- Reklama -

Zdeněk Piškula se představí v minisérii od streamovací služby Canal+

V Česku začala nabízet své služby nová streamovací služba Canal+, která hodlá lákat diváky i na seriály s českými hvězdami. V projektu Planeta Singl: Osm příběhů se představí v hlavní roli prvního dílu Zdeněk Piškula.

- Reklama -

Planeta Single: Osm příběhů je filmová série o online seznamování. Každá epizoda zobrazuje lásku v moderním světě očima jiného (polského) režiséra. Příběhy jsou samostatné a jejich hrdinové se liší věkem, původem i motivací, která stojí za hledáním partnera na internetu. Avšak jedno mají společné: touhu najít lásku. Hořkosladké mohou dojmout k slzám i smíchu, protože jsou úzce spjaty se skutečným životem. Dá se s nimi snadno ztotožnit, protože – jak všichni víme – láska přichází v mnoha různých příchutích, tvarech a podobách.

Seriál Planeta Single volně navazuje na motivy tří stejnojmenných celovečerních filmů. Jednotlivé ucelené epizody se liší dějem i žánrem, počínaje romantickou komedií přes road movie až po napínavé drama. Podobně rozmanité budou i hlavní postavy příběhů, od teenagerů po dospělé i seniory. Jde o projekt jedinečný jak svým konceptem, tak formátem, který vznikl pod vedením osmi v současnosti nejvýraznějších polských režisérů.

Piškula a jeho introvertní kolegyně

V díle nazvaném „Poslouchej, lásko“ se představí Zdeněk Piškula, který přiznal, že mu chvíli trvalo, než se dostal do role a navázal potřebný vztah se svou seriálovou kolegyní. „Musím se přiznat, že nám se Zofií chvíli trvalo, než jsme prolomili ledy. Bylo to tím, že jsme oba introvertní typy a prostě to chtělo čas, ale šli jsme tomu naproti. Díky zkouškám se to prublo před prvním natáčecím dnem, což bylo velmi důležité. Věřili jsme si a dovolili jsme si k sobě věci, jako kdybychom se znali roky,“ svěřil se Zdeněk Piškula.

„Hrálo se nám dobře, přirozeně a bez jakéhokoliv ostychu. Vzájemně jsme se drželi a nepolevovali v soustředěnosti. Když se na natáčení podaří vytvořit takový vztah, jaký jsme měli my dva, tak to patří k věcem, který celý projekt posílí, a když se zadaří, tak ho i posune někam výš. Dodnes jsme v kontaktu a máme se rádi,“ dodal talentovaný herec.

Tomáš Hanák v roli stárnoucího rockera

Piškula se v epizodě Poslouchej, lásko potká s další českou hereckou hvězdou – Tomášem Hanákem. Ten si zahraje stárnoucího rockera. Svou roli popisuje stručně. „Starší rocker, kytarová a skladatelská legenda. Něco mezi Keithem Richardsem z Rolling Stones, Mišíkem a Neilem Youngem. Trochu unavený chlápek, který už nemusí nikomu nic dokazovat,“ řekl Hanák. „A taky idol mladého kluka, hlavní postavy příběhu, tedy Zdeňka Piškuly. Na kytaru hrát neumím, ale myslím, že se mi podařilo zahrát, že jo.“

Zdroj:

Tiskové materiály společnosti Canal+

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -