- Reklama -

Marshall z Jak jsem poznal vaši matku chystá komediální seriál „Shrinking“

Herec Jason Segel, kterého čeští diváci znají především jako Marshalla z komediálního seriálu Jak jsem poznal vaši matku, se vrací na obrazovky. Pro Apple TV+ chystá nový komediální seriál Shrinking.

- Reklama -

Desetidílný komediální seriál s Jasonem Segelem v hlavní roli bude Segel také psát a spoluprodukovat. Pomohou mu s tím držitelé ceny Emmy Bill Lawrence a Brett Goldstein. Novinka byla oznámena v návaznosti na finále druhé sezóny celosvětově úspěšného seriálu společnosti Apple „Ted Lasso„, který získal ceny Emmy, SAG, Critics Choice a WGA.

„Shrinking“ sleduje truchlícího terapeuta (hraje ho Segel), který začne porušovat pravidla a říkat svým klientům přesně to, co si myslí. Ignoruje své vzdělání a etiku a zjišťuje, že provádí obrovské, bouřlivé změny v životech lidí… včetně svého vlastního.

„Zmenšování“ je druhým originálním počinem společnosti Apple se Segelem v hlavní roli. Herec si také zahraje v očekávaném filmu „The Sky is Everywhere“, natočeném podle stejnojmenného bestselleru.

Jason Segel tak aspoň přijde na jiné myšlenky. Před pár měsíci se totiž po osmi letech rozešel s partnerkou Alexis Milter.

- Reklama -

„Je zvláštní psát o konci vztahu, zvláště když přátelství, které stále existuje, je tak plné života,“ komentovala Mixterová rozchod na Instagramu. „Ale změny se dějí a my jsme se před časem rozhodli, že se necháme přerůst z toho, čím náš vztah byl, do toho, čím se stává.“

„Mít veřejný romantický vztah není snadné,“ dodala už bývalá partnerka herce. „Ukončit ho je jako pohybovat se po cestě, která ani neexistuje.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -