- Reklama -

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

- Reklama -

Na první pohled mnozí slavní vedou dokonalý život. Ve skutečnosti však i hvězdy často čelí velkým problémům, stejně jako kdokoli jiný. Proto není překvapením, že Khloe Kardashianová byla diagnostikována s melanomem a Nick Jonas se potýká s cukrovkou. A vážnou nemocí trpí i půvabná herečka Olivie Munnová.

Olivia Munnová se během své kariéry několikrát prokázala jako otevřená a odvážná osobnost. Známe ji jako ženu, která se postavila proti režisérovi Brettu Ratnerovi kvůli sexuálnímu obtěžování v počátcích MeToo. Také upozornila na chybu režiséra Shana Blacka, který obsadil herce s problematickou kriminální minulostí.

Roky plné bolesti

Při rozhovoru s časopisem People v únoru 2021 však mnoho fanoušků překvapilo, co jim Munnová prozradila o svém zdraví. Při vystupování na červeném koberci vypadají celebrity většinou nádherně. Ale pravda je taková, že většina z nich má i výhodu v kráse. Když jsme viděli Olivii Munnovou na večírku nebo na akci, vždy působila svěže a krásně.

Podle toho, co Munnová řekla, to však za dveřmi jejího domova nebylo až tak růžové. Ve skutečnosti mnoho let trpěla zdravotními potížemi.

- Reklama -

„Nebyla jsem si jistá, co se se mnou děje. Mnoho let jsem trpěla různými zdravotními problémy, aniž bych věděla, co je způsoboje,“ přiznala.

Jakýkoli člověk, který zažil dlouhé roky, kdy tušil, že s ním něco není v pořádku, ví, jak složité může být dostat správnou diagnózu. Naštěstí se Munnové v roce 2021 podařilo zjistit, co jí trápí. Ale muselo na tom pracovat hned pět lékařů z UCLA, jak prozradila. Co zjistili? Byla diagnostikována s fibromyalgií.

Vzdala se mnoha milovaných věcí

Fibromyalgie je nemocí charakterizovanou rozsáhlými bolestmi ve svalech, nekontrolovatelnou únavou, problémy se spánkem, pamětí a náladou. Munnovou diagnóza donutilo k dramatické změně životního stylu.

„Musela jsem dramaticky změnit svůj způsob života ohledně péče o sebe. Musela jsem pečlivě vybírat, co jím,“ svěřila se. „Přešla jsem na bezlepkovou stravu, bez mléka a bez cukru – musela jsem opustit mnoho věcí, na které jsem byla zvyklá a které jsem si opravdu oblíbila.“

Podle jejích slov jí to pomohlo a ulevilo se jí. Přesto ale musí žít s děsivou představou, že ji příznaky děsivé fybromialgie budou provázet celý život.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -