- Reklama -

Netflix vánoční filmy, co mají český dabing, aneb… Čím vylepšit prosinec 2020?

Netflix to na letošní Vánoce zařidil tak, že můžeme sledovat špičkové vánoční filmy každý den, celý den. Netflix vánoční filmy navíc báječně doplní prosincovou atmosféru. Které jsou momentálně v nabídce?

- Reklama -

Pravděpodobně jste se již na Netflixu pokoušeli najít nejlepší filmy nebo nejlepší seriály, které jsou v nabídce, ale streamovací služba je také skvělým místem k vyplnění oblíbených vánočních prázdnin. Na Netflixu je spousta skvělých vánočních filmů, z nichž je už překvapivě mnoho nabízeno s dabingem.

Sbírka dnešního článku nazvaná „Netflix vánoční filmy“ tak zahrnuje vše, co se momentálně na Netflixu týká Vánoc a má to český dabing.

Co byste si tedy rozhodně měli pustit?

Pan Jangle a vánoční dobrodružství

Tento krásný, hravý vánoční film, nabitý velkými jmény a písničkami Johna Legenda, sleduje mladou dívku na misi, aby pomohla dědečkovi, výrobci hraček, vzpamatovat se ze zrady bývalého pomocníka. Písně (a taneční čísla) vám budou hrát znovu a znovu v hlavě a dospělí i děti si upřímný příběh zamilují.

- Reklama -

Klaus

Tento příjemný animovaný vánoční film sleduje rozmazleného poštmistra na jeho nové štaci ve vzdálené, nepříjemné poště, kde potkává dřevorubce s nadýchaným bílým vousem a zálibou ve výrobě hraček.

Jako vyprávění příběhu Santa Clause v novém hávu je tento film kreativní a zajímavý. Nechybí dostatek dojímavých momentů a potěšujících scén, které vyčarují úsměv; tenhle vánoční film z Netflixu byl v loňském roce byl nominován na Oscara a nepochybujte, že po jednom zhlédnutí se stane vaší každoroční klasikou.

Předvánoční večer

Tento film vypráví příběh středověkého rytíře magicky přeneseného do současného Ohia, kde se rozčarovaná učitelka připravuje na prázdninové období bez lásky. A ti dva se pak potkají.

Zbytek asi ani není třeba napovídat, ale i přes jistou předvídatelnost děje se jedná o příjemný, oddechový vánoční film.

Rush a vánoční ruch

Úspěšný rádiový DJ (a nedávný vdovec) je připraven oslavit svátky se svými čtyřmi rozmazlenými dětmi – tedy jen do chvále, než přijde o práci a nemá o Vánocích do čeho píchnout. Tento film zaměřený na rodinu předává srdečné a povzbudivé poselství o tom, na čem během svátků opravdu záleží…

Vánoce v divočině

Mírně netypický vánoční film o ženě, která pošle syna na vysokou školu a plánuje druhé líbánky pro – tedy jen do chvíle, co jí manžel oznámí, že ji opouští.

Na cestu se tedy vydá sama. Na safari, pak bývalá veterinářka znovuobjevuje svou lásku ke zvířatům a nakonec zůstane déle, než čekala (a samozřejmě se setkává s temperamentním mužem).

Vánoční princ

První pokus Netflixu o vánoční romantickou komedii nastavil nový přeslazený trend, který streamovací služba nadále podporuje. Pokračování vyšlo rok po uvedení prvního dílu a třetí film byl vydán v roce 2019.

Samotný film připomíná typické vánoční romantické komedie – začínající novinářka se vplíží do hradu, aby získal článek o temperamentním, playboyském princi. Románek samozřejmě následuje.

Vánoční princ: Královská svatba

Pokračování Vánočního prince z roku 2017 sleduje Amber a prince Richarda na zimní svatbě. Filmu dominují neštěstí při plánování svatby a kulturní střety a pochopitelně nechybí šťastný konec – a co jiného také čekat od romantického vánočního filmu, který je skvělý i jako kulisa u balení dárků.

Vánoční princ: Královské dítě

Třetí pokračování série Vánočního prince sleduje vdanou (a těhotnou) královnu Amber a krále Richarda před vánočním narozením jejich dítěte. Diplomatická krize (a záhada) naruší šťastné období, ale tento vánoční film od Netflixu je i přesto srdcervoucí, praštěná a okouzlující zábavu, kterou každý ve vánočním období miluje.

Princezna z cukrárny

Další pyšný zástupce seznamu „Netflix vánoční filmy“ je Princezna z cukrárny. Vanessa Hudgens v dvojroli ve stylu slavné komedia Past na rodiče. V tomto okouzlujícím prázdninovém filmu, který kombinuje mylnou identitu, pečení, královskou romantiku a další, nechybí nic, co má mít správný vánoční film.

Vánoční kronika

Film sleduje dvojici sourozenců, kteří se vydávají na celonoční dobrodružství se samotným panem Clausem, aby zachránili Vánoce.

V roli Santy se představuje fenomenální Kurt Russell, nechybí rozkošní elfy, sobi a spousta dalších klasických vánočních prvků, díky nimž tento film rozesměje jak děti, tak  dospělé.

Vánoční kronika 2

Pár z reálného života Kurt Russell a Goldie Hawn excelují v tomto pokračování Vánoční kroniky. Příběh tentokrát přináší málo známou mytologickou postavu Belsnickela, který chce zničit Santu i paní Santovou…

Princezna z cukrárny: Zase vyměněná

Snímek vychází z premisy prvního dílu, ve kterém Vanessa Hudgens hraje identickou pekařku a princeznu. Tentokrát se objeví třetí „dvojče“, které filmi činí ještě úžasněji absurdní. Fiona, kterou také hraje Hudgens, je blonďatá milovnice večírků, která komplikuje dohodu Stacy a Margaret.

Sněží, sněží…

Film natočený podle knihy Let it Snow: Three Holiday Romances. O čem vypráví? O chladném Štědrém večeru zasáhne malé městečko sněhová bouře, která ovlivní přátelství, vztahy a budoucnost několika středoškoláků.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -