- Reklama -

Marshall z Jak jsem poznal vaši matku chystá komediální seriál „Shrinking“

Herec Jason Segel, kterého čeští diváci znají především jako Marshalla z komediálního seriálu Jak jsem poznal vaši matku, se vrací na obrazovky. Pro Apple TV+ chystá nový komediální seriál Shrinking.

- Reklama -

Desetidílný komediální seriál s Jasonem Segelem v hlavní roli bude Segel také psát a spoluprodukovat. Pomohou mu s tím držitelé ceny Emmy Bill Lawrence a Brett Goldstein. Novinka byla oznámena v návaznosti na finále druhé sezóny celosvětově úspěšného seriálu společnosti Apple „Ted Lasso„, který získal ceny Emmy, SAG, Critics Choice a WGA.

„Shrinking“ sleduje truchlícího terapeuta (hraje ho Segel), který začne porušovat pravidla a říkat svým klientům přesně to, co si myslí. Ignoruje své vzdělání a etiku a zjišťuje, že provádí obrovské, bouřlivé změny v životech lidí… včetně svého vlastního.

„Zmenšování“ je druhým originálním počinem společnosti Apple se Segelem v hlavní roli. Herec si také zahraje v očekávaném filmu „The Sky is Everywhere“, natočeném podle stejnojmenného bestselleru.

Jason Segel tak aspoň přijde na jiné myšlenky. Před pár měsíci se totiž po osmi letech rozešel s partnerkou Alexis Milter.

„Je zvláštní psát o konci vztahu, zvláště když přátelství, které stále existuje, je tak plné života,“ komentovala Mixterová rozchod na Instagramu. „Ale změny se dějí a my jsme se před časem rozhodli, že se necháme přerůst z toho, čím náš vztah byl, do toho, čím se stává.“

„Mít veřejný romantický vztah není snadné,“ dodala už bývalá partnerka herce. „Ukončit ho je jako pohybovat se po cestě, která ani neexistuje.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -