- Reklama -

Ezra Miller dál klesá ke dnu: Po svádění nezletilé a výtržnictví čelí obvinění z krádeže

Jednu dobu to vypadalo, že se herec Ezra Miller stane další obrovskou hollywoodskou megahvězdou. Místo toho ale jeho kariéra zažívá strmý pád, který provází nejrůznější bizarní kriminální obvinění.

- Reklama -

Herec, který se prezentuje jako nebinární a upřednostňuje označení „ono“, dál ničí svou kariéru nekontrolovaným a často i nezákonným chováním. Naposledy se Ezra Miller vloupal do domu, ze kterého si podle obvinění odnes několik láhví alkoholu, informoval huffpost.com.

V tiskové zprávě vermontské státní policie se píše, že k údajné trestné činnosti mělo dojít 1. května ve městě Stamford ve státě Vermont. Podle prohlášení policie bylo „v nepřítomnosti majitelů domu odcizeno několik lahví alkoholu“. Millera pak policisté označili jako podezřelého na základě kamerových záznamů a výpovědí svědků.

Je to ale jen další z řady kontroverzí talentovaného herce.

Po škrcení muže přišlo napadení ženy

Jak upozornily webové stránky Variety.com, Ezra Miller nechvalně proslul i po celém Islandu, kde dlouhodobě pobýval po ukončení natáčení filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství. Často navštěvoval bary v Reikjavíku a zpočátku se projevoval poměrně přátelsky. Pak se ale začala ukazovat jeho temnější stránka.

Miller se nejprve nepohodl při pitce s jedním mužem. Vše došlo až k tomu, že Ezra Miller chytil muže pod krkem, a pak mu dokonce vrazil facku. Za incident se následně omluvil a zlehčoval ho i druhý muž. Mohl tak do baru chodit i nadále. Jenže pak podobě jako muže napadl ženu. A to už úplně přehlédnout nešlo.

Z incidentu dokonce vzniklo video, na kterém Ezra křičí: „Chceš se prát? Vážně se chceš prát?“ A pak ženu napadne.

Vzhledem k tomu, že se na ženině tváři v první chvíli mihne úsměv, mnoho fanoušků se domnívalo, že byla celá scénka jen nahraná. Žena ve videu ale později potvrdila, že rozhodně o žádnou legraci nešlo, ačkoli v to zprvu doufala.

„Myslela, že je to jen zábava a hra – ale pak už to sranda nebyla,“ řekla pro Variety.

A tím kontroverze kolem Millerova chování k ženám zdaleka nekončí.

Zákaz kouření vyvolal v Millerovi nečekanou zuřivost

Variety zmiňuje i to, jak se Ezra Miller nevybíravě choval v Berlíně při návštěvě dívky, se kterou měl v minulosti sex. Když mu oznámila, že on ani jeho přátelé u ní nemohou kouřit, dočkala se nečekaně prudké reakce.

„Úplně je to vyburcovalo,“ řekla Nadia. „Asi dvacetkrát jsem je požádala, aby odešli, možná i víckrát. Začali mě urážet. Že prý jsem ‚transfobní sračka‘. Že jsem ‚nacistka‘. Začalo to být pro mě strašně stresující. Chodili po mém domě, všechno si prohlíželi, na všechno sahali, sypali tabákové listy na podlahu. Připadalo mi to nechutné a velmi dotěrné.“

Nakonec herce a jeho partu přesvědčila k odchodu až pohrůžkou, že zavolá policii.

Tím ovšem hercovy eskapády se ženami zdaleka nekončí…

Manipuloval naší nezletilou dcerou, tvrdí rodiče Indiánky

Na Havaji herce zatkli za to, že hodil po ženě židli. V tomto roce vyplulo také na povrch, že Ezra Miller měl už několik let zneužívat a manipulovat nezletilou Tokaty Železné Oči. Rodiče této osmnáctileté Indiánky ze kmene Siouxů viní herce, že dívku od jejích 12 let zneužíval.

V soudních dokumentech k případu se podle newsweek.com uvádí, že hvězda filmu „Charlieho malá tajemství“ projevuje „sektářské a psychologicky manipulativní, kontrolující chování“. V podáních se rovněž tvrdí, že Miller „používá násilí, zastrašování, hrozbu násilím, strach, paranoiu, bludy a drogy, aby si udržel vliv nad mladou dospívající Tokatou“.

Dívka sama ale na internetu jakékoli špatné chování ze strany herce popírá, což přesto rodičům nezabránilo aby si prosadili svou a herec se tak k mladé Indiánce nesmí přiblížit na méně než 100 yardů a také ji nesmí jakkoli kontaktovat.

Nelegální pole s marihuanou a dítě s nábojem v puse

Možná se ale není čemu divit. Stačí jen nahlédnout do hercova soukromí, a je okamžitě jasné, že to není zrovna normální člověk. Magazín Rolling Stone nedávno uveřejnil reportáž o tom, jak herec žije.

Podle zjištění reportérů Miller hostí na své farmě ve Vermontu pětadvacetiletou matku a její tři malé děti, což znepokojuje otce dětí i další dva lidi, kteří o tom vědí. Především proto, že Millerův pozemek slouží především jako nelicencovaná konopná farma a herec má také velkou zálibu ve zbraních.

Jeden zdroj magazínu dokonce tvrdí, že nejmladší z dětí, kterému je teprve rok, dokonce jednou našli, jak si pohrávalo v puse se ztraceným nábojem.

Přes to všechno se Ezra Miller podle všeho objeví v připravovaném filmu Flash. Je to především proto, že produkce stála příliš na to, aby se film teď přeobsadil s nějakým jiným hercem. Jestli ale tenhle snímek bude stačit na záchranu Ezrovy kariéry, to je vzhledem k jeho chování v poslední době dost složitá otázka. Vzhledem k jeho excesům je totiž možné, že pokud své chování nezmění, tak s ním velká studia v budoucnu už nebudou chtít spolupracovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -