- Reklama -

Will Smith shodil své slavné špeky: Natočil o tom show Best shape of my life

Kdo by si nepamatoval tu několik měsíců starou fotku Willa Smitha? Tu slavnou, na které má očividně nadváhu a láskyplně objímá své nečekaně rosolovité bříško... Právě ta stála za rozhodnutím natočit pořad Best shape of my life.

- Reklama -

O čem bude? O cvičení s Willem, který v šesti dílech zmapuje, jak se z postavy mlsného fotříka vrátí zpět do staré formy.

26. prosince 2020 zavolal Will Smith producentovi Lukasi Kaiserovi. Řekl mu, aby 1. ledna přišel k němu domů s kamerovým štábem.

Jak vznikl pořad Best shape of my life?

„Když jsme dorazili, hned byl připravený sundat tričko a zvážit se,“ řekl Kaiser, co stálo za vznikem šestidílného seriálu.

V něm se 53letý akční hrdina snaží dostat do – to asi neuhodnete – nejlepší formy svého života. Smith se snaží zlepšit svou mysl i tělo prostřednictvím všeho možného. Vyzkouší vše, od tradičního cvičení až po rozhovory se sportovci a psychology.

„Některé z těchto technik mu buď nepřinášejí úspěch, který by chtěl. Nebo sice dosáhl cíle, ale jeho pocit z toho není takový, jaký očekával,“ řekl Kaiser podle magazínu Rolling Stone. „Je to mnohovrstevnaté, ale zároveň neuvěřitelně relativní.“

Fotka, která všechno změnila

Will Smith se pro pořad o cvičení rozhodl několik dní poté, co šokoval internet břichatou fotkou bez trička. Na té se fanouškům ukázal, jak sám říká, „v nejhorší formě svého života“. Chtěl proto zachytit, jak se dostane do nejlepší formy svého života. To se rozhodl světu předvést prostřednictvím nového fitness seriálu na YouTube, který bude mít premiéru v roce 2022.

„Tento nový šestidílný fitness seriál vznikl bez scénáře. Je od Westbrook Media a YouTube Originals. Jde o příběh Willa Smithe, který jednoho dne koukl do zrcadla a nerad zjistil, že je ve středním věku. Chce proto dostat své tělo do nejlepší formy v životě,“ píše se v oficiální anotaci pořadu podle stránek Engadget.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -