- Reklama -

Riverdale 5. řada: V kterém díle přijde velký časový skok?

Riverdale 5. řada se konečně začala streamovat na Netflixu a fanoušci nadšeně slaví, že mohou každý týden sledovat nové zápletky. Nová série bude také obsahovat obrovský časový skok. Ve které epizodě k němu dojde?

- Reklama -

5. řada Riverdale nabídne nečekané dospění hlavních aktérů. V páté sezóně je uvidíme, jak se z puberťáků na konci střední školy stávají plnohodnotnými mladými dospělými, kteří se snaží orientovat ve svých životech v reálném světě. Autoři se totiž rozhodli, že Riverdale zažije významný sedmiletý časový skok – a Světohled se podívá na to, kdy k němu dojde.

Natáčení poslední řady Riverdale se ocitlo na milost a nemilost pandemii koronaviru. Štáb musel předčasně ukončit 4. řadu.

Lockdown neumožnil natočit zbývající epizody 4. řady včas pro vysílání.

4. série tak na konci sleduje Betty Cooper a Jugheada Jonese (Cole Sprouse), jak objevili tajemnou chatku v lese, ve které je hromada kazet nějakého šmíráka.

Jednalo se však o nezamýšlené finále. Série měla mít 22 epizod.

Riverdale 5. řada: V která epizodě přijde časový skok?

Natáčení se ale muselo v polovině 20. epizody zastavit, takže poslední tři epizody se nestihly dokončit v požadovaném termínu. Nyní tak poslední epizody 4. série tvoří začátek 5. řady a budou se proto vysílat před avizovaným velkým časovým skokem.

V zásadě je totiž prvním dílem další řady až čtvrtá epizoda nové řady.

Fanoušci proto mohou očekávat, že se časový posun odehraje právě ve čtvrté epizodě, která se jmenuje Kapitola osmdesátá: Očistec a má se vysílat 10. února.

(Pokud se vám stále neukazuje 5. série seriálu v nabídce Netflixu, řešení najdete v našem dalším článku o Riverdale)

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -