- Reklama -

Kde je teď Anna Delveyová? Co řekl její právník o propuštění?

Minisérie Neskutečná Anna je založena na skutečném příběhu podvodnice Anny Sorokinové, která proslula jako Anna Delveyová. Co s ní nyní je?

- Reklama -

Seriál Neskutečná Anna se zabývá životem Anny Sorokinové, který je známější jako Anna Delveyová, žena, které se podařilo podvodem připravit firmy a přátele o miliony korun. Jak se má slavná podvodnice dnes?

Šílený plán Anny Sorokinové začal v roce 2013, kdy se zúčastnila newyorského týdne módy a některým jeho bohatým hostům přednesla myšlenku nadace Anny Delveyové, píše elle.com. Když z toho nic pořádného nevzešlo, začala v rámci žádosti o půjčku falšovat bankovní výpisy, v nichž uvedla, že má ve švýcarské bance 60 milionů dolarů.

Lhala všem, aby si užila luxus

Požádala o půjčku newyorskou banku, která souhlasila, že peníze poskytne, pokud uhradí právní poplatky ve výši 100 000 dolarů. Tehdy se Anna začala vydávat za německou dědičku, aby mohla žít podle svých představ okázalým životním stylem.

Pokračovala v padělání šeků na zaplacení podvodné půjčky a podváděla firmy a přátele, aby jí pomohli s financemi.

Neskutečná Anna sleduje tento příběh z pohledu novinářky Vivian Kentové. Ta vychází z postavy skutečné novinářky Jessicy Presslerové, jež napsala podrobný článek o tom, co Anna chystala.

Seriál Netflixu tedy mapuje vzestup i pád Anny Sorokinové.

Kde je Anna Sorokinová nyní?

Jak nejspíš už víte ze seriálu, několik otevřených vyšetřování se zabývalo jejími aktivitami. To vedlo k tomu, že ji v roce 2017 zatkla losangeleská policie za podvodné trestné činy.

V roce 2019 proběhl její soud, který ji shledal vinnou v osmi z deseti bodů obžaloby včetně pokusu o krádež. V důsledku toho Anna Delveyová vyfasovala trest odnětí svobody v délce 12 let a v rámci trestu jí bylo nařízeno zaplatit více než 200 000 dolarů.

Ode dne, kdy byla shledána vinnou, už byla Anna ve 3 různých newyorských věznicích. Z vězení ji propuštili v únoru 2021, ale o několik týdnů později ji Imigrační, celní a donucovací úřad vzal zpět do vazby.

Důvodem bylo vypršení platnosti jejího víza. V září loňského roku proto ještě stále byla ve vazbě a čekala na deportaci zpět do Německa. Anna se proti tomuto rozhodnutí odvolala a požádala o udělení azylu. Úřady ji ale odmítly propustit z vazby, dokud případ není vyřešen.

V rozhovoru pro Insider v říjnu 2021 imigrační právník Paul O’Dwyer uvedl, že je nepravděpodobné, že bude Anna propuštěna. Její případ totiž pokračuje. „V současné době je situace velmi vážná. Žádost o azyl má diskreční složku, což znamená, že i kdyby na něj měla nárok, soudce má stále možnost ji zamítnout na základě toho, že nemá dobré morální vlastnosti nebo že má za sebou špatné činy, které ji činí nežádoucí,“ řekl.

Ačkoli je tedy Annina trestná činnost u konce, její budoucnost zůstává nejistá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -