- Reklama -

Naomi Campbell: Krade její charita? Starosta Londýna postrádá slíbené peníze

Je jednou z nejslavnějších modelek na světě. A co se týče průšvihů, asi ta úplně nejslavnější. Nyní má Naomi Campbell opět problémy se zákonem.

- Reklama -

Charitativní organizace Fashion For Relief, která patří modelce Naomi Campbell, čelí výzvám, aby zlepšila své postupy. Stalo se tak poté, co se jí podařilo na galavečeru v Cannes vybrat více než 3 miliony dolarů, ale na dobrou věc údajně poslala pouze 9320 dolarů, píše web BBC!

Charita, kterou britská supermodelka založila v roce 2005, uspořádala galavečer, aby získala peníze pro neziskovou skupinu Time’s Up. Ta vznikla v reakci na hnutí MeToo a nabízí ženám na pracovišti podporu při sexuálním obtěžování. Dost znepokojující se proto zdá být skutečnost, že Time’s Up tvrdí, že od od Naominých charitativní organizace neobdržela žádné finanční prostředky.

Dluhy, kam se podíváš

Navíc po penězích z Naominy charity netouží jen v Time’s up… Jak připomíná guardian.co.uk, nároky na peníze z organizace si dělá i fond londýnského starosty. Jeho hlavou je současný londýnský starosta Sadiq Khan. Ten tvrdí, že charita Naomi Campbell mu dluží 93 210 dolarů z pop-up obchodu, který před dvěma lety vytvořila organizace Fashion For Relief, aby získala peníze na starostovy potřeby.

V současné době Fashion for Relief vyšetřuje charitativní komise v souvislosti s možným pochybením a špatným finančním řízením.

- Reklama -

Čeká Naomi Campbell pokuta a definitivní konec?

A to Naomi Campbell rozhodně nenechává v klidu. Jak píše australský magazín New Idea, 51letá Naomi se děsí, co se kolem ní děje. A dělá vše proto, aby nepříjemné období brzy skončilo. „Naomi s vyšetřovateli spolupracuje a nemá v plánu to měnit,“ říká zdroj magazínu.

Podle informátora časopisu modelce nejvíce uškodí to, jak moc je známá. „Mohla by jí také hrozit vážná pokuta a zákaz dalšího provozování charitativních organizací,“ píše časopis New Idea a zdůrazňuje, že Naomi neměla tušení, jak vážné věci se dějí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -