Top 5  seriálů roku 2021

Text: Petr Ženíšek

Rok 2021 byl na seriály  o dost bohatší než ten předchozí. Podívejte  se spolu se Světohledem na přehled pěti nejpovedenějších seriálů, které se objevily během tohoto roku.

1.

Squid  game

Netflix

Korejský seriál Squid Game se krátce po svém uvedení stal nejsledovanějším seriálem, který kdy byl uveden na streamovací síti Netflix.

2.

Narcos:Mexico

Netflix

El Chapo

Postava, kterou si zamilujete

Poslední výlet do světa drogových kartelů nabídl dosud nejvíc bezútěšný pohled na to, jakou spoušť po sobě zanechávají pašeráci drog... 

Narcos také ukázali, že  i v drogových kartelech se o své místo hlásí ženy.

3.

Sex Education

Netflix

Otis a Maeve se letos ukázali už ve 3. řadě seriálu Sexuální výchova a i tentokrát se od jejich příběhů prostě nešlo odtrhnout.

polibek roku

Po mnoha událostech, kvůli kterým nemohli být spolu, si Otis s Maeve konečně dali najevo, co jeden pro druhého znamenají. A došlo i na jejich první pusu.

4.

Rick  a Morty

HBO

Animovaný sitcom, který si nebere žádné servítky, se představil se svou pátou řadou a šílený děda Rick ani jeho věčně vystrašený vnuk Morty opět nezklamali.

5

Ted Lasso

Apple TV+

POhladí  na duši

feel good hit roku

Příběhy trenéra amerického fotbalu, který se vydá trénovat do Premier League, se dočkali 2. řady, která zaslouženě získala Emmy za sitcom roku.

co tam máme dál?

Nejlepší seriály na Netflixu