- Reklama -

Jak zrušit Instagram? Jednoduchý návod na smazání i deaktivaci účtu

Existuje jednoduchý návod, jak zrušit Instagram, ale měli byste si uvědomit, že smazané účty nelze v budoucnu obnovit ani znovu aktivovat.

- Reklama -

Smazané účty Instagramu trvale ztratí všechny své sledující, lajky, komentáře a příspěvky. Odstranit Instagram ovšem nemá smysl, pokud si myslíte, že byste se na něj mohli vrátit. Pak lze místo dočasného odstranění účtu svůj profil jen deaktivovat.

Instagram je jednou z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších platforem sociálních médií. Někdy však všechno to nekonečné posouvání může být příliš rušivé nebo jednoduše nežádoucí. V takovém případě můžete svůj účet na Instagramu vždy smazat.

Je třeba poznamenat, že máte dvě možnosti, jak zrušit Instagram. Pokud se domníváte, že vaše přestávka je pouze dočasná, můžete účet na nějaký čas jednoduše deaktivovat.

Pokud si však jste jisti, že opravdu chcete úplné odstranění Instagramu, můžete svůj účet úplně smazat. Zde je postup, jak odstranit účet na Instagramu.

Jak smazat Instagram

1. Odstranění Instagramu probíhá jednoduše. Ve stolním nebo mobilním webovém prohlížeči přejděte na web Instagramu a přihlaste se ke svému účtu pomocí svého uživatelského jména a hesla. Pozor! Svůj účet na Instagramu nemůžete smazat pomocí mobilní aplikace.

jak smazat účet na instagramu _1
Foto: Světohled

2. Po přihlášení přejděte na stránku pro odstranění účtu, odkaz najdete zde.

jak smazat účet na instagramu _2
Foto: Světohled

3. Z rozevírací nabídky ve spodní části obrazovky vyberte důvod pro smazání účtu. Možnosti se pohybují od „příliš mnoho reklam/ rozptyluje mě to“ až po „obavy o soukromí“. Pokud se vám žádná z možností nezdá vhodná nebo prostě nechcete udávat důvod, můžete vybrat možnost „jiný důvod“.

jak smazat účet na instagramu _3
Foto: Světohled

4. Jakmile si vyberete důvod pro smazání, klikněte na „odstranit účet“.

Deaktivace Instagramu

Pokud chcete jednoduše deaktivovat svůj účet, můžete tak učinit tím, že se přihlásíte ke svému účtu na Instagramu na webu, otevřete svůj profil, vyberete nastavení, a pak „Upravit profil“. Na následně otevřené stránce zvolte možnost „Dočasně deaktivovat můj účet“, nachází se až dole na stránce.

Také zde budete muset uvést důvody deaktivace účtu a potvrdit svůj výběr. Chcete-li svůj účet v budoucnu znovu aktivovat, jednoduše se znovu přihlaste pomocí svého uživatelského jména a hesla jako obvykle.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -