Hledání lásky ve městě módy

Emily v Paříži

1

Netflix

Komediální drama o ambiciózní americké marketingové manažerce Emily Cooperové, která získá vysněnou práci v Paříži. Okouzlující Emily se zaplete do do milostného trojúhelníku s pohledným Gabrielem a sladkou francouzskou kamarádkou Camille. Také ji otravuje student ve třídě francouzštiny Alfie. Přeskočí jiskra?

2

Zůstaň blízko

Minulost odhalí mrazivá tajemství...

Netflix

Mamině z předměstí Megan Pierceové se začne hroutit svět, když se jí začnou připomínat vzpomínky na starý život, před kterým utekla. Šéfka nočního klubu a fotograf Ray jsou do této sítě tajemství zapleteni spolu s neústupným policistou, který pronásleduje 17 let starý odložený případ.

The Tourist

3

BBC iplayer

V napínavém thrilleru hraje Jamie Dornan bezejmenného muže, který se probudí se ztrátou paměti v australské nemocnici poté, co ho řidič kamionu srazil ze silnice. Snaží se dát dohromady stopy o své identitě, zatímco se vyhýbá někomu, kdo ho chce očividně zabít. Stylová záhada okořeněná netradičním humorem  a báječnými dějovými zvraty pobaví až do konce.

After Life

4

Seriál, který zahřeje na duši

Netflix

Temný, ale dojemný příběh Rickyho Gervaise o muži, který prožívá sedm fází smutku, je  v současnosti nejsledovanější britským komediálním seriálem na světě. Poslední série sleduje novináře místních novin Tonyho Johnsona, který se začíná vyrovnávat se smrtí milované ženy Lisy. Připravte se na záhadný a velmi emotivní konec, který zanechá spoustu otázek...