- Reklama -

The Umbrella Academy: Netflix představil názvy epizod 3. série

Netflix představil názvy všech 10 epizod třetí série komiksového seriálu The Umbrella Academy.

- Reklama -

Názvy epizod v pořadí, v jakém budou vysílané, jsou: „Meet the Family“, „World’s Biggest Ball of Twine“, „Pocket Full of Lightning“, „Kugelblitz“, „Kindest Cut“, „Marigold“, „Auf Wiedersehen“, „Wedding at the End of the World“, „Six Bells“ a „Oblivion“.

Známé jsou díky Twitteru. Právě tam je Netflix ukázal u příležitosti zahájení Geeked Week, akce, která probíhá do 11. června a slouží k oslavě všeho geekovského ve filmu a televizi. A minimálně tahle informace musela všechny geeky pořádně potěšit.

The Umbrella Academy vychází ze stejnojmenné komiksové série, jejímž autorem je Gerard Way. Soustředí se na rodinu adoptovaných sourozenců superhrdinů. Ti se znovu spojí, aby pokračovali v ochraně světa poté, co byli v jednu chvíli rozděleni.

Temně komiksový superhrdinský seriál pro Netflix tvoří Steve Blackman a Jeremy Slater. Loni v listopadu se dočkal obnovení pro třetí sérii. Oficiální datum uvedení však zatím není stanoveno. The Umbrella Academy produkují společnosti Borderline Entertainment, Dark Horse Entertainment a Universal Cable Productions. Jeho herecké obsazení tvoří Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher a Justin H. Min.

- Reklama -

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -