- Reklama -

Sadie Sinková promluvila o možné smrti Max v seriálu Stranger Things

Co se stane s Max v poslední řadě seriálu Stranger Things?

- Reklama -

Herečka Sadie Sinková, která se v poslední řadě Stranger Things stala v podstatě hlavní postavou seriálu, se rozpovídala o tom, jaké pro ni bylo účinkování ve 4. řadě seriálového hitu od Netflixu. Jak přiznala, při natáčení si dlouho vůbec nebyla jistá, jak to s její postavou dopadne.

(upozornění: článek obsahuje spoilery 4. řady seriálu Stranger Things)

Sadie Sinková hraje ve Stranger Things Max Mayfieldovou, postavu, která se v poslední sérii ocitla na špatné straně Obráceného světa, protože se stala cílem Vecny alias Čísla jedna a byla součástí jeho plánu přenést Obrácený svět do Hawkinsu. Dlouhou dobu to vypadalo, že to kvůli tomu dopadne s Max opravdu špatně. A i její představitelka přiznává, že se obávala její smrti.

Smrt může potkat kohokoli, říká Sadie Sinková

„Nikdy nevíte, kdy budete další na řadě. Dufferovi a jejich vize seriálu je taková, že nikdy nikoho nezabijí jen proto, aby si diváci oddechli,“ prozradila herečka v rozhovoru pro Vulture.com. „Něco takového neudělají. Smrt v seriálu nastane jen tehdy, když je to nezbytné pro posunutí děje. Je to jistota, když to víte. Když hrajete v takovém seriálu, váš osud je vždycky ve hvězdách. Nikdy nevíte, s čím tihle bratři přijdou.“

V průběhu seriálu Max a její přátelé bojují proti nadpřirozeným silám a odhalují vládní zločiny, aby zachránila životy v celém městě. Celou řadu pak uzavřela dvouapůlhodinová epizoda, která má pekelně dramatický konec. V jednu chvíli to dokonce vypadá, že Max opravdu nepřežije.

„Když jsem se dívala na scénu mezi mnou a Vecnou, bylo to jako… reakce v tu chvíli byly přesně takové, jaké by byly, kdyby Max zemřela, protože ona opravdu zemřela,“ komentovala konec 4. řady Sadie Sinková. „Samozřejmě by to bylo o něco působivější, kdyby zemřela, ale prostě ne tak, jak bys chtěl. Myslím, že rozhodnutí uvést ji do komatózního stavu je zajímavé, protože si vlastně nejsme jisti, co se s ní děje. Nejsme si jisti, kde je a co se děje, a je to tak asi nejlepší. Rozhodně v této situaci tahala za kratší konec, ale alespoň není úplně pryč.“

Jaké jsou naděje pro návrat Max?

Vzhledem k tomu, že Max skončila v komatu, je ale otázkou, co bude s její postavou v závěrečné řadě seriálu. „Upřímně mohu říct, že nevím, co se v páté sezóně stane. Myslím, že po zhlédnutí posledního dílu jsem ještě víc zvědavá, až to zjistím,“ netuší ani herečka, jak přiznala v rozhovoru pro Deadline.com.

„Myslím, že je na místě, kde teď opravdu chce bojovat. V deváté epizodě, když vedla svůj monolog, byla připravená odejít a byla připravená přinést nejvyšší oběť. Chci říct, že řekla, že chce prostě zmizet. Skoro to vypadalo, jako by se vzdávala, i když svým přátelům říkala, že když to zvládla předtím, zvládne to i teď. Věděla, že není šance, aby se dostala ven živá, ale to, že byla ochotná se obětovat, bylo brutální a srdcervoucí. Pokud je stále někde v Obráceném světě, rozhodně má v sobě hodně vzteku a bojovnosti. Takže v tom spočívá moje naděje na Max v páté sérii,“ dodala Sadie.

Jak to ale s Max opravdu bude dál, vědí zatím nejspíš jen bratři Dufferové. My ostatní si, stejně jako Sadie Sink, budeme muset počkat, s čím přijdou. Jisté je zatím jen to, že celý příběh Stranger Things se 5. řadou uzavře.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -