- Reklama -

Jak zrušit Instagram? Jednoduchý návod na smazání i deaktivaci účtu

Existuje jednoduchý návod, jak zrušit Instagram, ale měli byste si uvědomit, že smazané účty nelze v budoucnu obnovit ani znovu aktivovat.

- Reklama -

Smazané účty Instagramu trvale ztratí všechny své sledující, lajky, komentáře a příspěvky. Odstranit Instagram ovšem nemá smysl, pokud si myslíte, že byste se na něj mohli vrátit. Pak lze místo dočasného odstranění účtu svůj profil jen deaktivovat.

Instagram je jednou z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších platforem sociálních médií. Někdy však všechno to nekonečné posouvání může být příliš rušivé nebo jednoduše nežádoucí. V takovém případě můžete svůj účet na Instagramu vždy smazat.

Je třeba poznamenat, že máte dvě možnosti, jak zrušit Instagram. Pokud se domníváte, že vaše přestávka je pouze dočasná, můžete účet na nějaký čas jednoduše deaktivovat.

Pokud si však jste jisti, že opravdu chcete úplné odstranění Instagramu, můžete svůj účet úplně smazat. Zde je postup, jak odstranit účet na Instagramu.

- Reklama -

Jak smazat Instagram

1. Odstranění Instagramu probíhá jednoduše. Ve stolním nebo mobilním webovém prohlížeči přejděte na web Instagramu a přihlaste se ke svému účtu pomocí svého uživatelského jména a hesla. Pozor! Svůj účet na Instagramu nemůžete smazat pomocí mobilní aplikace.

jak smazat účet na instagramu _1
Foto: Světohled

2. Po přihlášení přejděte na stránku pro odstranění účtu, odkaz najdete zde.

jak smazat účet na instagramu _2
Foto: Světohled

3. Z rozevírací nabídky ve spodní části obrazovky vyberte důvod pro smazání účtu. Možnosti se pohybují od „příliš mnoho reklam/ rozptyluje mě to“ až po „obavy o soukromí“. Pokud se vám žádná z možností nezdá vhodná nebo prostě nechcete udávat důvod, můžete vybrat možnost „jiný důvod“.

jak smazat účet na instagramu _3
Foto: Světohled

4. Jakmile si vyberete důvod pro smazání, klikněte na „odstranit účet“.

Deaktivace Instagramu

Pokud chcete jednoduše deaktivovat svůj účet, můžete tak učinit tím, že se přihlásíte ke svému účtu na Instagramu na webu, otevřete svůj profil, vyberete nastavení, a pak „Upravit profil“. Na následně otevřené stránce zvolte možnost „Dočasně deaktivovat můj účet“, nachází se až dole na stránce.

Také zde budete muset uvést důvody deaktivace účtu a potvrdit svůj výběr. Chcete-li svůj účet v budoucnu znovu aktivovat, jednoduše se znovu přihlaste pomocí svého uživatelského jména a hesla jako obvykle.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -