- Reklama -

Riverdale 5. řada: V kterém díle přijde velký časový skok?

Riverdale 5. řada se konečně začala streamovat na Netflixu a fanoušci nadšeně slaví, že mohou každý týden sledovat nové zápletky. Nová série bude také obsahovat obrovský časový skok. Ve které epizodě k němu dojde?

- Reklama -

5. řada Riverdale nabídne nečekané dospění hlavních aktérů. V páté sezóně je uvidíme, jak se z puberťáků na konci střední školy stávají plnohodnotnými mladými dospělými, kteří se snaží orientovat ve svých životech v reálném světě. Autoři se totiž rozhodli, že Riverdale zažije významný sedmiletý časový skok – a Světohled se podívá na to, kdy k němu dojde.

Natáčení poslední řady Riverdale se ocitlo na milost a nemilost pandemii koronaviru. Štáb musel předčasně ukončit 4. řadu.

Lockdown neumožnil natočit zbývající epizody 4. řady včas pro vysílání.

4. série tak na konci sleduje Betty Cooper a Jugheada Jonese (Cole Sprouse), jak objevili tajemnou chatku v lese, ve které je hromada kazet nějakého šmíráka.

- Reklama -

Jednalo se však o nezamýšlené finále. Série měla mít 22 epizod.

Riverdale 5. řada: V která epizodě přijde časový skok?

Natáčení se ale muselo v polovině 20. epizody zastavit, takže poslední tři epizody se nestihly dokončit v požadovaném termínu. Nyní tak poslední epizody 4. série tvoří začátek 5. řady a budou se proto vysílat před avizovaným velkým časovým skokem.

V zásadě je totiž prvním dílem další řady až čtvrtá epizoda nové řady.

Fanoušci proto mohou očekávat, že se časový posun odehraje právě ve čtvrté epizodě, která se jmenuje Kapitola osmdesátá: Očistec a má se vysílat 10. února.

(Pokud se vám stále neukazuje 5. série seriálu v nabídce Netflixu, řešení najdete v našem dalším článku o Riverdale)

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -