- Reklama -

Jurský park 3 láká na návrat hvězd původní série. Zároveň splnil velký Spielbergův sen

Jurský park 3 ukončí současnou trilogii o parku s dinosaury. Pro slavnou sérii to ale ještě nutně neznamená definitivní konec cesty.

- Reklama -

I kdyby se to al náhodou stalo, tak skončí se způsobem, který by jistě ocenil režisér původních filmů Jurský park Steven Spielberg. Jurský park 3 totiž naváže na jeden z nejlepších prvků, který jsme viděli ve Ztraceném světě Stevena Spielberga. Chystá se návrat ostrého velociraptora Blue!

„Myslím, že Dominion tuto trilogii uzavře. Ale neusínáme na vavřínech,“ komentuje poslední Jurský park výkonný producent trilogie Frank Marshall v rozhovoru pro Slash Film. „Sedneme si a podíváme se, jaká je budoucnost. Máme úžasný seriál Jurský park: Křídový kemp na Netflixu. Samozřejmě chceme točit kvalitní, dobré filmy se skvělým příběhem, skvělými scénáristy a režiséry, ale rozhodně chceme v jurském světě dělat víc.“

Snad i kvůli Marshallovu odhodlání ke kvalitě je šestý díl série Jurský park odvážně označován jako „epické zakončení jurské éry“. Poprvé navíc spojí dvě jurské éry známé divákům.

Jurský park 3: Obsazení oživí návrat známých tváří

Chris Pratt a Bryce Dallas Howardová se vrací v rolích ošetřovatele velociraptorů Owena Gradyho a provozní ředitelky parku Claire Dearingové. Nový Jurský park navíc doplní také hvězdy původního filmového hitu z devadesátek. Konkrétně Laura Dern, Sam Neill a Jeff Goldblum jako Ellie Sattlerová, Alan Grant a Ian Malcolm.

Je to vůbec poprvé od Jurského parku z roku 1993, kdy se tyhle tři postavy objeví znovu na plátně společně.

Trailer a prvních pět minut filmu

Ale my se pojďme raději zabývat trailerem. Z něj je patrné, že se snímek soustředí na lidi, kteří se snaží žít po boku dinosaurů. Ti žijí svobodně poté, co z Isla Nubar utekli na konci filmu Jurský park 2. Také v něm zahlédneme raptora Blue s vlastním raptořím mládětem. A dál? Podívejte se sami.

Tvůrci filmu Jurský park 3 si s filmem hodně věří. To naznačuje i skutečnost, že před uvedením filmu zveřejnili prvních pět minut z kompletního snímku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -