- Reklama -

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

- Reklama -

Kariéra Kevina Spaceyho v podstatě skončila, když na jeho adresu padlo mnoho obvinění z řady sexuálních deliktů. To nakonec vedlo k hercově odchodu z Hollywoodu a s tím spojenému dramatickému poklesu příjmů.

Jak připomínají stránky fox59.com, největší rána pro Spaceyho přišla v roce 2019, kdy ho produkční společnost Media Rights Capital (MRC) zažalovala o 31 milionů dolarů jako náhradu škody způsobené jeho údajným nevhodným chováním během natáčení seriálu „Dům z karet“. Žalobu nakonec v roce 2021 posvětil soud, což znamenalo, že Spacey musel celou částku zaplatit.

Příliš dotykový herec neplatil hypotéku

Herec celou dobu vinu odmítá. Nedávno přišel s vlastním vysvětlením, proč o kariéru přišel. V rozhovoru s Piersem Morganem se Spacey svěřil, že je prostě „příliš dotykový“ a přiznal, že se potýká s téměř úplným finančním krachem.

Jeho dům v Baltimore, který koupil za 5,65 milionů dolarů, míří do dražby kvůli neplaceným hypotékám. Herec přiznal, že za nemovitost nezaplatil měsíční splátky ve výši 20 000 dolarů, což vedlo k dluhu přesahujícímu 170 000 dolarů. „Prostě nemám na to, abych svoje dluhy platil,“ vysvětlil herec Morganovi podle stránek express.co.uk.

- Reklama -

Spaceyho dům by se měl v aukci prodat ještě letos. A pro bývalou hollywoodskou hvězdu to znamená další nepříjemnou ztrátu. Dříve uznávaný charakterní herec také uvedl, že situace, kterým čelí, jsou pro něj „extrémně stresující“ a že se stále snaží vyrovnat s následky obvinění a ztráty své kariéry, píše marca.com.

Po konci kariéry mu zůstaly jen dluhy a soudy

O tu Spacey prišel v roce 2017 po obviněních ze sexuálního obtěžování. Herec Anthony Rapp obvinil Spaceyho z nevhodného chování, když mu bylo pouhých 14 let. Rappova obvinění vedla k tomu, že proti Spaceymu vystoupila dalších 15 lidí s podobnými příběhy. Kvůli negativní publicitě nakonec Spaceyho vyhodili ze seriálu Dům z karet a došlo i ke zrušení dalších jeho projektů.

Od té doby Kevin Spacey nečelí filmovým kritikám, ale spíš právním bitvám a také finančním potížím, které vyvrcholily jeho zadlužením. Jak sám uvedl, jeho současná situace je velmi obtížná a neví, jak dlouho ještě bude schopný zvládat finanční tlak, kterému čelí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -