- Reklama -

Zdeněk Piškula se představí v minisérii od streamovací služby Canal+

V Česku začala nabízet své služby nová streamovací služba Canal+, která hodlá lákat diváky i na seriály s českými hvězdami. V projektu Planeta Singl: Osm příběhů se představí v hlavní roli prvního dílu Zdeněk Piškula.

- Reklama -

Planeta Single: Osm příběhů je filmová série o online seznamování. Každá epizoda zobrazuje lásku v moderním světě očima jiného (polského) režiséra. Příběhy jsou samostatné a jejich hrdinové se liší věkem, původem i motivací, která stojí za hledáním partnera na internetu. Avšak jedno mají společné: touhu najít lásku. Hořkosladké mohou dojmout k slzám i smíchu, protože jsou úzce spjaty se skutečným životem. Dá se s nimi snadno ztotožnit, protože – jak všichni víme – láska přichází v mnoha různých příchutích, tvarech a podobách.

Seriál Planeta Single volně navazuje na motivy tří stejnojmenných celovečerních filmů. Jednotlivé ucelené epizody se liší dějem i žánrem, počínaje romantickou komedií přes road movie až po napínavé drama. Podobně rozmanité budou i hlavní postavy příběhů, od teenagerů po dospělé i seniory. Jde o projekt jedinečný jak svým konceptem, tak formátem, který vznikl pod vedením osmi v současnosti nejvýraznějších polských režisérů.

Piškula a jeho introvertní kolegyně

V díle nazvaném „Poslouchej, lásko“ se představí Zdeněk Piškula, který přiznal, že mu chvíli trvalo, než se dostal do role a navázal potřebný vztah se svou seriálovou kolegyní. „Musím se přiznat, že nám se Zofií chvíli trvalo, než jsme prolomili ledy. Bylo to tím, že jsme oba introvertní typy a prostě to chtělo čas, ale šli jsme tomu naproti. Díky zkouškám se to prublo před prvním natáčecím dnem, což bylo velmi důležité. Věřili jsme si a dovolili jsme si k sobě věci, jako kdybychom se znali roky,“ svěřil se Zdeněk Piškula.

„Hrálo se nám dobře, přirozeně a bez jakéhokoliv ostychu. Vzájemně jsme se drželi a nepolevovali v soustředěnosti. Když se na natáčení podaří vytvořit takový vztah, jaký jsme měli my dva, tak to patří k věcem, který celý projekt posílí, a když se zadaří, tak ho i posune někam výš. Dodnes jsme v kontaktu a máme se rádi,“ dodal talentovaný herec.

- Reklama -

Tomáš Hanák v roli stárnoucího rockera

Piškula se v epizodě Poslouchej, lásko potká s další českou hereckou hvězdou – Tomášem Hanákem. Ten si zahraje stárnoucího rockera. Svou roli popisuje stručně. „Starší rocker, kytarová a skladatelská legenda. Něco mezi Keithem Richardsem z Rolling Stones, Mišíkem a Neilem Youngem. Trochu unavený chlápek, který už nemusí nikomu nic dokazovat,“ řekl Hanák. „A taky idol mladého kluka, hlavní postavy příběhu, tedy Zdeňka Piškuly. Na kytaru hrát neumím, ale myslím, že se mi podařilo zahrát, že jo.“

Zdroj:

Tiskové materiály společnosti Canal+

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -