- Reklama -

Jak zrušit Instagram? Jednoduchý návod na smazání i deaktivaci účtu

Existuje jednoduchý návod, jak zrušit Instagram, ale měli byste si uvědomit, že smazané účty nelze v budoucnu obnovit ani znovu aktivovat.

- Reklama -

Smazané účty Instagramu trvale ztratí všechny své sledující, lajky, komentáře a příspěvky. Odstranit Instagram ovšem nemá smysl, pokud si myslíte, že byste se na něj mohli vrátit. Pak lze místo dočasného odstranění účtu svůj profil jen deaktivovat.

Instagram je jednou z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších platforem sociálních médií. Někdy však všechno to nekonečné posouvání může být příliš rušivé nebo jednoduše nežádoucí. V takovém případě můžete svůj účet na Instagramu vždy smazat.

Je třeba poznamenat, že máte dvě možnosti, jak zrušit Instagram. Pokud se domníváte, že vaše přestávka je pouze dočasná, můžete účet na nějaký čas jednoduše deaktivovat.

Pokud si však jste jisti, že opravdu chcete úplné odstranění Instagramu, můžete svůj účet úplně smazat. Zde je postup, jak odstranit účet na Instagramu.

Jak smazat Instagram

1. Odstranění Instagramu probíhá jednoduše. Ve stolním nebo mobilním webovém prohlížeči přejděte na web Instagramu a přihlaste se ke svému účtu pomocí svého uživatelského jména a hesla. Pozor! Svůj účet na Instagramu nemůžete smazat pomocí mobilní aplikace.

jak smazat účet na instagramu _1
Foto: Světohled

2. Po přihlášení přejděte na stránku pro odstranění účtu, odkaz najdete zde.

jak smazat účet na instagramu _2
Foto: Světohled

3. Z rozevírací nabídky ve spodní části obrazovky vyberte důvod pro smazání účtu. Možnosti se pohybují od „příliš mnoho reklam/ rozptyluje mě to“ až po „obavy o soukromí“. Pokud se vám žádná z možností nezdá vhodná nebo prostě nechcete udávat důvod, můžete vybrat možnost „jiný důvod“.

jak smazat účet na instagramu _3
Foto: Světohled

4. Jakmile si vyberete důvod pro smazání, klikněte na „odstranit účet“.

Deaktivace Instagramu

Pokud chcete jednoduše deaktivovat svůj účet, můžete tak učinit tím, že se přihlásíte ke svému účtu na Instagramu na webu, otevřete svůj profil, vyberete nastavení, a pak „Upravit profil“. Na následně otevřené stránce zvolte možnost „Dočasně deaktivovat můj účet“, nachází se až dole na stránce.

Také zde budete muset uvést důvody deaktivace účtu a potvrdit svůj výběr. Chcete-li svůj účet v budoucnu znovu aktivovat, jednoduše se znovu přihlaste pomocí svého uživatelského jména a hesla jako obvykle.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -