- Reklama -

Sadie Sinková promluvila o možné smrti Max v seriálu Stranger Things

Co se stane s Max v poslední řadě seriálu Stranger Things?

- Reklama -

Herečka Sadie Sinková, která se v poslední řadě Stranger Things stala v podstatě hlavní postavou seriálu, se rozpovídala o tom, jaké pro ni bylo účinkování ve 4. řadě seriálového hitu od Netflixu. Jak přiznala, při natáčení si dlouho vůbec nebyla jistá, jak to s její postavou dopadne.

(upozornění: článek obsahuje spoilery 4. řady seriálu Stranger Things)

Sadie Sinková hraje ve Stranger Things Max Mayfieldovou, postavu, která se v poslední sérii ocitla na špatné straně Obráceného světa, protože se stala cílem Vecny alias Čísla jedna a byla součástí jeho plánu přenést Obrácený svět do Hawkinsu. Dlouhou dobu to vypadalo, že to kvůli tomu dopadne s Max opravdu špatně. A i její představitelka přiznává, že se obávala její smrti.

Smrt může potkat kohokoli, říká Sadie Sinková

„Nikdy nevíte, kdy budete další na řadě. Dufferovi a jejich vize seriálu je taková, že nikdy nikoho nezabijí jen proto, aby si diváci oddechli,“ prozradila herečka v rozhovoru pro Vulture.com. „Něco takového neudělají. Smrt v seriálu nastane jen tehdy, když je to nezbytné pro posunutí děje. Je to jistota, když to víte. Když hrajete v takovém seriálu, váš osud je vždycky ve hvězdách. Nikdy nevíte, s čím tihle bratři přijdou.“

- Reklama -

V průběhu seriálu Max a její přátelé bojují proti nadpřirozeným silám a odhalují vládní zločiny, aby zachránila životy v celém městě. Celou řadu pak uzavřela dvouapůlhodinová epizoda, která má pekelně dramatický konec. V jednu chvíli to dokonce vypadá, že Max opravdu nepřežije.

„Když jsem se dívala na scénu mezi mnou a Vecnou, bylo to jako… reakce v tu chvíli byly přesně takové, jaké by byly, kdyby Max zemřela, protože ona opravdu zemřela,“ komentovala konec 4. řady Sadie Sinková. „Samozřejmě by to bylo o něco působivější, kdyby zemřela, ale prostě ne tak, jak bys chtěl. Myslím, že rozhodnutí uvést ji do komatózního stavu je zajímavé, protože si vlastně nejsme jisti, co se s ní děje. Nejsme si jisti, kde je a co se děje, a je to tak asi nejlepší. Rozhodně v této situaci tahala za kratší konec, ale alespoň není úplně pryč.“

Jaké jsou naděje pro návrat Max?

Vzhledem k tomu, že Max skončila v komatu, je ale otázkou, co bude s její postavou v závěrečné řadě seriálu. „Upřímně mohu říct, že nevím, co se v páté sezóně stane. Myslím, že po zhlédnutí posledního dílu jsem ještě víc zvědavá, až to zjistím,“ netuší ani herečka, jak přiznala v rozhovoru pro Deadline.com.

„Myslím, že je na místě, kde teď opravdu chce bojovat. V deváté epizodě, když vedla svůj monolog, byla připravená odejít a byla připravená přinést nejvyšší oběť. Chci říct, že řekla, že chce prostě zmizet. Skoro to vypadalo, jako by se vzdávala, i když svým přátelům říkala, že když to zvládla předtím, zvládne to i teď. Věděla, že není šance, aby se dostala ven živá, ale to, že byla ochotná se obětovat, bylo brutální a srdcervoucí. Pokud je stále někde v Obráceném světě, rozhodně má v sobě hodně vzteku a bojovnosti. Takže v tom spočívá moje naděje na Max v páté sérii,“ dodala Sadie.

Jak to ale s Max opravdu bude dál, vědí zatím nejspíš jen bratři Dufferové. My ostatní si, stejně jako Sadie Sink, budeme muset počkat, s čím přijdou. Jisté je zatím jen to, že celý příběh Stranger Things se 5. řadou uzavře.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -