- Reklama -

Christina Applegate přiznala, že trpí roztroušenou sklerózou

Sitcomová kráska Christina Applegate prozradila na sociální síti, že trpí roztroušenou sklerózou. Herečka zároveň slíbila, že bojovat o to, aby byla schopná vést normální život.

- Reklama -

Devětačtyřicetiletá blondýnka, která se proslavila rolí pubertální sexbomby Kelly Bundyové v televizním seriálu „Ženatý se závazky“, zveřejnila na sociální síti šokující příspěvek.

„Ahoj přátelé. Před několika měsíci mi byla diagnostikována roztroušená skleróza. Byla to zvláštní cesta. Ale velmi mě podpořili lidé, které znám a kteří touto nemocí trpí také. Je to těžká cesta. Ale jak všichni víme, cesta znamená, že jdete. Pokud ji ovšem nezablokuje nějaký s**č.“

Nevyzpytatelná nemoc

Roztroušení skleróza napadá centrální nervový systém a narušuje tok informací v mozku a mezi mozkem a tělem. I když je léčitelná, oběti často mají problémy se zrakem, problémově pohybují rukama nebo nohama. Často se také objevují potíže s rovnováhou.

Roztroušená skleróza je obzvláště nepředvídatelná a pacienti vlastně nikdy nevědí, které příznaky udeří a jak budou závažné.

Christina Applegate o sobě nejspíš i proto prohlašuje, že je „napůl v důchodu“. Od roku 2019 hraje vlastně jen v komediálním seriálu společnosti Netflix Dead to Me. V současné době ještě také pracuje na televizním filmu Tvůj čas vypršel.

Pomocná ruka od kamarádky Salmy Blair

Christině bude nejspíš v boji s nemocí vydatně pomáhat její nejlepší kamarádka, herečka známá z Velmi nebezpečných známostí, 49letá Selma Blair, která touto nemocí také trpí. Ta nedávno statečně odhalila, s jakými obtížemi se musí vyrovnávat při hraní Harper Glassové ve sci-fi dramatu Another Life od Netflixu.

„Geniální kostymérka #alisaswansonová nejenže navrhuje kousky, které bude #harperglass nosit v tomto novém #netflix seriálu, ale také mi pečlivě dostává nohy do kalhot, přetahuje mi svršky přes hlavu, zapíná mi knoflíky na kabátech a nabízí rameno, abych se udržela. Mám #roztroušenousklerózu.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -