- Reklama -

Mike Tyson vykouřil před zápasem s Jonesem jointa!

Celý svět sledoval, v jaké formě se Mike Tyson vrátí do ringu po dlouhých 15 letech, kdy neboxoval. Nezklamal.

- Reklama -

Zápas s Royem Jonesem suverénně ovládl, ačkoli oficiálně skončil remízou. Možná byl jeho výkon skvělý i díky tomu, že si před nástupem do ringu zapálil pořádného jointa!

Mike Tyson přiznal, že kouřil marihuanu těsně předtím, než boxoval s Royem Jonesem Jr. při oslavovaném návratu do boxerského ringu, do kterého se pustil ve věku 54 let.

„Rozhodně ano,“ neskrýval s úsměvem během tiskové konference po boji.

Po skončení zápasu navíc Tyson naznačil, že si dal další „brčko“ předtím, než se přišel setkat s médii, aby okomentoval svůj první boj za posledních 15 let.

- Reklama -

Mike Tyson hulí každý den

„Podívejte, já to prostě nemůžu přestat kouřit,“ přiznal Tyson podle webu USA Today. „Mezi zápasy jsem se vždycky rád zhulil. Prostě to potřebuju, omlouvám se. Jsem hulič.… Hulím každý den. Nikdy jsem s tím nepřestal.“

Nejspíš i to je důvod, proč ani jeden z boxerů před zápasem nemusel podstoupit test na marihuanu – byla ze seznamu zakázaných látek prostě vyřazena. Aby také ne, když Tyson v posledních letech s marihuanou i podniká. Dokonce prodává vlastí modely.

Boj v marihuanovém oparu

Ve vůni marihuany se líně nesla atmosféra celého večera. Podle zjištění deníku The Sun totiž rapeři Whiz Khalifa a Snoop Dog odpálili každý svého jointa přímo na pódiu při vystoupení před zápasem.

Drogy ostatně Tysonovi nejsou cizí. Boxer už před časem přiznal, že kokain přestal užívat teprve asi před 2 1/2 lety.

Pro marihuanu ale to samé rozhodně neplatí. „Patří k tomu, kdo jsem,“ komentuje svou zálibu v lehké droze. „Z negativního hlediska to na mě nemá žádný vliv. Je to moje součást, součást toho, co dělám, a myslím, že i bude součástí toho, jak umřu.“

Tupí mysl a ne bolest

Pomohla mu marihuana při návratu otupit bolest? „Ne, jen mě to tupí mysl,“ smál se. „Bolest to neotupuje.“

Jak si zhulený Mike ve svém comebacku vedl, se podívejte ve videu v záhlaví článku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -