- Reklama -

Kde je teď Anna Delveyová? Co řekl její právník o propuštění?

Minisérie Neskutečná Anna je založena na skutečném příběhu podvodnice Anny Sorokinové, která proslula jako Anna Delveyová. Co s ní nyní je?

- Reklama -

Seriál Neskutečná Anna se zabývá životem Anny Sorokinové, který je známější jako Anna Delveyová, žena, které se podařilo podvodem připravit firmy a přátele o miliony korun. Jak se má slavná podvodnice dnes?

Šílený plán Anny Sorokinové začal v roce 2013, kdy se zúčastnila newyorského týdne módy a některým jeho bohatým hostům přednesla myšlenku nadace Anny Delveyové, píše elle.com. Když z toho nic pořádného nevzešlo, začala v rámci žádosti o půjčku falšovat bankovní výpisy, v nichž uvedla, že má ve švýcarské bance 60 milionů dolarů.

Lhala všem, aby si užila luxus

Požádala o půjčku newyorskou banku, která souhlasila, že peníze poskytne, pokud uhradí právní poplatky ve výši 100 000 dolarů. Tehdy se Anna začala vydávat za německou dědičku, aby mohla žít podle svých představ okázalým životním stylem.

Pokračovala v padělání šeků na zaplacení podvodné půjčky a podváděla firmy a přátele, aby jí pomohli s financemi.

Neskutečná Anna sleduje tento příběh z pohledu novinářky Vivian Kentové. Ta vychází z postavy skutečné novinářky Jessicy Presslerové, jež napsala podrobný článek o tom, co Anna chystala.

Seriál Netflixu tedy mapuje vzestup i pád Anny Sorokinové.

Kde je Anna Sorokinová nyní?

Jak nejspíš už víte ze seriálu, několik otevřených vyšetřování se zabývalo jejími aktivitami. To vedlo k tomu, že ji v roce 2017 zatkla losangeleská policie za podvodné trestné činy.

V roce 2019 proběhl její soud, který ji shledal vinnou v osmi z deseti bodů obžaloby včetně pokusu o krádež. V důsledku toho Anna Delveyová vyfasovala trest odnětí svobody v délce 12 let a v rámci trestu jí bylo nařízeno zaplatit více než 200 000 dolarů.

Ode dne, kdy byla shledána vinnou, už byla Anna ve 3 různých newyorských věznicích. Z vězení ji propuštili v únoru 2021, ale o několik týdnů později ji Imigrační, celní a donucovací úřad vzal zpět do vazby.

Důvodem bylo vypršení platnosti jejího víza. V září loňského roku proto ještě stále byla ve vazbě a čekala na deportaci zpět do Německa. Anna se proti tomuto rozhodnutí odvolala a požádala o udělení azylu. Úřady ji ale odmítly propustit z vazby, dokud případ není vyřešen.

V rozhovoru pro Insider v říjnu 2021 imigrační právník Paul O’Dwyer uvedl, že je nepravděpodobné, že bude Anna propuštěna. Její případ totiž pokračuje. „V současné době je situace velmi vážná. Žádost o azyl má diskreční složku, což znamená, že i kdyby na něj měla nárok, soudce má stále možnost ji zamítnout na základě toho, že nemá dobré morální vlastnosti nebo že má za sebou špatné činy, které ji činí nežádoucí,“ řekl.

Ačkoli je tedy Annina trestná činnost u konce, její budoucnost zůstává nejistá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -