- Reklama -

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

- Reklama -

Získání role Alex ové ve Flashdance bylo pro Jennifer Bealsovou splněným snem. Rozhodnutí o tom, že roli získá, vzniklo přitom vskutku kuriózně. Když se producenti rozhodovali, koho obsadit, nevsadili na její přirozený talent a charisma.

Podle scénáristy Joea Esztera, tehdejší prezident Paramountu Michael Eisner využil velmi neobvyklou metodu, píše news.com.au. „Zeptal se dvou stovek nejmacho mužů ve studiu: ‚Chci vědět, kterou z těchto tří mladých žen byste nejraději…‘,“ vzpomíná Eszter.

Eisnerova volba padla na Bealsovou, což se ukázalo jako správné rozhodnutí. Na Bealsovou byla ale rychlá sláva, která ji dostihla v pouhých 17 letech, příliš velké sousto. Po fenomenálním úspěchu Flashdance sice dala filmování vale a místo herecké kariéry překvapivě dala přednost vzdělání. Zapsala se na prestižní Yaleovu univerzitu, kde se ponořila do studií literatury, která úspěšně i dokončila.

Tajemství věčné krásy

- Reklama -

K herectví se nakonec vrátila, vcelku úspěšně, byť na úspěch svého nejznámějšího filmu už nenavázala. Největším úspěchem je role v seriálu Láska je láska, kde ztvárnila lesbičku. Dnes tak už více než svými rolemi udivuje vzhledem. Jennifer Bealsová totiž vypadá, jako by snad nestárla. Po šedesátce téměř nemá vrásky a vypadá o desítky let mladší. Jaké je její tajemství?

„Klíčová je hydratace,“ říká Bealsová stránkám allure.com. „Nikdy nezapomínám na kvalitní hydratační krém a ochranu před sluncem.“

Ač se tato rada může zdát prostá, není to tak – za vším je pečlivost a disciplína. Denní režim herečky totiž zahrnuje krom péče o hydrataci i pravidelné cvičení a vyváženou stravu, bohatou na vitamíny. „Cvičení je pro mě způsob, jak se cítit silná a plná energie,“ přiznala.

Pozitivní myšlení a meditace jsou pak další pilíře jejího přístupu. „Stres je velkým nepřítelem krásy. Snažím se být v klidu a soustředěná,“ říká. Její holistický přístup je inspirací pro mnohé ženy po celém světě.

Dopisy od Ku-klux-klanu

Nutno také podotknout, že ačkoli seriál Láska je láska nedosáhl úspěchu Flashdance, do života Jennifer Beals také přinesl dost vzruchu. Vzhledem k roli lesbičky se Bealsová nejenže vrátila na scénu, ale také se stala hlasem pro diverzitu v zábavním průmyslu. A to mělo své následky.

V rozhovoru pro The Guardian se svěřila: „Dostávala jsem dopisy od členů Ku-Klux-Klanu, kteří mi vyhrožovali,“ uvedla. I přes hrozby ale pokračuje ve svém boji za rozmanitou lásku a televizní postavy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -