- Reklama -

Melissa McCarthy vděčí za kariéru sestřenici, co fotila pro Playboy a sbalila Jima Carreyho

Komička Melissa McCarthy už pár let patří k vyhledávaným tvářím hollywoodských producentů. V minulosti tomu tak ale nebylo. Ke slávě totiž Melisse pomohla sestřenka, která pózovala pro Playboy.

- Reklama -

Herečka Melissa McCarthy není celý život ta ostře sarkastická rázná žena s očividnou nadváhou. Dokonce byly doby, kdy herečka byla štíhla jako proutek. Na střední byla dokonce členkou roztleskávacího týmu.

To jí ale vydrželo jen do doby, dokud „neslyšela jednoho z trenérů chlapeckého týmu, jak říká hloupý vtip o blbém týmu roztleskávaček.“ „Řekla jsem si, že končím,“ dodala herečka pro poslední vydání magazínu Star.

Málokdo také ví, že sestřenkou téhle talentované komičky je bývalá modelka Playboye Jenny McCarthy. Že je vám to jméno odněkud podvědomé? To je ta prsatá blondýna, co sbalila Jima Carreyho.

Nejenže jsou s Melissou příbuzné, ale Jenny dala Melisse první práci v branži. Najala ji jako asistentku produkce v televizním seriálu Jenny. „Bylo neuvěřitelně milé, že mě přijala. Myslím, že pokaždé, když dnes něco dělám, jsem v tom lepší díky práci, kterou mi dala ona,“ okomentovala tuto skutečnost Melissa pro Star.

Manžel, který věděl, co říct

Herečka také přiznala, čím si ji při prvním setkání získal její budoucí manžel. S Benem Falcone se seznámila v roce 1998 v losangeleské improvizační skupině Groundlings.

„Chodili jsme po místnosti a lidé říkali, kam chodili do školy. Řekla jsem: ‚Tak nějak jsem chodila na SIU. Je to zkratka pro Southern Illinois University. Nikdo o ní neslyšel. Je to v Carbondale ve státě Illinois. Nedodělala jsem ji, šla jsem místo toho do New Yorku,“ popisovala herečka, jak se snažila rychle zamluvit, že je z „amerického zapadákova“. Reakce jejího muže? „Já jsem z Carbondale,“ řekl jí.

Vedle Falconeho herečka našla své velké životní štěstí. A prý i díky jeho podpoře se krom herectví rozhodla věnovat i módnímu návrhářství. Když v roce 2011 získala cenu za seriál Mike & Molly, přebírala ocenění v šatech podle vlastního návrhu.

„[Módní návrhářství] bylo vlastně to, čím jsem se chtěla živit. Od základní školy jsem se zaměřovala na dámské oblečení. Moje babička byla švadlena a já jsem si vedla sešity návrhářů – mám velmi trapné množství skicáků se
módních kreseb!“ přiznala Melissa McCarthy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -