- Reklama -

Ginny a Georgia: Hvězdy seriálu naznačily, co bude se vztahem Ginny a Marcuse

V další řadě nás čeká asi hodně zajímavý návrat do světa seriálu Ginny & Georgia. Hvězdy seriálu dráždí možným návratem středoškolských milenců Ginny a Marcuse. Navzdory jejich rozchodu ve druhé sezóně totiž jejich představitelé Antonia Gentry a Felix Mallard naznačují možnost hlubšího pouta mezi oběma postavami.

- Reklama -

Ve finále druhé série seriálu Ginny a Georgia se dostali Ginny (hraje ji Antonia Gentry) a Marcus (Felix Mallard) do nepříjemné situace. Museli čelit svým bojům s duševním zdravím a učinit těžká rozhodnutí ohledně svého vztahu. Navzdory problémům, kterým čelili, Ginny přijala Marcusovo rozhodnutí rozejít se s ní a ujistila ho, že mohou být stále přáteli. Jak ale prozradili herci, kteří hrají oblíbené postavy, příběh Ginny a Marcuse možná ještě není u konce.

Vždycky tu budou jeden pro druhého, říká představitelka Ginny

Ačkoli Ginny Marcusovo rozhodnutí přijala a ujistila ho, že mohou být stále přáteli, hvězdy, které mladé milence hrají, nevylučují, že se ti dva znovu sejdou. „Myslím, že budou vždycky v životě toho druhého,“ řekla Antonia pro eonline.com. „Mají něco nesmírně zvláštního: Mají mezi sebou porozumění, které nikdo jiný nemá.“

I když Antonia přiznala, že Ginny a Marcus měli v době, kdy byli spolu, problémy s komunikací, poznamenala, že jejich pouto přesahuje břehy romantiky. „Myslím, že vztahy, zejména ty založené na přátelství, jsou jedny z nejsilnějších, jaké můžete mít,“ pokračovala. „A doufám, že jsou konečné.“

Podobně se vyjádřil i Felix, který uvedl: „Láska mezi nimi cítíte neustále, a to už od chvíle, kdy se viděli poprvé.“

- Reklama -

„Je to pořád v pohybu,“ dodal. „Pořád sledujeme, kam ta láska směřuje. Jestli jsou spolu, jestli nejsou, jestli spolu budou navždy. To je to, co můžeme zkoumat.“

Je důležité prozkoumat Marcusovu depresi, myslí si Felix

Navzdory současnému stavu jejich vztahu chce Felix pro svou postavu to nejlepší, a to je v tuto chvíli svodoba. „Co se týče řešení Marcusovy cesty za depresí ve druhé sérii, myslím, že je důležité ukázat, že je v pořádku trpět. A že to dělá spousta lidí, a ukázat zdroje, jak se s tím můžete vyrovnat, pokud to nutně nezvládnete sami. Myslím, že prozkoumat hlubší stránku toho, čím si mladý člověk může projít, bylo opravdu důležité,“ myslí si Mallard.

Nezbývá tedy než si počkat, jak se nakonec celá situace vyvrbí? Oživí Ginny a Marcus svůj románek, nebo zůstanou jen přáteli? To ukáže až čas. Je však jisté, že jejich pouto je výjimečné a je to něco, co zůstane vždy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -