- Reklama -

The Umbrella Academy: Netflix představil názvy epizod 3. série

Netflix představil názvy všech 10 epizod třetí série komiksového seriálu The Umbrella Academy.

- Reklama -

Názvy epizod v pořadí, v jakém budou vysílané, jsou: „Meet the Family“, „World’s Biggest Ball of Twine“, „Pocket Full of Lightning“, „Kugelblitz“, „Kindest Cut“, „Marigold“, „Auf Wiedersehen“, „Wedding at the End of the World“, „Six Bells“ a „Oblivion“.

Známé jsou díky Twitteru. Právě tam je Netflix ukázal u příležitosti zahájení Geeked Week, akce, která probíhá do 11. června a slouží k oslavě všeho geekovského ve filmu a televizi. A minimálně tahle informace musela všechny geeky pořádně potěšit.

The Umbrella Academy vychází ze stejnojmenné komiksové série, jejímž autorem je Gerard Way. Soustředí se na rodinu adoptovaných sourozenců superhrdinů. Ti se znovu spojí, aby pokračovali v ochraně světa poté, co byli v jednu chvíli rozděleni.

Temně komiksový superhrdinský seriál pro Netflix tvoří Steve Blackman a Jeremy Slater. Loni v listopadu se dočkal obnovení pro třetí sérii. Oficiální datum uvedení však zatím není stanoveno. The Umbrella Academy produkují společnosti Borderline Entertainment, Dark Horse Entertainment a Universal Cable Productions. Jeho herecké obsazení tvoří Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher a Justin H. Min.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -