- Reklama -

Jurský park 3 láká na návrat hvězd původní série. Zároveň splnil velký Spielbergův sen

Jurský park 3 ukončí současnou trilogii o parku s dinosaury. Pro slavnou sérii to ale ještě nutně neznamená definitivní konec cesty.

- Reklama -

I kdyby se to al náhodou stalo, tak skončí se způsobem, který by jistě ocenil režisér původních filmů Jurský park Steven Spielberg. Jurský park 3 totiž naváže na jeden z nejlepších prvků, který jsme viděli ve Ztraceném světě Stevena Spielberga. Chystá se návrat ostrého velociraptora Blue!

„Myslím, že Dominion tuto trilogii uzavře. Ale neusínáme na vavřínech,“ komentuje poslední Jurský park výkonný producent trilogie Frank Marshall v rozhovoru pro Slash Film. „Sedneme si a podíváme se, jaká je budoucnost. Máme úžasný seriál Jurský park: Křídový kemp na Netflixu. Samozřejmě chceme točit kvalitní, dobré filmy se skvělým příběhem, skvělými scénáristy a režiséry, ale rozhodně chceme v jurském světě dělat víc.“

Snad i kvůli Marshallovu odhodlání ke kvalitě je šestý díl série Jurský park odvážně označován jako „epické zakončení jurské éry“. Poprvé navíc spojí dvě jurské éry známé divákům.

Jurský park 3: Obsazení oživí návrat známých tváří

Chris Pratt a Bryce Dallas Howardová se vrací v rolích ošetřovatele velociraptorů Owena Gradyho a provozní ředitelky parku Claire Dearingové. Nový Jurský park navíc doplní také hvězdy původního filmového hitu z devadesátek. Konkrétně Laura Dern, Sam Neill a Jeff Goldblum jako Ellie Sattlerová, Alan Grant a Ian Malcolm.

Je to vůbec poprvé od Jurského parku z roku 1993, kdy se tyhle tři postavy objeví znovu na plátně společně.

Trailer a prvních pět minut filmu

Ale my se pojďme raději zabývat trailerem. Z něj je patrné, že se snímek soustředí na lidi, kteří se snaží žít po boku dinosaurů. Ti žijí svobodně poté, co z Isla Nubar utekli na konci filmu Jurský park 2. Také v něm zahlédneme raptora Blue s vlastním raptořím mládětem. A dál? Podívejte se sami.

- Reklama -

Tvůrci filmu Jurský park 3 si s filmem hodně věří. To naznačuje i skutečnost, že před uvedením filmu zveřejnili prvních pět minut z kompletního snímku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -