- Reklama -

Melissa McCarthy vděčí za kariéru sestřenici, co fotila pro Playboy a sbalila Jima Carreyho

Komička Melissa McCarthy už pár let patří k vyhledávaným tvářím hollywoodských producentů. V minulosti tomu tak ale nebylo. Ke slávě totiž Melisse pomohla sestřenka, která pózovala pro Playboy.

- Reklama -

Herečka Melissa McCarthy není celý život ta ostře sarkastická rázná žena s očividnou nadváhou. Dokonce byly doby, kdy herečka byla štíhla jako proutek. Na střední byla dokonce členkou roztleskávacího týmu.

To jí ale vydrželo jen do doby, dokud „neslyšela jednoho z trenérů chlapeckého týmu, jak říká hloupý vtip o blbém týmu roztleskávaček.“ „Řekla jsem si, že končím,“ dodala herečka pro poslední vydání magazínu Star.

Málokdo také ví, že sestřenkou téhle talentované komičky je bývalá modelka Playboye Jenny McCarthy. Že je vám to jméno odněkud podvědomé? To je ta prsatá blondýna, co sbalila Jima Carreyho.

Nejenže jsou s Melissou příbuzné, ale Jenny dala Melisse první práci v branži. Najala ji jako asistentku produkce v televizním seriálu Jenny. „Bylo neuvěřitelně milé, že mě přijala. Myslím, že pokaždé, když dnes něco dělám, jsem v tom lepší díky práci, kterou mi dala ona,“ okomentovala tuto skutečnost Melissa pro Star.

- Reklama -

Manžel, který věděl, co říct

Herečka také přiznala, čím si ji při prvním setkání získal její budoucí manžel. S Benem Falcone se seznámila v roce 1998 v losangeleské improvizační skupině Groundlings.

„Chodili jsme po místnosti a lidé říkali, kam chodili do školy. Řekla jsem: ‚Tak nějak jsem chodila na SIU. Je to zkratka pro Southern Illinois University. Nikdo o ní neslyšel. Je to v Carbondale ve státě Illinois. Nedodělala jsem ji, šla jsem místo toho do New Yorku,“ popisovala herečka, jak se snažila rychle zamluvit, že je z „amerického zapadákova“. Reakce jejího muže? „Já jsem z Carbondale,“ řekl jí.

Vedle Falconeho herečka našla své velké životní štěstí. A prý i díky jeho podpoře se krom herectví rozhodla věnovat i módnímu návrhářství. Když v roce 2011 získala cenu za seriál Mike & Molly, přebírala ocenění v šatech podle vlastního návrhu.

„[Módní návrhářství] bylo vlastně to, čím jsem se chtěla živit. Od základní školy jsem se zaměřovala na dámské oblečení. Moje babička byla švadlena a já jsem si vedla sešity návrhářů – mám velmi trapné množství skicáků se
módních kreseb!“ přiznala Melissa McCarthy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -