- Reklama -

Kde je teď Anna Delveyová? Co řekl její právník o propuštění?

Minisérie Neskutečná Anna je založena na skutečném příběhu podvodnice Anny Sorokinové, která proslula jako Anna Delveyová. Co s ní nyní je?

- Reklama -

Seriál Neskutečná Anna se zabývá životem Anny Sorokinové, který je známější jako Anna Delveyová, žena, které se podařilo podvodem připravit firmy a přátele o miliony korun. Jak se má slavná podvodnice dnes?

Šílený plán Anny Sorokinové začal v roce 2013, kdy se zúčastnila newyorského týdne módy a některým jeho bohatým hostům přednesla myšlenku nadace Anny Delveyové, píše elle.com. Když z toho nic pořádného nevzešlo, začala v rámci žádosti o půjčku falšovat bankovní výpisy, v nichž uvedla, že má ve švýcarské bance 60 milionů dolarů.

Lhala všem, aby si užila luxus

Požádala o půjčku newyorskou banku, která souhlasila, že peníze poskytne, pokud uhradí právní poplatky ve výši 100 000 dolarů. Tehdy se Anna začala vydávat za německou dědičku, aby mohla žít podle svých představ okázalým životním stylem.

Pokračovala v padělání šeků na zaplacení podvodné půjčky a podváděla firmy a přátele, aby jí pomohli s financemi.

- Reklama -

Neskutečná Anna sleduje tento příběh z pohledu novinářky Vivian Kentové. Ta vychází z postavy skutečné novinářky Jessicy Presslerové, jež napsala podrobný článek o tom, co Anna chystala.

Seriál Netflixu tedy mapuje vzestup i pád Anny Sorokinové.

Kde je Anna Sorokinová nyní?

Jak nejspíš už víte ze seriálu, několik otevřených vyšetřování se zabývalo jejími aktivitami. To vedlo k tomu, že ji v roce 2017 zatkla losangeleská policie za podvodné trestné činy.

V roce 2019 proběhl její soud, který ji shledal vinnou v osmi z deseti bodů obžaloby včetně pokusu o krádež. V důsledku toho Anna Delveyová vyfasovala trest odnětí svobody v délce 12 let a v rámci trestu jí bylo nařízeno zaplatit více než 200 000 dolarů.

Ode dne, kdy byla shledána vinnou, už byla Anna ve 3 různých newyorských věznicích. Z vězení ji propuštili v únoru 2021, ale o několik týdnů později ji Imigrační, celní a donucovací úřad vzal zpět do vazby.

Důvodem bylo vypršení platnosti jejího víza. V září loňského roku proto ještě stále byla ve vazbě a čekala na deportaci zpět do Německa. Anna se proti tomuto rozhodnutí odvolala a požádala o udělení azylu. Úřady ji ale odmítly propustit z vazby, dokud případ není vyřešen.

V rozhovoru pro Insider v říjnu 2021 imigrační právník Paul O’Dwyer uvedl, že je nepravděpodobné, že bude Anna propuštěna. Její případ totiž pokračuje. „V současné době je situace velmi vážná. Žádost o azyl má diskreční složku, což znamená, že i kdyby na něj měla nárok, soudce má stále možnost ji zamítnout na základě toho, že nemá dobré morální vlastnosti nebo že má za sebou špatné činy, které ji činí nežádoucí,“ řekl.

Ačkoli je tedy Annina trestná činnost u konce, její budoucnost zůstává nejistá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -