- Reklama -

Kde je teď Anna Delveyová? Co řekl její právník o propuštění?

Minisérie Neskutečná Anna je založena na skutečném příběhu podvodnice Anny Sorokinové, která proslula jako Anna Delveyová. Co s ní nyní je?

- Reklama -

Seriál Neskutečná Anna se zabývá životem Anny Sorokinové, který je známější jako Anna Delveyová, žena, které se podařilo podvodem připravit firmy a přátele o miliony korun. Jak se má slavná podvodnice dnes?

Šílený plán Anny Sorokinové začal v roce 2013, kdy se zúčastnila newyorského týdne módy a některým jeho bohatým hostům přednesla myšlenku nadace Anny Delveyové, píše elle.com. Když z toho nic pořádného nevzešlo, začala v rámci žádosti o půjčku falšovat bankovní výpisy, v nichž uvedla, že má ve švýcarské bance 60 milionů dolarů.

Lhala všem, aby si užila luxus

Požádala o půjčku newyorskou banku, která souhlasila, že peníze poskytne, pokud uhradí právní poplatky ve výši 100 000 dolarů. Tehdy se Anna začala vydávat za německou dědičku, aby mohla žít podle svých představ okázalým životním stylem.

Pokračovala v padělání šeků na zaplacení podvodné půjčky a podváděla firmy a přátele, aby jí pomohli s financemi.

- Reklama -

Neskutečná Anna sleduje tento příběh z pohledu novinářky Vivian Kentové. Ta vychází z postavy skutečné novinářky Jessicy Presslerové, jež napsala podrobný článek o tom, co Anna chystala.

Seriál Netflixu tedy mapuje vzestup i pád Anny Sorokinové.

Kde je Anna Sorokinová nyní?

Jak nejspíš už víte ze seriálu, několik otevřených vyšetřování se zabývalo jejími aktivitami. To vedlo k tomu, že ji v roce 2017 zatkla losangeleská policie za podvodné trestné činy.

V roce 2019 proběhl její soud, který ji shledal vinnou v osmi z deseti bodů obžaloby včetně pokusu o krádež. V důsledku toho Anna Delveyová vyfasovala trest odnětí svobody v délce 12 let a v rámci trestu jí bylo nařízeno zaplatit více než 200 000 dolarů.

Ode dne, kdy byla shledána vinnou, už byla Anna ve 3 různých newyorských věznicích. Z vězení ji propuštili v únoru 2021, ale o několik týdnů později ji Imigrační, celní a donucovací úřad vzal zpět do vazby.

Důvodem bylo vypršení platnosti jejího víza. V září loňského roku proto ještě stále byla ve vazbě a čekala na deportaci zpět do Německa. Anna se proti tomuto rozhodnutí odvolala a požádala o udělení azylu. Úřady ji ale odmítly propustit z vazby, dokud případ není vyřešen.

V rozhovoru pro Insider v říjnu 2021 imigrační právník Paul O’Dwyer uvedl, že je nepravděpodobné, že bude Anna propuštěna. Její případ totiž pokračuje. „V současné době je situace velmi vážná. Žádost o azyl má diskreční složku, což znamená, že i kdyby na něj měla nárok, soudce má stále možnost ji zamítnout na základě toho, že nemá dobré morální vlastnosti nebo že má za sebou špatné činy, které ji činí nežádoucí,“ řekl.

Ačkoli je tedy Annina trestná činnost u konce, její budoucnost zůstává nejistá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -