zatím) šestidílný seriál je adaptací stejnojmenného románu Bena Macintyra. Prostřednictvím seriálových hvězd Connora Swindellse, Jacka O’Connella, Alfieho Allena, Sofie Boutellyové a Dominica Westa mapuje počátky úspěchu SAS.

Další řada Pluku mizerů bude ještě lepší, slibuje Knight

První série zkoumá výsadek špičkové bojové jednotky do pouště v severní Africe v roce 1941. Britské vojáky tam v této době uvěznili, zatímco ti se snažili zbavit kontinent sil Osy.

I díky napínavému průběhu a povedeným hereckým výkonům se Pluk mizerů těší neuvěřitelné oblibě. Již nyní se objevují otázky na případnou 2. řadu. A té se podle všeho diváci dočkají, píše bt.com.

Podle tvůrce Stevena Knighta po první sérii „děj prostě pokračuje dál“ a „je čím dál fantastičtější“.. Budou minimálně tři další série, dodal pro LADbible.com. Knight si myslí, že potenciál seriálu pro další sezóny je srovnatelný s Peaky Blinders.

Premiéra 2. řady by mohla přijít v roce 2024

„Vezmeme to až po konec druhé světové války a pak uvidíme, co se stane, protože ten příběh prostě pokračuje,“ řekl Knight v Zoom telefonátu se zbytkem herců. „Bude to čím dál tím neuvěřitelnější,“ pokračoval Knight a dodal, že se možná „urvou“ a natočí i „Colditz“. (Colditz je další kniha od Bena McIntyra – pozn. red.)

Web Backstage.com k tomu uvádí, že natáčení 2. řady má začít v dubnu 2023. Dá se tedy očekávat, že 2. řada Pluku mizerů se na HBO Max objeví na podzim 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -