- Reklama -

Will Smith shodil své slavné špeky: Natočil o tom show Best shape of my life

Kdo by si nepamatoval tu několik měsíců starou fotku Willa Smitha? Tu slavnou, na které má očividně nadváhu a láskyplně objímá své nečekaně rosolovité bříško... Právě ta stála za rozhodnutím natočit pořad Best shape of my life.

- Reklama -

O čem bude? O cvičení s Willem, který v šesti dílech zmapuje, jak se z postavy mlsného fotříka vrátí zpět do staré formy.

26. prosince 2020 zavolal Will Smith producentovi Lukasi Kaiserovi. Řekl mu, aby 1. ledna přišel k němu domů s kamerovým štábem.

Jak vznikl pořad Best shape of my life?

„Když jsme dorazili, hned byl připravený sundat tričko a zvážit se,“ řekl Kaiser, co stálo za vznikem šestidílného seriálu.

V něm se 53letý akční hrdina snaží dostat do – to asi neuhodnete – nejlepší formy svého života. Smith se snaží zlepšit svou mysl i tělo prostřednictvím všeho možného. Vyzkouší vše, od tradičního cvičení až po rozhovory se sportovci a psychology.

- Reklama -

„Některé z těchto technik mu buď nepřinášejí úspěch, který by chtěl. Nebo sice dosáhl cíle, ale jeho pocit z toho není takový, jaký očekával,“ řekl Kaiser podle magazínu Rolling Stone. „Je to mnohovrstevnaté, ale zároveň neuvěřitelně relativní.“

Fotka, která všechno změnila

Will Smith se pro pořad o cvičení rozhodl několik dní poté, co šokoval internet břichatou fotkou bez trička. Na té se fanouškům ukázal, jak sám říká, „v nejhorší formě svého života“. Chtěl proto zachytit, jak se dostane do nejlepší formy svého života. To se rozhodl světu předvést prostřednictvím nového fitness seriálu na YouTube, který bude mít premiéru v roce 2022.

„Tento nový šestidílný fitness seriál vznikl bez scénáře. Je od Westbrook Media a YouTube Originals. Jde o příběh Willa Smithe, který jednoho dne koukl do zrcadla a nerad zjistil, že je ve středním věku. Chce proto dostat své tělo do nejlepší formy v životě,“ píše se v oficiální anotaci pořadu podle stránek Engadget.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -