- Reklama -

Zdeněk Piškula se představí v minisérii od streamovací služby Canal+

V Česku začala nabízet své služby nová streamovací služba Canal+, která hodlá lákat diváky i na seriály s českými hvězdami. V projektu Planeta Singl: Osm příběhů se představí v hlavní roli prvního dílu Zdeněk Piškula.

- Reklama -

Planeta Single: Osm příběhů je filmová série o online seznamování. Každá epizoda zobrazuje lásku v moderním světě očima jiného (polského) režiséra. Příběhy jsou samostatné a jejich hrdinové se liší věkem, původem i motivací, která stojí za hledáním partnera na internetu. Avšak jedno mají společné: touhu najít lásku. Hořkosladké mohou dojmout k slzám i smíchu, protože jsou úzce spjaty se skutečným životem. Dá se s nimi snadno ztotožnit, protože – jak všichni víme – láska přichází v mnoha různých příchutích, tvarech a podobách.

Seriál Planeta Single volně navazuje na motivy tří stejnojmenných celovečerních filmů. Jednotlivé ucelené epizody se liší dějem i žánrem, počínaje romantickou komedií přes road movie až po napínavé drama. Podobně rozmanité budou i hlavní postavy příběhů, od teenagerů po dospělé i seniory. Jde o projekt jedinečný jak svým konceptem, tak formátem, který vznikl pod vedením osmi v současnosti nejvýraznějších polských režisérů.

Piškula a jeho introvertní kolegyně

V díle nazvaném „Poslouchej, lásko“ se představí Zdeněk Piškula, který přiznal, že mu chvíli trvalo, než se dostal do role a navázal potřebný vztah se svou seriálovou kolegyní. „Musím se přiznat, že nám se Zofií chvíli trvalo, než jsme prolomili ledy. Bylo to tím, že jsme oba introvertní typy a prostě to chtělo čas, ale šli jsme tomu naproti. Díky zkouškám se to prublo před prvním natáčecím dnem, což bylo velmi důležité. Věřili jsme si a dovolili jsme si k sobě věci, jako kdybychom se znali roky,“ svěřil se Zdeněk Piškula.

„Hrálo se nám dobře, přirozeně a bez jakéhokoliv ostychu. Vzájemně jsme se drželi a nepolevovali v soustředěnosti. Když se na natáčení podaří vytvořit takový vztah, jaký jsme měli my dva, tak to patří k věcem, který celý projekt posílí, a když se zadaří, tak ho i posune někam výš. Dodnes jsme v kontaktu a máme se rádi,“ dodal talentovaný herec.

- Reklama -

Tomáš Hanák v roli stárnoucího rockera

Piškula se v epizodě Poslouchej, lásko potká s další českou hereckou hvězdou – Tomášem Hanákem. Ten si zahraje stárnoucího rockera. Svou roli popisuje stručně. „Starší rocker, kytarová a skladatelská legenda. Něco mezi Keithem Richardsem z Rolling Stones, Mišíkem a Neilem Youngem. Trochu unavený chlápek, který už nemusí nikomu nic dokazovat,“ řekl Hanák. „A taky idol mladého kluka, hlavní postavy příběhu, tedy Zdeňka Piškuly. Na kytaru hrát neumím, ale myslím, že se mi podařilo zahrát, že jo.“

Zdroj:

Tiskové materiály společnosti Canal+

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -