- Reklama -

Thriller Kapky láká na hvězdy sitcomu Jak jsem poznal vaši matku

Hvězdy sitcomu Jak jsem poznal vaši matku Lily Collins a Jason Segel hrají v napínavém thrilleru o nepovedené loupeži, Film jménem Kapky uvede v březnu Netflix.

- Reklama -

V tomhle thrilleru v hitchcockovském stylu hraje Jesse Plemons nejmenovaného technologického miliardáře a Lily Collinsová jeho manželku. Manželská dvojice přijede do svého prázdninového sídla a zjistí, že je právě vykradá osamělý lupič. Brzy se ukáže, že zloděj, kterého hraje Jason Segel, nejde jen po jejich penězích. Má vůči manželům i osobní zášť.

„Myslím, že je to člověk, který cítí to, co spousta z nás v mnoha různých oblastech našeho života. Že nic nedává smysl a že nic není fér,“ říká Segel pro ew.com. „Během pandemie, kdy nám stále opakují, že celý svět bojuje s problémy, jsme zároveň sledovali, jak miliardáři bohatnou a bohatnou. A tak tam prostě vznikl nějaký pocit, že obecně nic není fér, že je vše na nic a že to nedává smysl. Takže si myslím, že to je to, co motivuje mou postavu.“

Kapky mají příběh, se kterým se ztotožní každý

Film Kapky se částečně inspiroval pandemií koronaviru a následnými výlukami. „Pro mě bylo zajímavé, že tento konkrétní příběh vzešel z tohohle časového okamžiku. Z frustrace z pocitu uvěznění ve vlastním domově, ve vlastním prostoru,“ uvedl k okolnostem vzniku režisér Charlie McDowell. „Každý z nás si svůj domov představuje jako útočiště před vnějším světem. Co když ale tento prostor přestane dodávat bezpečí?“

To ukazuje film. Manželé – a lupič – se vyrovnávají s šokujícími a znepokojivými událostmi. Ovlivňují je přitom velmi odlišné přístupy k věci, zatímco se snaží jeden druhého přelstít a přežít. „Příběh nás všechny tři skutečně odhaluje,“ říká k tomu představitelka Matky z Jak jsem poznal vaši matku, herečka Lily Collins. „Všichni chybujeme a tenhle příběh ukazuje a začíná odkrývat, jak tyto chyby vznikají. A že nikdo z nás ve skutečnosti není nevinný. Mám pocit, že je to o volbě a o rozhodnutích, která děláme, a o rozhodnutích, která neděláme.“

- Reklama -

Práce vedle manžela

Hvězda filmu Emily v Paříži je vdaná za režiséra filmu Charlieho McDowella. Ten je synem britského herce Malcolma McDowella, jenž proslul rolí ve filmu Mechanický pomeranč. V listopadovém rozhovoru pro vogue.com.au se Collinsová svěřila, jaké bylo, když ji ve filmu režíroval manžel. A jak se to lišilo od toho, co původně očekávala.

„Myslela jsem si, že to bude těžší,“ přiznala se smíchem. „Myslela jsem si, že práce s ním bude víc stresující, ale upřímně to bylo opravdu úžasné a osvobozující.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -