- Reklama -

Jurský park 3 láká na návrat hvězd původní série. Zároveň splnil velký Spielbergův sen

Jurský park 3 ukončí současnou trilogii o parku s dinosaury. Pro slavnou sérii to ale ještě nutně neznamená definitivní konec cesty.

- Reklama -

I kdyby se to al náhodou stalo, tak skončí se způsobem, který by jistě ocenil režisér původních filmů Jurský park Steven Spielberg. Jurský park 3 totiž naváže na jeden z nejlepších prvků, který jsme viděli ve Ztraceném světě Stevena Spielberga. Chystá se návrat ostrého velociraptora Blue!

„Myslím, že Dominion tuto trilogii uzavře. Ale neusínáme na vavřínech,“ komentuje poslední Jurský park výkonný producent trilogie Frank Marshall v rozhovoru pro Slash Film. „Sedneme si a podíváme se, jaká je budoucnost. Máme úžasný seriál Jurský park: Křídový kemp na Netflixu. Samozřejmě chceme točit kvalitní, dobré filmy se skvělým příběhem, skvělými scénáristy a režiséry, ale rozhodně chceme v jurském světě dělat víc.“

Snad i kvůli Marshallovu odhodlání ke kvalitě je šestý díl série Jurský park odvážně označován jako „epické zakončení jurské éry“. Poprvé navíc spojí dvě jurské éry známé divákům.

Jurský park 3: Obsazení oživí návrat známých tváří

Chris Pratt a Bryce Dallas Howardová se vrací v rolích ošetřovatele velociraptorů Owena Gradyho a provozní ředitelky parku Claire Dearingové. Nový Jurský park navíc doplní také hvězdy původního filmového hitu z devadesátek. Konkrétně Laura Dern, Sam Neill a Jeff Goldblum jako Ellie Sattlerová, Alan Grant a Ian Malcolm.

Je to vůbec poprvé od Jurského parku z roku 1993, kdy se tyhle tři postavy objeví znovu na plátně společně.

Trailer a prvních pět minut filmu

Ale my se pojďme raději zabývat trailerem. Z něj je patrné, že se snímek soustředí na lidi, kteří se snaží žít po boku dinosaurů. Ti žijí svobodně poté, co z Isla Nubar utekli na konci filmu Jurský park 2. Také v něm zahlédneme raptora Blue s vlastním raptořím mládětem. A dál? Podívejte se sami.

Tvůrci filmu Jurský park 3 si s filmem hodně věří. To naznačuje i skutečnost, že před uvedením filmu zveřejnili prvních pět minut z kompletního snímku.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -