- Reklama -

Thriller Kapky láká na hvězdy sitcomu Jak jsem poznal vaši matku

Hvězdy sitcomu Jak jsem poznal vaši matku Lily Collins a Jason Segel hrají v napínavém thrilleru o nepovedené loupeži, Film jménem Kapky uvede v březnu Netflix.

- Reklama -

V tomhle thrilleru v hitchcockovském stylu hraje Jesse Plemons nejmenovaného technologického miliardáře a Lily Collinsová jeho manželku. Manželská dvojice přijede do svého prázdninového sídla a zjistí, že je právě vykradá osamělý lupič. Brzy se ukáže, že zloděj, kterého hraje Jason Segel, nejde jen po jejich penězích. Má vůči manželům i osobní zášť.

„Myslím, že je to člověk, který cítí to, co spousta z nás v mnoha různých oblastech našeho života. Že nic nedává smysl a že nic není fér,“ říká Segel pro ew.com. „Během pandemie, kdy nám stále opakují, že celý svět bojuje s problémy, jsme zároveň sledovali, jak miliardáři bohatnou a bohatnou. A tak tam prostě vznikl nějaký pocit, že obecně nic není fér, že je vše na nic a že to nedává smysl. Takže si myslím, že to je to, co motivuje mou postavu.“

Kapky mají příběh, se kterým se ztotožní každý

Film Kapky se částečně inspiroval pandemií koronaviru a následnými výlukami. „Pro mě bylo zajímavé, že tento konkrétní příběh vzešel z tohohle časového okamžiku. Z frustrace z pocitu uvěznění ve vlastním domově, ve vlastním prostoru,“ uvedl k okolnostem vzniku režisér Charlie McDowell. „Každý z nás si svůj domov představuje jako útočiště před vnějším světem. Co když ale tento prostor přestane dodávat bezpečí?“

To ukazuje film. Manželé – a lupič – se vyrovnávají s šokujícími a znepokojivými událostmi. Ovlivňují je přitom velmi odlišné přístupy k věci, zatímco se snaží jeden druhého přelstít a přežít. „Příběh nás všechny tři skutečně odhaluje,“ říká k tomu představitelka Matky z Jak jsem poznal vaši matku, herečka Lily Collins. „Všichni chybujeme a tenhle příběh ukazuje a začíná odkrývat, jak tyto chyby vznikají. A že nikdo z nás ve skutečnosti není nevinný. Mám pocit, že je to o volbě a o rozhodnutích, která děláme, a o rozhodnutích, která neděláme.“

Práce vedle manžela

Hvězda filmu Emily v Paříži je vdaná za režiséra filmu Charlieho McDowella. Ten je synem britského herce Malcolma McDowella, jenž proslul rolí ve filmu Mechanický pomeranč. V listopadovém rozhovoru pro vogue.com.au se Collinsová svěřila, jaké bylo, když ji ve filmu režíroval manžel. A jak se to lišilo od toho, co původně očekávala.

„Myslela jsem si, že to bude těžší,“ přiznala se smíchem. „Myslela jsem si, že práce s ním bude víc stresující, ale upřímně to bylo opravdu úžasné a osvobozující.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -