- Reklama -

Thriller Kapky láká na hvězdy sitcomu Jak jsem poznal vaši matku

Hvězdy sitcomu Jak jsem poznal vaši matku Lily Collins a Jason Segel hrají v napínavém thrilleru o nepovedené loupeži, Film jménem Kapky uvede v březnu Netflix.

- Reklama -

V tomhle thrilleru v hitchcockovském stylu hraje Jesse Plemons nejmenovaného technologického miliardáře a Lily Collinsová jeho manželku. Manželská dvojice přijede do svého prázdninového sídla a zjistí, že je právě vykradá osamělý lupič. Brzy se ukáže, že zloděj, kterého hraje Jason Segel, nejde jen po jejich penězích. Má vůči manželům i osobní zášť.

„Myslím, že je to člověk, který cítí to, co spousta z nás v mnoha různých oblastech našeho života. Že nic nedává smysl a že nic není fér,“ říká Segel pro ew.com. „Během pandemie, kdy nám stále opakují, že celý svět bojuje s problémy, jsme zároveň sledovali, jak miliardáři bohatnou a bohatnou. A tak tam prostě vznikl nějaký pocit, že obecně nic není fér, že je vše na nic a že to nedává smysl. Takže si myslím, že to je to, co motivuje mou postavu.“

Kapky mají příběh, se kterým se ztotožní každý

Film Kapky se částečně inspiroval pandemií koronaviru a následnými výlukami. „Pro mě bylo zajímavé, že tento konkrétní příběh vzešel z tohohle časového okamžiku. Z frustrace z pocitu uvěznění ve vlastním domově, ve vlastním prostoru,“ uvedl k okolnostem vzniku režisér Charlie McDowell. „Každý z nás si svůj domov představuje jako útočiště před vnějším světem. Co když ale tento prostor přestane dodávat bezpečí?“

To ukazuje film. Manželé – a lupič – se vyrovnávají s šokujícími a znepokojivými událostmi. Ovlivňují je přitom velmi odlišné přístupy k věci, zatímco se snaží jeden druhého přelstít a přežít. „Příběh nás všechny tři skutečně odhaluje,“ říká k tomu představitelka Matky z Jak jsem poznal vaši matku, herečka Lily Collins. „Všichni chybujeme a tenhle příběh ukazuje a začíná odkrývat, jak tyto chyby vznikají. A že nikdo z nás ve skutečnosti není nevinný. Mám pocit, že je to o volbě a o rozhodnutích, která děláme, a o rozhodnutích, která neděláme.“

- Reklama -

Práce vedle manžela

Hvězda filmu Emily v Paříži je vdaná za režiséra filmu Charlieho McDowella. Ten je synem britského herce Malcolma McDowella, jenž proslul rolí ve filmu Mechanický pomeranč. V listopadovém rozhovoru pro vogue.com.au se Collinsová svěřila, jaké bylo, když ji ve filmu režíroval manžel. A jak se to lišilo od toho, co původně očekávala.

„Myslela jsem si, že to bude těžší,“ přiznala se smíchem. „Myslela jsem si, že práce s ním bude víc stresující, ale upřímně to bylo opravdu úžasné a osvobozující.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -