Nejlepší novinky na Netflixu, HBO Go, Disney+, apple TV a Prime video

Tip Světohledu

Foto: Netflix

Deon Cole:

Deon Cole ve svém druhém komediálním speciálu od Netflixu, který je věnován jeho zesnulé matce, nabídne vtipné rady, jak přežít život a randění v moderním světě.

Charleen’s Boy

Netflix, 15. listopadu

Parník s emigranty opouští starý kontinent a pluje na západ. Původní plány se ale změní, když cestující potkají jinou migrantskou loď plující po širém moři.

1899

Netflix, 17. listopadu

Holky z vejšky

Druhá řada příběhů z prestižního kampusu Essex College, kde se čtyři spolubydlící učí orientovat v nově nabyté svobodě.

HBO GO, 16. listopadu

Mladá dívka najde skrytou mapu do říše snů Snivokraj a s pomocí výstředního psance cestuje ve snech a uniká z nočních můr v naději, že najde svého zesnulého otce.

Snivokraj

Netflix, 18. listopadu

Irský zázrak

Drama odehrávající se v Irsku v roce 1862, kde jedenáctiletá dívka tvrdí, že už několik měsíců nejedla. Je to anděl, nebo podvodnice?

Netflix, 16. listopadu

Santa Klausovi

Spinoff série. Tim Allen se vrací jako Scott Calvin/Santa Claus. Scott učiní rozhodnutí, že musí těsně před svými 65. narozeninami najít schopného nástupce.

Disney+, 16. listopadu

Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem

Při hledání klíče ke zdravému životu se představitel Thora spojil s odborníky na dlouhověkost a zúčastnil se testů, při nichž své tělo vystavil maximální zátěži.

Disney+, 18. listopadu

Prokletá romance

Pohádková princezna Giselle (Amy Adamsová) je nyní vdaná za Roberta (Patrick Dempsey) a žije na předměstí v pokračování romantické hudební fantasy Kouzelná romance z roku 2007.

disney+, 18. listopadu