- Reklama -

Melissa McCarthy vděčí za kariéru sestřenici, co fotila pro Playboy a sbalila Jima Carreyho

Komička Melissa McCarthy už pár let patří k vyhledávaným tvářím hollywoodských producentů. V minulosti tomu tak ale nebylo. Ke slávě totiž Melisse pomohla sestřenka, která pózovala pro Playboy.

- Reklama -

Herečka Melissa McCarthy není celý život ta ostře sarkastická rázná žena s očividnou nadváhou. Dokonce byly doby, kdy herečka byla štíhla jako proutek. Na střední byla dokonce členkou roztleskávacího týmu.

To jí ale vydrželo jen do doby, dokud „neslyšela jednoho z trenérů chlapeckého týmu, jak říká hloupý vtip o blbém týmu roztleskávaček.“ „Řekla jsem si, že končím,“ dodala herečka pro poslední vydání magazínu Star.

Málokdo také ví, že sestřenkou téhle talentované komičky je bývalá modelka Playboye Jenny McCarthy. Že je vám to jméno odněkud podvědomé? To je ta prsatá blondýna, co sbalila Jima Carreyho.

Nejenže jsou s Melissou příbuzné, ale Jenny dala Melisse první práci v branži. Najala ji jako asistentku produkce v televizním seriálu Jenny. „Bylo neuvěřitelně milé, že mě přijala. Myslím, že pokaždé, když dnes něco dělám, jsem v tom lepší díky práci, kterou mi dala ona,“ okomentovala tuto skutečnost Melissa pro Star.

- Reklama -

Manžel, který věděl, co říct

Herečka také přiznala, čím si ji při prvním setkání získal její budoucí manžel. S Benem Falcone se seznámila v roce 1998 v losangeleské improvizační skupině Groundlings.

„Chodili jsme po místnosti a lidé říkali, kam chodili do školy. Řekla jsem: ‚Tak nějak jsem chodila na SIU. Je to zkratka pro Southern Illinois University. Nikdo o ní neslyšel. Je to v Carbondale ve státě Illinois. Nedodělala jsem ji, šla jsem místo toho do New Yorku,“ popisovala herečka, jak se snažila rychle zamluvit, že je z „amerického zapadákova“. Reakce jejího muže? „Já jsem z Carbondale,“ řekl jí.

Vedle Falconeho herečka našla své velké životní štěstí. A prý i díky jeho podpoře se krom herectví rozhodla věnovat i módnímu návrhářství. Když v roce 2011 získala cenu za seriál Mike & Molly, přebírala ocenění v šatech podle vlastního návrhu.

„[Módní návrhářství] bylo vlastně to, čím jsem se chtěla živit. Od základní školy jsem se zaměřovala na dámské oblečení. Moje babička byla švadlena a já jsem si vedla sešity návrhářů – mám velmi trapné množství skicáků se
módních kreseb!“ přiznala Melissa McCarthy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -