- Reklama -

Naomi Campbell: Krade její charita? Starosta Londýna postrádá slíbené peníze

Je jednou z nejslavnějších modelek na světě. A co se týče průšvihů, asi ta úplně nejslavnější. Nyní má Naomi Campbell opět problémy se zákonem.

- Reklama -

Charitativní organizace Fashion For Relief, která patří modelce Naomi Campbell, čelí výzvám, aby zlepšila své postupy. Stalo se tak poté, co se jí podařilo na galavečeru v Cannes vybrat více než 3 miliony dolarů, ale na dobrou věc údajně poslala pouze 9320 dolarů, píše web BBC!

Charita, kterou britská supermodelka založila v roce 2005, uspořádala galavečer, aby získala peníze pro neziskovou skupinu Time’s Up. Ta vznikla v reakci na hnutí MeToo a nabízí ženám na pracovišti podporu při sexuálním obtěžování. Dost znepokojující se proto zdá být skutečnost, že Time’s Up tvrdí, že od od Naominých charitativní organizace neobdržela žádné finanční prostředky.

Dluhy, kam se podíváš

Navíc po penězích z Naominy charity netouží jen v Time’s up… Jak připomíná guardian.co.uk, nároky na peníze z organizace si dělá i fond londýnského starosty. Jeho hlavou je současný londýnský starosta Sadiq Khan. Ten tvrdí, že charita Naomi Campbell mu dluží 93 210 dolarů z pop-up obchodu, který před dvěma lety vytvořila organizace Fashion For Relief, aby získala peníze na starostovy potřeby.

V současné době Fashion for Relief vyšetřuje charitativní komise v souvislosti s možným pochybením a špatným finančním řízením.

- Reklama -

Čeká Naomi Campbell pokuta a definitivní konec?

A to Naomi Campbell rozhodně nenechává v klidu. Jak píše australský magazín New Idea, 51letá Naomi se děsí, co se kolem ní děje. A dělá vše proto, aby nepříjemné období brzy skončilo. „Naomi s vyšetřovateli spolupracuje a nemá v plánu to měnit,“ říká zdroj magazínu.

Podle informátora časopisu modelce nejvíce uškodí to, jak moc je známá. „Mohla by jí také hrozit vážná pokuta a zákaz dalšího provozování charitativních organizací,“ píše časopis New Idea a zdůrazňuje, že Naomi neměla tušení, jak vážné věci se dějí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -