- Reklama -

Pravá blondýnka 3: Reese Witherspoon našla inspiraci v pokračování Top Gunu

Film sice vzniká už několik let, ale nyní to začíná opravdu vypadat, že se návrat Reese Witherspoonové ve filmu Pravá blondýnka 3 opravdu blíží.

- Reklama -

Film Pravá blondýnka nedávno oslavil 21. výročí svého vzniku. I proto je dobrou zprávou, že se po letech objevily nějaké novinky týkající se připravovaného pokračování – komedie Pravá blondýnka 3. Snímek bude nejspíš poslední kapitolou Elliny cesty.

Reese Witherspoonová, která si zahrála v původním filmu a jeho pokračování z roku 2003, již potvrdila, že se vrátí do třetího dílu série. Dokonce tuhle dobrou zprávu zveřejnila už před 3 lety.

„Je to pravda…“ napsala o zvěstech v roce 2018 na Twitteru a sdílela video, na němž plave v bazénu a má na sobě Elleiny typické růžové flitrované bikiny.

- Reklama -

Tom Cruise jako zdroj inspirace

V roce 2020 pak došlo na oznámení, že na scénáři pracuje Mindy Kalingová (která stojí za úspěšným sitcomem Never Have I Ever) spolu s Danem Goorem, jenž pracoval třeba na seriálu Brooklyn 99. Od té doby ale jako by se vývoj filmu zastavil – neobjevovaly se žádné další zprávy. Až do teď. Nedávno totiž Reese Witherspoonová přiznala, že našla inspiraci pro pokračování u neobvyklého zdroje.

„Stále doufám, že se film ‚Pravá blondýnka 3‘ povede,“ řekla Witherspoonová pro web usatoday.com. „Je to stejné jako v Top Gunu: Dlouho se čekalo na další verzi tohoto filmu a mně se líbilo, jakou nostalgii do něj zakomponovali. Takže rozhodně nám to dalo hodně inspirace, co bychom chtěli udělat. Chceme se ujistit, že máme všechny ty samé styčné body, které (tehdy) lidem vadily.“

Salma Blair by chtěla alespoň malou roli

Herečka zároveň přiznává, že návrat k filmovým komediím, co ji proslavily, pro ni bude něčím trochu víc než jen sentimentální jízdou. „Mám pocit, že tyhle postavy jsou moji přátelé, takže je chráním. Nikdy bych nenatočil podřadnou, průměrnou verzi jejich příběhu,“ svěřila se.

I proto se objevují i myšlenky, že se vrátí Selma Blairová, která byla neodmyslitelnou součástí prvního dílu. „Doufám, že si alespoň zahraji epizodní roli. Doufám, doufám, že ten odkaz může pokračovat, protože to bylo… mluvit o dobrých věcech v životě. Ten film je jednou z dobrých věcí v životě. Je to vrchol. Jako bych si opravdu říkal: ‚Jo, můj nekrolog bude vypadat dobře‘,“ řekla Blairová pro screenrant.com.

Co čeká naivní blondýnu po čtyřicítce?

Jak informoval vanityfair.com, Mindy Kalingová nedávno promluvila o svém přístupu k tvorbě příběhu a o své touze zůstat věrná původním postavám a zároveň umožnit Elle vyrůst.

„Jaká je Elle Woodsová ve 42 letech?“ ptá se Kalingová. „Stane se z ní nakonec všechno, co chtěla? Jak se tato osobnost projeví v dospělé ženě? Stala se cyničtější? Její rozjařenost a veselost opravdu fungovaly, když jí bylo 22 let, ale jak život změnil její pohled na věci?“

Na odpovědi na tyto otázky si budeme muset ještě chvíli počkat. Vzhledem k tomu, že se stále evidentně pracuje na scénáři k filmu, tak se premiéry nejspíš dočkáme až za několik let.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -