- Reklama -

Seriál Devs: Druhá série zatím nepotvrzena. Dočkají se fanoušci?

Dechberoucí finále seriálu Devs, který českým divákům představila stanice HBO, mnohé navnadilo na to, co ještě by mohlo přijít v sérii druhé. Dojde ale vůbec k její realizaci?

- Reklama -

První sezóna seiálu Devs byla vydána v březnu a svým strhujícím zpracováním doslova přikovala diváky k obrazovkám. Kdo seriál sledoval, byl jako na jehlách. Netrpělivě čekal, až zjistí pravdu o tom, co se skutečně stalo s přítelem hlavní hrdinky Lily Chan Sergejem.

Devs začíná tím, že Lily vyšetřuje zjevnou sebevraždu svého přítele Sergeje, protože nevěří, že k ní skutečně došlo. Je přesvědčená, že byl zavražděn.

Pátrání s děsivými následky

Pracuje pro technologickou společnost Amaya a brzy si uvědomí, že smrt Sergeje měla něco společného šéfem společnosti Forestem a Devs, divizí tajného vývoje.

Aby se pokusila zjistit pravdu o tom, co se stalo Sergejovi, Lily pokračuje v pátrání po tom, na čem Forest vlastně pracuje. Neočekává však, že se během vyšetřování dozví o své vlastní budoucnosti.

Devs je totiž systém, který umožňuje lidem nahlédnout do jakéhokoli časového období pomocí dat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jenna Ortega září jako Wednesday Addamsová: Při natáčení strašila svou předchůdkyni

Jenna Ortega hraje hlavní roli v seriálu Wednesday, ve kterém Netflix a režisér Tim Burton po 30 letech oživili legendární Addamsovu rodinu.

Andor 2. řada: Premiéra nových dílů přijde až v roce 2024

Očekávaná 2. řada seriálu Andor se právě začala natáčet. Vyjít na Disney+ by mohla už za dva roky, záležet ale bude především na penězích.

Záhada seriálu 1899: Proč v něm tvůrci používají tolik různých jazyků?

Nový seriál Netflixu nazvaný prostě 1899 pojednává o skupině lidí, kteří nastoupí na loď ve snaze uniknout své problematické minulosti, ale nakonec se ocitnou v hotové noční můře.

Quentin Tarantino chystá televizní seriál a vysvětlil, proč jeho další film bude poslední

Quentin Tarantino promluvil o svém rozhodnutí skončit s režírováním filmů. Tvůrce slavných "Pulp Fiction" také prozradil, že ještě před svým posledním filmem chce v roce 2023 natočit svůj první televizní seriál.

„Tampongate“ v seriálu Koruna peskují jen ti, co epizodu neviděli, tvrdí Dominic West

Slavná „Tampongate“ se v seriálu Koruna probírá poměrně detailně. Podle představitele prince Charlese, Dominica Westa, ale mohou seriálovou sekvenci, která zachycuje intimní hovor mezi Charlesem a Camillou zachycuje, kritizovat jen lidé, co ji ještě neviděli.

Black Panther 2 už vydělal přes půl miliardy dolarů

Odhaduje se, že Black Panther: Wakanda nechť žije do neděle vydělal 546,3 milionu dolarů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -