- Reklama -

Sadie Sinková promluvila o možné smrti Max v seriálu Stranger Things

Co se stane s Max v poslední řadě seriálu Stranger Things?

- Reklama -

Herečka Sadie Sinková, která se v poslední řadě Stranger Things stala v podstatě hlavní postavou seriálu, se rozpovídala o tom, jaké pro ni bylo účinkování ve 4. řadě seriálového hitu od Netflixu. Jak přiznala, při natáčení si dlouho vůbec nebyla jistá, jak to s její postavou dopadne.

(upozornění: článek obsahuje spoilery 4. řady seriálu Stranger Things)

Sadie Sinková hraje ve Stranger Things Max Mayfieldovou, postavu, která se v poslední sérii ocitla na špatné straně Obráceného světa, protože se stala cílem Vecny alias Čísla jedna a byla součástí jeho plánu přenést Obrácený svět do Hawkinsu. Dlouhou dobu to vypadalo, že to kvůli tomu dopadne s Max opravdu špatně. A i její představitelka přiznává, že se obávala její smrti.

Smrt může potkat kohokoli, říká Sadie Sinková

„Nikdy nevíte, kdy budete další na řadě. Dufferovi a jejich vize seriálu je taková, že nikdy nikoho nezabijí jen proto, aby si diváci oddechli,“ prozradila herečka v rozhovoru pro Vulture.com. „Něco takového neudělají. Smrt v seriálu nastane jen tehdy, když je to nezbytné pro posunutí děje. Je to jistota, když to víte. Když hrajete v takovém seriálu, váš osud je vždycky ve hvězdách. Nikdy nevíte, s čím tihle bratři přijdou.“

V průběhu seriálu Max a její přátelé bojují proti nadpřirozeným silám a odhalují vládní zločiny, aby zachránila životy v celém městě. Celou řadu pak uzavřela dvouapůlhodinová epizoda, která má pekelně dramatický konec. V jednu chvíli to dokonce vypadá, že Max opravdu nepřežije.

„Když jsem se dívala na scénu mezi mnou a Vecnou, bylo to jako… reakce v tu chvíli byly přesně takové, jaké by byly, kdyby Max zemřela, protože ona opravdu zemřela,“ komentovala konec 4. řady Sadie Sinková. „Samozřejmě by to bylo o něco působivější, kdyby zemřela, ale prostě ne tak, jak bys chtěl. Myslím, že rozhodnutí uvést ji do komatózního stavu je zajímavé, protože si vlastně nejsme jisti, co se s ní děje. Nejsme si jisti, kde je a co se děje, a je to tak asi nejlepší. Rozhodně v této situaci tahala za kratší konec, ale alespoň není úplně pryč.“

Jaké jsou naděje pro návrat Max?

Vzhledem k tomu, že Max skončila v komatu, je ale otázkou, co bude s její postavou v závěrečné řadě seriálu. „Upřímně mohu říct, že nevím, co se v páté sezóně stane. Myslím, že po zhlédnutí posledního dílu jsem ještě víc zvědavá, až to zjistím,“ netuší ani herečka, jak přiznala v rozhovoru pro Deadline.com.

„Myslím, že je na místě, kde teď opravdu chce bojovat. V deváté epizodě, když vedla svůj monolog, byla připravená odejít a byla připravená přinést nejvyšší oběť. Chci říct, že řekla, že chce prostě zmizet. Skoro to vypadalo, jako by se vzdávala, i když svým přátelům říkala, že když to zvládla předtím, zvládne to i teď. Věděla, že není šance, aby se dostala ven živá, ale to, že byla ochotná se obětovat, bylo brutální a srdcervoucí. Pokud je stále někde v Obráceném světě, rozhodně má v sobě hodně vzteku a bojovnosti. Takže v tom spočívá moje naděje na Max v páté sérii,“ dodala Sadie.

Jak to ale s Max opravdu bude dál, vědí zatím nejspíš jen bratři Dufferové. My ostatní si, stejně jako Sadie Sink, budeme muset počkat, s čím přijdou. Jisté je zatím jen to, že celý příběh Stranger Things se 5. řadou uzavře.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -