- Reklama -

Ginny a Georgia: Hvězdy seriálu naznačily, co bude se vztahem Ginny a Marcuse

V další řadě nás čeká asi hodně zajímavý návrat do světa seriálu Ginny & Georgia. Hvězdy seriálu dráždí možným návratem středoškolských milenců Ginny a Marcuse. Navzdory jejich rozchodu ve druhé sezóně totiž jejich představitelé Antonia Gentry a Felix Mallard naznačují možnost hlubšího pouta mezi oběma postavami.

- Reklama -

Ve finále druhé série seriálu Ginny a Georgia se dostali Ginny (hraje ji Antonia Gentry) a Marcus (Felix Mallard) do nepříjemné situace. Museli čelit svým bojům s duševním zdravím a učinit těžká rozhodnutí ohledně svého vztahu. Navzdory problémům, kterým čelili, Ginny přijala Marcusovo rozhodnutí rozejít se s ní a ujistila ho, že mohou být stále přáteli. Jak ale prozradili herci, kteří hrají oblíbené postavy, příběh Ginny a Marcuse možná ještě není u konce.

Vždycky tu budou jeden pro druhého, říká představitelka Ginny

Ačkoli Ginny Marcusovo rozhodnutí přijala a ujistila ho, že mohou být stále přáteli, hvězdy, které mladé milence hrají, nevylučují, že se ti dva znovu sejdou. „Myslím, že budou vždycky v životě toho druhého,“ řekla Antonia pro eonline.com. „Mají něco nesmírně zvláštního: Mají mezi sebou porozumění, které nikdo jiný nemá.“

I když Antonia přiznala, že Ginny a Marcus měli v době, kdy byli spolu, problémy s komunikací, poznamenala, že jejich pouto přesahuje břehy romantiky. „Myslím, že vztahy, zejména ty založené na přátelství, jsou jedny z nejsilnějších, jaké můžete mít,“ pokračovala. „A doufám, že jsou konečné.“

Podobně se vyjádřil i Felix, který uvedl: „Láska mezi nimi cítíte neustále, a to už od chvíle, kdy se viděli poprvé.“

- Reklama -

„Je to pořád v pohybu,“ dodal. „Pořád sledujeme, kam ta láska směřuje. Jestli jsou spolu, jestli nejsou, jestli spolu budou navždy. To je to, co můžeme zkoumat.“

Je důležité prozkoumat Marcusovu depresi, myslí si Felix

Navzdory současnému stavu jejich vztahu chce Felix pro svou postavu to nejlepší, a to je v tuto chvíli svodoba. „Co se týče řešení Marcusovy cesty za depresí ve druhé sérii, myslím, že je důležité ukázat, že je v pořádku trpět. A že to dělá spousta lidí, a ukázat zdroje, jak se s tím můžete vyrovnat, pokud to nutně nezvládnete sami. Myslím, že prozkoumat hlubší stránku toho, čím si mladý člověk může projít, bylo opravdu důležité,“ myslí si Mallard.

Nezbývá tedy než si počkat, jak se nakonec celá situace vyvrbí? Oživí Ginny a Marcus svůj románek, nebo zůstanou jen přáteli? To ukáže až čas. Je však jisté, že jejich pouto je výjimečné a je to něco, co zůstane vždy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -