- Reklama -

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

- Reklama -

Na první pohled mnozí slavní vedou dokonalý život. Ve skutečnosti však i hvězdy často čelí velkým problémům, stejně jako kdokoli jiný. Proto není překvapením, že Khloe Kardashianová byla diagnostikována s melanomem a Nick Jonas se potýká s cukrovkou. A vážnou nemocí trpí i půvabná herečka Olivie Munnová.

Olivia Munnová se během své kariéry několikrát prokázala jako otevřená a odvážná osobnost. Známe ji jako ženu, která se postavila proti režisérovi Brettu Ratnerovi kvůli sexuálnímu obtěžování v počátcích MeToo. Také upozornila na chybu režiséra Shana Blacka, který obsadil herce s problematickou kriminální minulostí.

Roky plné bolesti

Při rozhovoru s časopisem People v únoru 2021 však mnoho fanoušků překvapilo, co jim Munnová prozradila o svém zdraví. Při vystupování na červeném koberci vypadají celebrity většinou nádherně. Ale pravda je taková, že většina z nich má i výhodu v kráse. Když jsme viděli Olivii Munnovou na večírku nebo na akci, vždy působila svěže a krásně.

Podle toho, co Munnová řekla, to však za dveřmi jejího domova nebylo až tak růžové. Ve skutečnosti mnoho let trpěla zdravotními potížemi.

- Reklama -

„Nebyla jsem si jistá, co se se mnou děje. Mnoho let jsem trpěla různými zdravotními problémy, aniž bych věděla, co je způsoboje,“ přiznala.

Jakýkoli člověk, který zažil dlouhé roky, kdy tušil, že s ním něco není v pořádku, ví, jak složité může být dostat správnou diagnózu. Naštěstí se Munnové v roce 2021 podařilo zjistit, co jí trápí. Ale muselo na tom pracovat hned pět lékařů z UCLA, jak prozradila. Co zjistili? Byla diagnostikována s fibromyalgií.

Vzdala se mnoha milovaných věcí

Fibromyalgie je nemocí charakterizovanou rozsáhlými bolestmi ve svalech, nekontrolovatelnou únavou, problémy se spánkem, pamětí a náladou. Munnovou diagnóza donutilo k dramatické změně životního stylu.

„Musela jsem dramaticky změnit svůj způsob života ohledně péče o sebe. Musela jsem pečlivě vybírat, co jím,“ svěřila se. „Přešla jsem na bezlepkovou stravu, bez mléka a bez cukru – musela jsem opustit mnoho věcí, na které jsem byla zvyklá a které jsem si opravdu oblíbila.“

Podle jejích slov jí to pomohlo a ulevilo se jí. Přesto ale musí žít s děsivou představou, že ji příznaky děsivé fybromialgie budou provázet celý život.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -