- Reklama -

Melissa McCarthy vděčí za kariéru sestřenici, co fotila pro Playboy a sbalila Jima Carreyho

Komička Melissa McCarthy už pár let patří k vyhledávaným tvářím hollywoodských producentů. V minulosti tomu tak ale nebylo. Ke slávě totiž Melisse pomohla sestřenka, která pózovala pro Playboy.

- Reklama -

Herečka Melissa McCarthy není celý život ta ostře sarkastická rázná žena s očividnou nadváhou. Dokonce byly doby, kdy herečka byla štíhla jako proutek. Na střední byla dokonce členkou roztleskávacího týmu.

To jí ale vydrželo jen do doby, dokud „neslyšela jednoho z trenérů chlapeckého týmu, jak říká hloupý vtip o blbém týmu roztleskávaček.“ „Řekla jsem si, že končím,“ dodala herečka pro poslední vydání magazínu Star.

Málokdo také ví, že sestřenkou téhle talentované komičky je bývalá modelka Playboye Jenny McCarthy. Že je vám to jméno odněkud podvědomé? To je ta prsatá blondýna, co sbalila Jima Carreyho.

Nejenže jsou s Melissou příbuzné, ale Jenny dala Melisse první práci v branži. Najala ji jako asistentku produkce v televizním seriálu Jenny. „Bylo neuvěřitelně milé, že mě přijala. Myslím, že pokaždé, když dnes něco dělám, jsem v tom lepší díky práci, kterou mi dala ona,“ okomentovala tuto skutečnost Melissa pro Star.

Manžel, který věděl, co říct

Herečka také přiznala, čím si ji při prvním setkání získal její budoucí manžel. S Benem Falcone se seznámila v roce 1998 v losangeleské improvizační skupině Groundlings.

„Chodili jsme po místnosti a lidé říkali, kam chodili do školy. Řekla jsem: ‚Tak nějak jsem chodila na SIU. Je to zkratka pro Southern Illinois University. Nikdo o ní neslyšel. Je to v Carbondale ve státě Illinois. Nedodělala jsem ji, šla jsem místo toho do New Yorku,“ popisovala herečka, jak se snažila rychle zamluvit, že je z „amerického zapadákova“. Reakce jejího muže? „Já jsem z Carbondale,“ řekl jí.

Vedle Falconeho herečka našla své velké životní štěstí. A prý i díky jeho podpoře se krom herectví rozhodla věnovat i módnímu návrhářství. Když v roce 2011 získala cenu za seriál Mike & Molly, přebírala ocenění v šatech podle vlastního návrhu.

„[Módní návrhářství] bylo vlastně to, čím jsem se chtěla živit. Od základní školy jsem se zaměřovala na dámské oblečení. Moje babička byla švadlena a já jsem si vedla sešity návrhářů – mám velmi trapné množství skicáků se
módních kreseb!“ přiznala Melissa McCarthy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -