- Reklama -

Jurský park 3 láká na návrat hvězd původní série. Zároveň splnil velký Spielbergův sen

Jurský park 3 ukončí současnou trilogii o parku s dinosaury. Pro slavnou sérii to ale ještě nutně neznamená definitivní konec cesty.

- Reklama -

I kdyby se to al náhodou stalo, tak skončí se způsobem, který by jistě ocenil režisér původních filmů Jurský park Steven Spielberg. Jurský park 3 totiž naváže na jeden z nejlepších prvků, který jsme viděli ve Ztraceném světě Stevena Spielberga. Chystá se návrat ostrého velociraptora Blue!

„Myslím, že Dominion tuto trilogii uzavře. Ale neusínáme na vavřínech,“ komentuje poslední Jurský park výkonný producent trilogie Frank Marshall v rozhovoru pro Slash Film. „Sedneme si a podíváme se, jaká je budoucnost. Máme úžasný seriál Jurský park: Křídový kemp na Netflixu. Samozřejmě chceme točit kvalitní, dobré filmy se skvělým příběhem, skvělými scénáristy a režiséry, ale rozhodně chceme v jurském světě dělat víc.“

Snad i kvůli Marshallovu odhodlání ke kvalitě je šestý díl série Jurský park odvážně označován jako „epické zakončení jurské éry“. Poprvé navíc spojí dvě jurské éry známé divákům.

Jurský park 3: Obsazení oživí návrat známých tváří

Chris Pratt a Bryce Dallas Howardová se vrací v rolích ošetřovatele velociraptorů Owena Gradyho a provozní ředitelky parku Claire Dearingové. Nový Jurský park navíc doplní také hvězdy původního filmového hitu z devadesátek. Konkrétně Laura Dern, Sam Neill a Jeff Goldblum jako Ellie Sattlerová, Alan Grant a Ian Malcolm.

Je to vůbec poprvé od Jurského parku z roku 1993, kdy se tyhle tři postavy objeví znovu na plátně společně.

Trailer a prvních pět minut filmu

Ale my se pojďme raději zabývat trailerem. Z něj je patrné, že se snímek soustředí na lidi, kteří se snaží žít po boku dinosaurů. Ti žijí svobodně poté, co z Isla Nubar utekli na konci filmu Jurský park 2. Také v něm zahlédneme raptora Blue s vlastním raptořím mládětem. A dál? Podívejte se sami.

- Reklama -

Tvůrci filmu Jurský park 3 si s filmem hodně věří. To naznačuje i skutečnost, že před uvedením filmu zveřejnili prvních pět minut z kompletního snímku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -