- Reklama -

Riverdale 5. řada: V kterém díle přijde velký časový skok?

Riverdale 5. řada se konečně začala streamovat na Netflixu a fanoušci nadšeně slaví, že mohou každý týden sledovat nové zápletky. Nová série bude také obsahovat obrovský časový skok. Ve které epizodě k němu dojde?

- Reklama -

5. řada Riverdale nabídne nečekané dospění hlavních aktérů. V páté sezóně je uvidíme, jak se z puberťáků na konci střední školy stávají plnohodnotnými mladými dospělými, kteří se snaží orientovat ve svých životech v reálném světě. Autoři se totiž rozhodli, že Riverdale zažije významný sedmiletý časový skok – a Světohled se podívá na to, kdy k němu dojde.

Natáčení poslední řady Riverdale se ocitlo na milost a nemilost pandemii koronaviru. Štáb musel předčasně ukončit 4. řadu.

Lockdown neumožnil natočit zbývající epizody 4. řady včas pro vysílání.

4. série tak na konci sleduje Betty Cooper a Jugheada Jonese (Cole Sprouse), jak objevili tajemnou chatku v lese, ve které je hromada kazet nějakého šmíráka.

Jednalo se však o nezamýšlené finále. Série měla mít 22 epizod.

Riverdale 5. řada: V která epizodě přijde časový skok?

Natáčení se ale muselo v polovině 20. epizody zastavit, takže poslední tři epizody se nestihly dokončit v požadovaném termínu. Nyní tak poslední epizody 4. série tvoří začátek 5. řady a budou se proto vysílat před avizovaným velkým časovým skokem.

V zásadě je totiž prvním dílem další řady až čtvrtá epizoda nové řady.

Fanoušci proto mohou očekávat, že se časový posun odehraje právě ve čtvrté epizodě, která se jmenuje Kapitola osmdesátá: Očistec a má se vysílat 10. února.

(Pokud se vám stále neukazuje 5. série seriálu v nabídce Netflixu, řešení najdete v našem dalším článku o Riverdale)

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -