- Reklama -

Riverdale 5. řada: V kterém díle přijde velký časový skok?

Riverdale 5. řada se konečně začala streamovat na Netflixu a fanoušci nadšeně slaví, že mohou každý týden sledovat nové zápletky. Nová série bude také obsahovat obrovský časový skok. Ve které epizodě k němu dojde?

- Reklama -

5. řada Riverdale nabídne nečekané dospění hlavních aktérů. V páté sezóně je uvidíme, jak se z puberťáků na konci střední školy stávají plnohodnotnými mladými dospělými, kteří se snaží orientovat ve svých životech v reálném světě. Autoři se totiž rozhodli, že Riverdale zažije významný sedmiletý časový skok – a Světohled se podívá na to, kdy k němu dojde.

Natáčení poslední řady Riverdale se ocitlo na milost a nemilost pandemii koronaviru. Štáb musel předčasně ukončit 4. řadu.

Lockdown neumožnil natočit zbývající epizody 4. řady včas pro vysílání.

4. série tak na konci sleduje Betty Cooper a Jugheada Jonese (Cole Sprouse), jak objevili tajemnou chatku v lese, ve které je hromada kazet nějakého šmíráka.

- Reklama -

Jednalo se však o nezamýšlené finále. Série měla mít 22 epizod.

Riverdale 5. řada: V která epizodě přijde časový skok?

Natáčení se ale muselo v polovině 20. epizody zastavit, takže poslední tři epizody se nestihly dokončit v požadovaném termínu. Nyní tak poslední epizody 4. série tvoří začátek 5. řady a budou se proto vysílat před avizovaným velkým časovým skokem.

V zásadě je totiž prvním dílem další řady až čtvrtá epizoda nové řady.

Fanoušci proto mohou očekávat, že se časový posun odehraje právě ve čtvrté epizodě, která se jmenuje Kapitola osmdesátá: Očistec a má se vysílat 10. února.

(Pokud se vám stále neukazuje 5. série seriálu v nabídce Netflixu, řešení najdete v našem dalším článku o Riverdale)

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -