- Reklama -

Seriál TY 4. řada má datum vydání první i druhé části. Co prozradil trailer?

Vydání čtvrté řady oblíbeného seriálu Ty od Netflixu je v plánu na příští měsíc. Tedy alespoň první polovina nové série. Netflix se totiž rozhodl pro vydána ve dvou částech s měsíčním odstupem.

- Reklama -

Seriál TY měl původně představit divákům první díly 4. řady 1O. února 2023 – tedy skoro na Valentýna. Nakonec ale Netflix posunul datum uvedení na 9. února 2023, což je poměrně nečekaný tah. Tak jako tak si ale budeme na další díly muset počkat celý měsíc. Druhá část 4. série TY se totiž na Netflixu objeví až 9. března 2023, píše digitalspy.com.

O čem bude 4. řada seriálu TY?

Joe Goldberg (Penn Badgley) se nám naposledy ukázal, jak se v převleku potuluje ulicemi Paříže, což naznačuje, že se přestěhoval do zahraničí, spekuluje Netflix.com. Musel se tak rozhodnout poté, co zabil svou ženu Love Quinn (Victoria Pedretti), vzdal se svého dítěte a vykonstruoval svůj vlastní konec. Znáte to, obvyklý postup Joea Goldberga.

Vše nasvědčovalo tomu, že by v Paříži mohl hledat Marienne Bellamy (Tati Gabrielle), knihovnici, která se do něj zamilovala předtím, než se ve finále 3. série dozvěděla pravdu o jeho zvrácených vražedných sklonech. To by dávalo prostor pro nový milostný zájem (posedlost), prostředí a další aspekty, které by mohly diváky těšit o nadcházející sezóně.

Trailer naznačuje totální změnu děje

Venku už je i oficiální upoutávku na 1. díl 4. série, která nám ve dvou minutách a třiceti vteřinách dala ochutnat, na co se můžeme v nadcházející sezóně těšit. Díky spoustě napětí a půvabu mezi Joeovými novými „přáteli“ se zdá, že nová řada by mohla být ještě šťavnatější než ty předchozí. Joe přijal novou identitu a vypadá to, že se snaží změnit svůj protivný způsob života.

Tentokrát to ale vypadá, že pronásledovaným se stane ON! Což naprosto odpovídá popisu nové řady od Penna Badgleyho, který pro etonline.com řekl: „Tón je podobný, ale posouvá se v tom, že je tu jiný formát… Je to skoro jako bychom mírně posunuli žánr. A myslím, že to funguje.“

Podívejte se na trailer a posuďte sami, jestli to tak je.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -