- Reklama -

Jak zrušit Instagram? Jednoduchý návod na smazání i deaktivaci účtu

Existuje jednoduchý návod, jak zrušit Instagram, ale měli byste si uvědomit, že smazané účty nelze v budoucnu obnovit ani znovu aktivovat.

- Reklama -

Smazané účty Instagramu trvale ztratí všechny své sledující, lajky, komentáře a příspěvky. Odstranit Instagram ovšem nemá smysl, pokud si myslíte, že byste se na něj mohli vrátit. Pak lze místo dočasného odstranění účtu svůj profil jen deaktivovat.

Instagram je jednou z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších platforem sociálních médií. Někdy však všechno to nekonečné posouvání může být příliš rušivé nebo jednoduše nežádoucí. V takovém případě můžete svůj účet na Instagramu vždy smazat.

Je třeba poznamenat, že máte dvě možnosti, jak zrušit Instagram. Pokud se domníváte, že vaše přestávka je pouze dočasná, můžete účet na nějaký čas jednoduše deaktivovat.

Pokud si však jste jisti, že opravdu chcete úplné odstranění Instagramu, můžete svůj účet úplně smazat. Zde je postup, jak odstranit účet na Instagramu.

- Reklama -

Jak smazat Instagram

1. Odstranění Instagramu probíhá jednoduše. Ve stolním nebo mobilním webovém prohlížeči přejděte na web Instagramu a přihlaste se ke svému účtu pomocí svého uživatelského jména a hesla. Pozor! Svůj účet na Instagramu nemůžete smazat pomocí mobilní aplikace.

jak smazat účet na instagramu _1
Foto: Světohled

2. Po přihlášení přejděte na stránku pro odstranění účtu, odkaz najdete zde.

jak smazat účet na instagramu _2
Foto: Světohled

3. Z rozevírací nabídky ve spodní části obrazovky vyberte důvod pro smazání účtu. Možnosti se pohybují od „příliš mnoho reklam/ rozptyluje mě to“ až po „obavy o soukromí“. Pokud se vám žádná z možností nezdá vhodná nebo prostě nechcete udávat důvod, můžete vybrat možnost „jiný důvod“.

jak smazat účet na instagramu _3
Foto: Světohled

4. Jakmile si vyberete důvod pro smazání, klikněte na „odstranit účet“.

Deaktivace Instagramu

Pokud chcete jednoduše deaktivovat svůj účet, můžete tak učinit tím, že se přihlásíte ke svému účtu na Instagramu na webu, otevřete svůj profil, vyberete nastavení, a pak „Upravit profil“. Na následně otevřené stránce zvolte možnost „Dočasně deaktivovat můj účet“, nachází se až dole na stránce.

Také zde budete muset uvést důvody deaktivace účtu a potvrdit svůj výběr. Chcete-li svůj účet v budoucnu znovu aktivovat, jednoduše se znovu přihlaste pomocí svého uživatelského jména a hesla jako obvykle.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -