- Reklama -

Mike Tyson vykouřil před zápasem s Jonesem jointa!

Celý svět sledoval, v jaké formě se Mike Tyson vrátí do ringu po dlouhých 15 letech, kdy neboxoval. Nezklamal.

- Reklama -

Zápas s Royem Jonesem suverénně ovládl, ačkoli oficiálně skončil remízou. Možná byl jeho výkon skvělý i díky tomu, že si před nástupem do ringu zapálil pořádného jointa!

Mike Tyson přiznal, že kouřil marihuanu těsně předtím, než boxoval s Royem Jonesem Jr. při oslavovaném návratu do boxerského ringu, do kterého se pustil ve věku 54 let.

„Rozhodně ano,“ neskrýval s úsměvem během tiskové konference po boji.

Po skončení zápasu navíc Tyson naznačil, že si dal další „brčko“ předtím, než se přišel setkat s médii, aby okomentoval svůj první boj za posledních 15 let.

Mike Tyson hulí každý den

„Podívejte, já to prostě nemůžu přestat kouřit,“ přiznal Tyson podle webu USA Today. „Mezi zápasy jsem se vždycky rád zhulil. Prostě to potřebuju, omlouvám se. Jsem hulič.… Hulím každý den. Nikdy jsem s tím nepřestal.“

Nejspíš i to je důvod, proč ani jeden z boxerů před zápasem nemusel podstoupit test na marihuanu – byla ze seznamu zakázaných látek prostě vyřazena. Aby také ne, když Tyson v posledních letech s marihuanou i podniká. Dokonce prodává vlastí modely.

Boj v marihuanovém oparu

Ve vůni marihuany se líně nesla atmosféra celého večera. Podle zjištění deníku The Sun totiž rapeři Whiz Khalifa a Snoop Dog odpálili každý svého jointa přímo na pódiu při vystoupení před zápasem.

Drogy ostatně Tysonovi nejsou cizí. Boxer už před časem přiznal, že kokain přestal užívat teprve asi před 2 1/2 lety.

Pro marihuanu ale to samé rozhodně neplatí. „Patří k tomu, kdo jsem,“ komentuje svou zálibu v lehké droze. „Z negativního hlediska to na mě nemá žádný vliv. Je to moje součást, součást toho, co dělám, a myslím, že i bude součástí toho, jak umřu.“

Tupí mysl a ne bolest

Pomohla mu marihuana při návratu otupit bolest? „Ne, jen mě to tupí mysl,“ smál se. „Bolest to neotupuje.“

Jak si zhulený Mike ve svém comebacku vedl, se podívejte ve videu v záhlaví článku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -