- Reklama -

The Umbrella Academy: Netflix představil názvy epizod 3. série

Netflix představil názvy všech 10 epizod třetí série komiksového seriálu The Umbrella Academy.

- Reklama -

Názvy epizod v pořadí, v jakém budou vysílané, jsou: „Meet the Family“, „World’s Biggest Ball of Twine“, „Pocket Full of Lightning“, „Kugelblitz“, „Kindest Cut“, „Marigold“, „Auf Wiedersehen“, „Wedding at the End of the World“, „Six Bells“ a „Oblivion“.

Známé jsou díky Twitteru. Právě tam je Netflix ukázal u příležitosti zahájení Geeked Week, akce, která probíhá do 11. června a slouží k oslavě všeho geekovského ve filmu a televizi. A minimálně tahle informace musela všechny geeky pořádně potěšit.

The Umbrella Academy vychází ze stejnojmenné komiksové série, jejímž autorem je Gerard Way. Soustředí se na rodinu adoptovaných sourozenců superhrdinů. Ti se znovu spojí, aby pokračovali v ochraně světa poté, co byli v jednu chvíli rozděleni.

Temně komiksový superhrdinský seriál pro Netflix tvoří Steve Blackman a Jeremy Slater. Loni v listopadu se dočkal obnovení pro třetí sérii. Oficiální datum uvedení však zatím není stanoveno. The Umbrella Academy produkují společnosti Borderline Entertainment, Dark Horse Entertainment a Universal Cable Productions. Jeho herecké obsazení tvoří Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher a Justin H. Min.

- Reklama -

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -