- Reklama -

Christina Applegate přiznala, že trpí roztroušenou sklerózou

Sitcomová kráska Christina Applegate prozradila na sociální síti, že trpí roztroušenou sklerózou. Herečka zároveň slíbila, že bojovat o to, aby byla schopná vést normální život.

- Reklama -

Devětačtyřicetiletá blondýnka, která se proslavila rolí pubertální sexbomby Kelly Bundyové v televizním seriálu „Ženatý se závazky“, zveřejnila na sociální síti šokující příspěvek.

„Ahoj přátelé. Před několika měsíci mi byla diagnostikována roztroušená skleróza. Byla to zvláštní cesta. Ale velmi mě podpořili lidé, které znám a kteří touto nemocí trpí také. Je to těžká cesta. Ale jak všichni víme, cesta znamená, že jdete. Pokud ji ovšem nezablokuje nějaký s**č.“

Nevyzpytatelná nemoc

Roztroušení skleróza napadá centrální nervový systém a narušuje tok informací v mozku a mezi mozkem a tělem. I když je léčitelná, oběti často mají problémy se zrakem, problémově pohybují rukama nebo nohama. Často se také objevují potíže s rovnováhou.

Roztroušená skleróza je obzvláště nepředvídatelná a pacienti vlastně nikdy nevědí, které příznaky udeří a jak budou závažné.

Christina Applegate o sobě nejspíš i proto prohlašuje, že je „napůl v důchodu“. Od roku 2019 hraje vlastně jen v komediálním seriálu společnosti Netflix Dead to Me. V současné době ještě také pracuje na televizním filmu Tvůj čas vypršel.

Pomocná ruka od kamarádky Salmy Blair

Christině bude nejspíš v boji s nemocí vydatně pomáhat její nejlepší kamarádka, herečka známá z Velmi nebezpečných známostí, 49letá Selma Blair, která touto nemocí také trpí. Ta nedávno statečně odhalila, s jakými obtížemi se musí vyrovnávat při hraní Harper Glassové ve sci-fi dramatu Another Life od Netflixu.

„Geniální kostymérka #alisaswansonová nejenže navrhuje kousky, které bude #harperglass nosit v tomto novém #netflix seriálu, ale také mi pečlivě dostává nohy do kalhot, přetahuje mi svršky přes hlavu, zapíná mi knoflíky na kabátech a nabízí rameno, abych se udržela. Mám #roztroušenousklerózu.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -