- Reklama -

Seriál TY 4. řada má datum vydání první i druhé části. Co prozradil trailer?

Vydání čtvrté řady oblíbeného seriálu Ty od Netflixu je v plánu na příští měsíc. Tedy alespoň první polovina nové série. Netflix se totiž rozhodl pro vydána ve dvou částech s měsíčním odstupem.

- Reklama -

Seriál TY měl původně představit divákům první díly 4. řady 1O. února 2023 – tedy skoro na Valentýna. Nakonec ale Netflix posunul datum uvedení na 9. února 2023, což je poměrně nečekaný tah. Tak jako tak si ale budeme na další díly muset počkat celý měsíc. Druhá část 4. série TY se totiž na Netflixu objeví až 9. března 2023, píše digitalspy.com.

O čem bude 4. řada seriálu TY?

Joe Goldberg (Penn Badgley) se nám naposledy ukázal, jak se v převleku potuluje ulicemi Paříže, což naznačuje, že se přestěhoval do zahraničí, spekuluje Netflix.com. Musel se tak rozhodnout poté, co zabil svou ženu Love Quinn (Victoria Pedretti), vzdal se svého dítěte a vykonstruoval svůj vlastní konec. Znáte to, obvyklý postup Joea Goldberga.

Vše nasvědčovalo tomu, že by v Paříži mohl hledat Marienne Bellamy (Tati Gabrielle), knihovnici, která se do něj zamilovala předtím, než se ve finále 3. série dozvěděla pravdu o jeho zvrácených vražedných sklonech. To by dávalo prostor pro nový milostný zájem (posedlost), prostředí a další aspekty, které by mohly diváky těšit o nadcházející sezóně.

Trailer naznačuje totální změnu děje

Venku už je i oficiální upoutávku na 1. díl 4. série, která nám ve dvou minutách a třiceti vteřinách dala ochutnat, na co se můžeme v nadcházející sezóně těšit. Díky spoustě napětí a půvabu mezi Joeovými novými „přáteli“ se zdá, že nová řada by mohla být ještě šťavnatější než ty předchozí. Joe přijal novou identitu a vypadá to, že se snaží změnit svůj protivný způsob života.

- Reklama -

Tentokrát to ale vypadá, že pronásledovaným se stane ON! Což naprosto odpovídá popisu nové řady od Penna Badgleyho, který pro etonline.com řekl: „Tón je podobný, ale posouvá se v tom, že je tu jiný formát… Je to skoro jako bychom mírně posunuli žánr. A myslím, že to funguje.“

Podívejte se na trailer a posuďte sami, jestli to tak je.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -