- Reklama -

Pravá blondýnka 3: Reese Witherspoon našla inspiraci v pokračování Top Gunu

Film sice vzniká už několik let, ale nyní to začíná opravdu vypadat, že se návrat Reese Witherspoonové ve filmu Pravá blondýnka 3 opravdu blíží.

- Reklama -

Film Pravá blondýnka nedávno oslavil 21. výročí svého vzniku. I proto je dobrou zprávou, že se po letech objevily nějaké novinky týkající se připravovaného pokračování – komedie Pravá blondýnka 3. Snímek bude nejspíš poslední kapitolou Elliny cesty.

Reese Witherspoonová, která si zahrála v původním filmu a jeho pokračování z roku 2003, již potvrdila, že se vrátí do třetího dílu série. Dokonce tuhle dobrou zprávu zveřejnila už před 3 lety.

„Je to pravda…“ napsala o zvěstech v roce 2018 na Twitteru a sdílela video, na němž plave v bazénu a má na sobě Elleiny typické růžové flitrované bikiny.

Tom Cruise jako zdroj inspirace

V roce 2020 pak došlo na oznámení, že na scénáři pracuje Mindy Kalingová (která stojí za úspěšným sitcomem Never Have I Ever) spolu s Danem Goorem, jenž pracoval třeba na seriálu Brooklyn 99. Od té doby ale jako by se vývoj filmu zastavil – neobjevovaly se žádné další zprávy. Až do teď. Nedávno totiž Reese Witherspoonová přiznala, že našla inspiraci pro pokračování u neobvyklého zdroje.

„Stále doufám, že se film ‚Pravá blondýnka 3‘ povede,“ řekla Witherspoonová pro web usatoday.com. „Je to stejné jako v Top Gunu: Dlouho se čekalo na další verzi tohoto filmu a mně se líbilo, jakou nostalgii do něj zakomponovali. Takže rozhodně nám to dalo hodně inspirace, co bychom chtěli udělat. Chceme se ujistit, že máme všechny ty samé styčné body, které (tehdy) lidem vadily.“

Salma Blair by chtěla alespoň malou roli

Herečka zároveň přiznává, že návrat k filmovým komediím, co ji proslavily, pro ni bude něčím trochu víc než jen sentimentální jízdou. „Mám pocit, že tyhle postavy jsou moji přátelé, takže je chráním. Nikdy bych nenatočil podřadnou, průměrnou verzi jejich příběhu,“ svěřila se.

I proto se objevují i myšlenky, že se vrátí Selma Blairová, která byla neodmyslitelnou součástí prvního dílu. „Doufám, že si alespoň zahraji epizodní roli. Doufám, doufám, že ten odkaz může pokračovat, protože to bylo… mluvit o dobrých věcech v životě. Ten film je jednou z dobrých věcí v životě. Je to vrchol. Jako bych si opravdu říkal: ‚Jo, můj nekrolog bude vypadat dobře‘,“ řekla Blairová pro screenrant.com.

Co čeká naivní blondýnu po čtyřicítce?

Jak informoval vanityfair.com, Mindy Kalingová nedávno promluvila o svém přístupu k tvorbě příběhu a o své touze zůstat věrná původním postavám a zároveň umožnit Elle vyrůst.

„Jaká je Elle Woodsová ve 42 letech?“ ptá se Kalingová. „Stane se z ní nakonec všechno, co chtěla? Jak se tato osobnost projeví v dospělé ženě? Stala se cyničtější? Její rozjařenost a veselost opravdu fungovaly, když jí bylo 22 let, ale jak život změnil její pohled na věci?“

Na odpovědi na tyto otázky si budeme muset ještě chvíli počkat. Vzhledem k tomu, že se stále evidentně pracuje na scénáři k filmu, tak se premiéry nejspíš dočkáme až za několik let.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -