- Reklama -

Christina Applegate přiznala, že trpí roztroušenou sklerózou

Sitcomová kráska Christina Applegate prozradila na sociální síti, že trpí roztroušenou sklerózou. Herečka zároveň slíbila, že bojovat o to, aby byla schopná vést normální život.

- Reklama -

Devětačtyřicetiletá blondýnka, která se proslavila rolí pubertální sexbomby Kelly Bundyové v televizním seriálu „Ženatý se závazky“, zveřejnila na sociální síti šokující příspěvek.

„Ahoj přátelé. Před několika měsíci mi byla diagnostikována roztroušená skleróza. Byla to zvláštní cesta. Ale velmi mě podpořili lidé, které znám a kteří touto nemocí trpí také. Je to těžká cesta. Ale jak všichni víme, cesta znamená, že jdete. Pokud ji ovšem nezablokuje nějaký s**č.“

Nevyzpytatelná nemoc

Roztroušení skleróza napadá centrální nervový systém a narušuje tok informací v mozku a mezi mozkem a tělem. I když je léčitelná, oběti často mají problémy se zrakem, problémově pohybují rukama nebo nohama. Často se také objevují potíže s rovnováhou.

- Reklama -

Roztroušená skleróza je obzvláště nepředvídatelná a pacienti vlastně nikdy nevědí, které příznaky udeří a jak budou závažné.

Christina Applegate o sobě nejspíš i proto prohlašuje, že je „napůl v důchodu“. Od roku 2019 hraje vlastně jen v komediálním seriálu společnosti Netflix Dead to Me. V současné době ještě také pracuje na televizním filmu Tvůj čas vypršel.

Pomocná ruka od kamarádky Salmy Blair

Christině bude nejspíš v boji s nemocí vydatně pomáhat její nejlepší kamarádka, herečka známá z Velmi nebezpečných známostí, 49letá Selma Blair, která touto nemocí také trpí. Ta nedávno statečně odhalila, s jakými obtížemi se musí vyrovnávat při hraní Harper Glassové ve sci-fi dramatu Another Life od Netflixu.

„Geniální kostymérka #alisaswansonová nejenže navrhuje kousky, které bude #harperglass nosit v tomto novém #netflix seriálu, ale také mi pečlivě dostává nohy do kalhot, přetahuje mi svršky přes hlavu, zapíná mi knoflíky na kabátech a nabízí rameno, abych se udržela. Mám #roztroušenousklerózu.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -