- Reklama -

Pravá blondýnka 3: Reese Witherspoon našla inspiraci v pokračování Top Gunu

Film sice vzniká už několik let, ale nyní to začíná opravdu vypadat, že se návrat Reese Witherspoonové ve filmu Pravá blondýnka 3 opravdu blíží.

- Reklama -

Film Pravá blondýnka nedávno oslavil 21. výročí svého vzniku. I proto je dobrou zprávou, že se po letech objevily nějaké novinky týkající se připravovaného pokračování – komedie Pravá blondýnka 3. Snímek bude nejspíš poslední kapitolou Elliny cesty.

Reese Witherspoonová, která si zahrála v původním filmu a jeho pokračování z roku 2003, již potvrdila, že se vrátí do třetího dílu série. Dokonce tuhle dobrou zprávu zveřejnila už před 3 lety.

„Je to pravda…“ napsala o zvěstech v roce 2018 na Twitteru a sdílela video, na němž plave v bazénu a má na sobě Elleiny typické růžové flitrované bikiny.

- Reklama -

Tom Cruise jako zdroj inspirace

V roce 2020 pak došlo na oznámení, že na scénáři pracuje Mindy Kalingová (která stojí za úspěšným sitcomem Never Have I Ever) spolu s Danem Goorem, jenž pracoval třeba na seriálu Brooklyn 99. Od té doby ale jako by se vývoj filmu zastavil – neobjevovaly se žádné další zprávy. Až do teď. Nedávno totiž Reese Witherspoonová přiznala, že našla inspiraci pro pokračování u neobvyklého zdroje.

„Stále doufám, že se film ‚Pravá blondýnka 3‘ povede,“ řekla Witherspoonová pro web usatoday.com. „Je to stejné jako v Top Gunu: Dlouho se čekalo na další verzi tohoto filmu a mně se líbilo, jakou nostalgii do něj zakomponovali. Takže rozhodně nám to dalo hodně inspirace, co bychom chtěli udělat. Chceme se ujistit, že máme všechny ty samé styčné body, které (tehdy) lidem vadily.“

Salma Blair by chtěla alespoň malou roli

Herečka zároveň přiznává, že návrat k filmovým komediím, co ji proslavily, pro ni bude něčím trochu víc než jen sentimentální jízdou. „Mám pocit, že tyhle postavy jsou moji přátelé, takže je chráním. Nikdy bych nenatočil podřadnou, průměrnou verzi jejich příběhu,“ svěřila se.

I proto se objevují i myšlenky, že se vrátí Selma Blairová, která byla neodmyslitelnou součástí prvního dílu. „Doufám, že si alespoň zahraji epizodní roli. Doufám, doufám, že ten odkaz může pokračovat, protože to bylo… mluvit o dobrých věcech v životě. Ten film je jednou z dobrých věcí v životě. Je to vrchol. Jako bych si opravdu říkal: ‚Jo, můj nekrolog bude vypadat dobře‘,“ řekla Blairová pro screenrant.com.

Co čeká naivní blondýnu po čtyřicítce?

Jak informoval vanityfair.com, Mindy Kalingová nedávno promluvila o svém přístupu k tvorbě příběhu a o své touze zůstat věrná původním postavám a zároveň umožnit Elle vyrůst.

„Jaká je Elle Woodsová ve 42 letech?“ ptá se Kalingová. „Stane se z ní nakonec všechno, co chtěla? Jak se tato osobnost projeví v dospělé ženě? Stala se cyničtější? Její rozjařenost a veselost opravdu fungovaly, když jí bylo 22 let, ale jak život změnil její pohled na věci?“

Na odpovědi na tyto otázky si budeme muset ještě chvíli počkat. Vzhledem k tomu, že se stále evidentně pracuje na scénáři k filmu, tak se premiéry nejspíš dočkáme až za několik let.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -