- Reklama -

Ginny a Georgia: Hvězdy seriálu naznačily, co bude se vztahem Ginny a Marcuse

V další řadě nás čeká asi hodně zajímavý návrat do světa seriálu Ginny & Georgia. Hvězdy seriálu dráždí možným návratem středoškolských milenců Ginny a Marcuse. Navzdory jejich rozchodu ve druhé sezóně totiž jejich představitelé Antonia Gentry a Felix Mallard naznačují možnost hlubšího pouta mezi oběma postavami.

- Reklama -

Ve finále druhé série seriálu Ginny a Georgia se dostali Ginny (hraje ji Antonia Gentry) a Marcus (Felix Mallard) do nepříjemné situace. Museli čelit svým bojům s duševním zdravím a učinit těžká rozhodnutí ohledně svého vztahu. Navzdory problémům, kterým čelili, Ginny přijala Marcusovo rozhodnutí rozejít se s ní a ujistila ho, že mohou být stále přáteli. Jak ale prozradili herci, kteří hrají oblíbené postavy, příběh Ginny a Marcuse možná ještě není u konce.

Vždycky tu budou jeden pro druhého, říká představitelka Ginny

Ačkoli Ginny Marcusovo rozhodnutí přijala a ujistila ho, že mohou být stále přáteli, hvězdy, které mladé milence hrají, nevylučují, že se ti dva znovu sejdou. „Myslím, že budou vždycky v životě toho druhého,“ řekla Antonia pro eonline.com. „Mají něco nesmírně zvláštního: Mají mezi sebou porozumění, které nikdo jiný nemá.“

I když Antonia přiznala, že Ginny a Marcus měli v době, kdy byli spolu, problémy s komunikací, poznamenala, že jejich pouto přesahuje břehy romantiky. „Myslím, že vztahy, zejména ty založené na přátelství, jsou jedny z nejsilnějších, jaké můžete mít,“ pokračovala. „A doufám, že jsou konečné.“

Podobně se vyjádřil i Felix, který uvedl: „Láska mezi nimi cítíte neustále, a to už od chvíle, kdy se viděli poprvé.“

„Je to pořád v pohybu,“ dodal. „Pořád sledujeme, kam ta láska směřuje. Jestli jsou spolu, jestli nejsou, jestli spolu budou navždy. To je to, co můžeme zkoumat.“

Je důležité prozkoumat Marcusovu depresi, myslí si Felix

Navzdory současnému stavu jejich vztahu chce Felix pro svou postavu to nejlepší, a to je v tuto chvíli svodoba. „Co se týče řešení Marcusovy cesty za depresí ve druhé sérii, myslím, že je důležité ukázat, že je v pořádku trpět. A že to dělá spousta lidí, a ukázat zdroje, jak se s tím můžete vyrovnat, pokud to nutně nezvládnete sami. Myslím, že prozkoumat hlubší stránku toho, čím si mladý člověk může projít, bylo opravdu důležité,“ myslí si Mallard.

Nezbývá tedy než si počkat, jak se nakonec celá situace vyvrbí? Oživí Ginny a Marcus svůj románek, nebo zůstanou jen přáteli? To ukáže až čas. Je však jisté, že jejich pouto je výjimečné a je to něco, co zůstane vždy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -