- Reklama -

Marshall z Jak jsem poznal vaši matku chystá komediální seriál „Shrinking“

Herec Jason Segel, kterého čeští diváci znají především jako Marshalla z komediálního seriálu Jak jsem poznal vaši matku, se vrací na obrazovky. Pro Apple TV+ chystá nový komediální seriál Shrinking.

- Reklama -

Desetidílný komediální seriál s Jasonem Segelem v hlavní roli bude Segel také psát a spoluprodukovat. Pomohou mu s tím držitelé ceny Emmy Bill Lawrence a Brett Goldstein. Novinka byla oznámena v návaznosti na finále druhé sezóny celosvětově úspěšného seriálu společnosti Apple „Ted Lasso„, který získal ceny Emmy, SAG, Critics Choice a WGA.

„Shrinking“ sleduje truchlícího terapeuta (hraje ho Segel), který začne porušovat pravidla a říkat svým klientům přesně to, co si myslí. Ignoruje své vzdělání a etiku a zjišťuje, že provádí obrovské, bouřlivé změny v životech lidí… včetně svého vlastního.

„Zmenšování“ je druhým originálním počinem společnosti Apple se Segelem v hlavní roli. Herec si také zahraje v očekávaném filmu „The Sky is Everywhere“, natočeném podle stejnojmenného bestselleru.

Jason Segel tak aspoň přijde na jiné myšlenky. Před pár měsíci se totiž po osmi letech rozešel s partnerkou Alexis Milter.

- Reklama -

„Je zvláštní psát o konci vztahu, zvláště když přátelství, které stále existuje, je tak plné života,“ komentovala Mixterová rozchod na Instagramu. „Ale změny se dějí a my jsme se před časem rozhodli, že se necháme přerůst z toho, čím náš vztah byl, do toho, čím se stává.“

„Mít veřejný romantický vztah není snadné,“ dodala už bývalá partnerka herce. „Ukončit ho je jako pohybovat se po cestě, která ani neexistuje.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -