- Reklama -

Naomi Campbell: Krade její charita? Starosta Londýna postrádá slíbené peníze

Je jednou z nejslavnějších modelek na světě. A co se týče průšvihů, asi ta úplně nejslavnější. Nyní má Naomi Campbell opět problémy se zákonem.

- Reklama -

Charitativní organizace Fashion For Relief, která patří modelce Naomi Campbell, čelí výzvám, aby zlepšila své postupy. Stalo se tak poté, co se jí podařilo na galavečeru v Cannes vybrat více než 3 miliony dolarů, ale na dobrou věc údajně poslala pouze 9320 dolarů, píše web BBC!

Charita, kterou britská supermodelka založila v roce 2005, uspořádala galavečer, aby získala peníze pro neziskovou skupinu Time’s Up. Ta vznikla v reakci na hnutí MeToo a nabízí ženám na pracovišti podporu při sexuálním obtěžování. Dost znepokojující se proto zdá být skutečnost, že Time’s Up tvrdí, že od od Naominých charitativní organizace neobdržela žádné finanční prostředky.

Dluhy, kam se podíváš

Navíc po penězích z Naominy charity netouží jen v Time’s up… Jak připomíná guardian.co.uk, nároky na peníze z organizace si dělá i fond londýnského starosty. Jeho hlavou je současný londýnský starosta Sadiq Khan. Ten tvrdí, že charita Naomi Campbell mu dluží 93 210 dolarů z pop-up obchodu, který před dvěma lety vytvořila organizace Fashion For Relief, aby získala peníze na starostovy potřeby.

V současné době Fashion for Relief vyšetřuje charitativní komise v souvislosti s možným pochybením a špatným finančním řízením.

Čeká Naomi Campbell pokuta a definitivní konec?

A to Naomi Campbell rozhodně nenechává v klidu. Jak píše australský magazín New Idea, 51letá Naomi se děsí, co se kolem ní děje. A dělá vše proto, aby nepříjemné období brzy skončilo. „Naomi s vyšetřovateli spolupracuje a nemá v plánu to měnit,“ říká zdroj magazínu.

Podle informátora časopisu modelce nejvíce uškodí to, jak moc je známá. „Mohla by jí také hrozit vážná pokuta a zákaz dalšího provozování charitativních organizací,“ píše časopis New Idea a zdůrazňuje, že Naomi neměla tušení, jak vážné věci se dějí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.

Daisy Jones & the Six: Příběh o slávě, štěstí a zlomených srdcích

Koncem 70. let svět zachvátila elektrizující hudba folkrockové skupiny Daisy Jones & the Six, která se z neznámého prostředí stala jednou z největších světových kapel. V zákulisí však kapelu sužovaly hádky, závislost a bolest srdce, což nakonec vedlo k jejímu dramatickému rozpadu.

1923 2. série: Návrat synovce Spencera. Co prozradil jeho představitel?

Složitá časová osa Yellowstonu se v prequelu s Harrisonem Fordem a Helen Mirrenovou v hlavních rolích odehrává v roce 1923. Co přinese 2. série tohoto úspěšného seriálu?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -