- Reklama -

Mike Tyson vykouřil před zápasem s Jonesem jointa!

Celý svět sledoval, v jaké formě se Mike Tyson vrátí do ringu po dlouhých 15 letech, kdy neboxoval. Nezklamal.

- Reklama -

Zápas s Royem Jonesem suverénně ovládl, ačkoli oficiálně skončil remízou. Možná byl jeho výkon skvělý i díky tomu, že si před nástupem do ringu zapálil pořádného jointa!

Mike Tyson přiznal, že kouřil marihuanu těsně předtím, než boxoval s Royem Jonesem Jr. při oslavovaném návratu do boxerského ringu, do kterého se pustil ve věku 54 let.

„Rozhodně ano,“ neskrýval s úsměvem během tiskové konference po boji.

Po skončení zápasu navíc Tyson naznačil, že si dal další „brčko“ předtím, než se přišel setkat s médii, aby okomentoval svůj první boj za posledních 15 let.

- Reklama -

Mike Tyson hulí každý den

„Podívejte, já to prostě nemůžu přestat kouřit,“ přiznal Tyson podle webu USA Today. „Mezi zápasy jsem se vždycky rád zhulil. Prostě to potřebuju, omlouvám se. Jsem hulič.… Hulím každý den. Nikdy jsem s tím nepřestal.“

Nejspíš i to je důvod, proč ani jeden z boxerů před zápasem nemusel podstoupit test na marihuanu – byla ze seznamu zakázaných látek prostě vyřazena. Aby také ne, když Tyson v posledních letech s marihuanou i podniká. Dokonce prodává vlastí modely.

Boj v marihuanovém oparu

Ve vůni marihuany se líně nesla atmosféra celého večera. Podle zjištění deníku The Sun totiž rapeři Whiz Khalifa a Snoop Dog odpálili každý svého jointa přímo na pódiu při vystoupení před zápasem.

Drogy ostatně Tysonovi nejsou cizí. Boxer už před časem přiznal, že kokain přestal užívat teprve asi před 2 1/2 lety.

Pro marihuanu ale to samé rozhodně neplatí. „Patří k tomu, kdo jsem,“ komentuje svou zálibu v lehké droze. „Z negativního hlediska to na mě nemá žádný vliv. Je to moje součást, součást toho, co dělám, a myslím, že i bude součástí toho, jak umřu.“

Tupí mysl a ne bolest

Pomohla mu marihuana při návratu otupit bolest? „Ne, jen mě to tupí mysl,“ smál se. „Bolest to neotupuje.“

Jak si zhulený Mike ve svém comebacku vedl, se podívejte ve videu v záhlaví článku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -