- Reklama -

Seriál Devs: Druhá série zatím nepotvrzena. Dočkají se fanoušci?

Dechberoucí finále seriálu Devs, který českým divákům představila stanice HBO, mnohé navnadilo na to, co ještě by mohlo přijít v sérii druhé. Dojde ale vůbec k její realizaci?

- Reklama -

První sezóna seiálu Devs byla vydána v březnu a svým strhujícím zpracováním doslova přikovala diváky k obrazovkám. Kdo seriál sledoval, byl jako na jehlách. Netrpělivě čekal, až zjistí pravdu o tom, co se skutečně stalo s přítelem hlavní hrdinky Lily Chan Sergejem.

Devs začíná tím, že Lily vyšetřuje zjevnou sebevraždu svého přítele Sergeje, protože nevěří, že k ní skutečně došlo. Je přesvědčená, že byl zavražděn.

Pátrání s děsivými následky

Pracuje pro technologickou společnost Amaya a brzy si uvědomí, že smrt Sergeje měla něco společného šéfem společnosti Forestem a Devs, divizí tajného vývoje.

Aby se pokusila zjistit pravdu o tom, co se stalo Sergejovi, Lily pokračuje v pátrání po tom, na čem Forest vlastně pracuje. Neočekává však, že se během vyšetřování dozví o své vlastní budoucnosti.

- Reklama -

Devs je totiž systém, který umožňuje lidem nahlédnout do jakéhokoli časového období pomocí dat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články

- Reklama -