- Reklama -

The Umbrella Academy: Netflix představil názvy epizod 3. série

Netflix představil názvy všech 10 epizod třetí série komiksového seriálu The Umbrella Academy.

- Reklama -

Názvy epizod v pořadí, v jakém budou vysílané, jsou: „Meet the Family“, „World’s Biggest Ball of Twine“, „Pocket Full of Lightning“, „Kugelblitz“, „Kindest Cut“, „Marigold“, „Auf Wiedersehen“, „Wedding at the End of the World“, „Six Bells“ a „Oblivion“.

Známé jsou díky Twitteru. Právě tam je Netflix ukázal u příležitosti zahájení Geeked Week, akce, která probíhá do 11. června a slouží k oslavě všeho geekovského ve filmu a televizi. A minimálně tahle informace musela všechny geeky pořádně potěšit.

The Umbrella Academy vychází ze stejnojmenné komiksové série, jejímž autorem je Gerard Way. Soustředí se na rodinu adoptovaných sourozenců superhrdinů. Ti se znovu spojí, aby pokračovali v ochraně světa poté, co byli v jednu chvíli rozděleni.

Temně komiksový superhrdinský seriál pro Netflix tvoří Steve Blackman a Jeremy Slater. Loni v listopadu se dočkal obnovení pro třetí sérii. Oficiální datum uvedení však zatím není stanoveno. The Umbrella Academy produkují společnosti Borderline Entertainment, Dark Horse Entertainment a Universal Cable Productions. Jeho herecké obsazení tvoří Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher a Justin H. Min.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -