- Reklama -

Christina Applegate přiznala, že trpí roztroušenou sklerózou

Sitcomová kráska Christina Applegate prozradila na sociální síti, že trpí roztroušenou sklerózou. Herečka zároveň slíbila, že bojovat o to, aby byla schopná vést normální život.

- Reklama -

Devětačtyřicetiletá blondýnka, která se proslavila rolí pubertální sexbomby Kelly Bundyové v televizním seriálu „Ženatý se závazky“, zveřejnila na sociální síti šokující příspěvek.

„Ahoj přátelé. Před několika měsíci mi byla diagnostikována roztroušená skleróza. Byla to zvláštní cesta. Ale velmi mě podpořili lidé, které znám a kteří touto nemocí trpí také. Je to těžká cesta. Ale jak všichni víme, cesta znamená, že jdete. Pokud ji ovšem nezablokuje nějaký s**č.“

Nevyzpytatelná nemoc

Roztroušení skleróza napadá centrální nervový systém a narušuje tok informací v mozku a mezi mozkem a tělem. I když je léčitelná, oběti často mají problémy se zrakem, problémově pohybují rukama nebo nohama. Často se také objevují potíže s rovnováhou.

- Reklama -

Roztroušená skleróza je obzvláště nepředvídatelná a pacienti vlastně nikdy nevědí, které příznaky udeří a jak budou závažné.

Christina Applegate o sobě nejspíš i proto prohlašuje, že je „napůl v důchodu“. Od roku 2019 hraje vlastně jen v komediálním seriálu společnosti Netflix Dead to Me. V současné době ještě také pracuje na televizním filmu Tvůj čas vypršel.

Pomocná ruka od kamarádky Salmy Blair

Christině bude nejspíš v boji s nemocí vydatně pomáhat její nejlepší kamarádka, herečka známá z Velmi nebezpečných známostí, 49letá Selma Blair, která touto nemocí také trpí. Ta nedávno statečně odhalila, s jakými obtížemi se musí vyrovnávat při hraní Harper Glassové ve sci-fi dramatu Another Life od Netflixu.

„Geniální kostymérka #alisaswansonová nejenže navrhuje kousky, které bude #harperglass nosit v tomto novém #netflix seriálu, ale také mi pečlivě dostává nohy do kalhot, přetahuje mi svršky přes hlavu, zapíná mi knoflíky na kabátech a nabízí rameno, abych se udržela. Mám #roztroušenousklerózu.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -