- Reklama -

Netflix novinky únor 2021: Které filmy a seriály nesmíte propásnout?

Netflix novinky únor 2021? Pravděpodobně jediná věc, která nás v roce 2021 udrží při smyslech, když pandemie stále odmítá odejít. Uvěznění v obývacích vroucně čekáme na několik vzrušujících novinek, které Netflix představí.

- Reklama -

Na Netflixu neustále přibývají nové filmy a seriály. Jenže jak z té nekonečné nabídky vybrat něco, na co se dá opravdu koukat? Naštěstí je tu Světohled a jeho pravidelný přehled. Netflix novinky únor 2021, které byste neměli rozhodně zmeškat, jsou velmi příjemnou směsicí komedie, romantiky, thrillerů a hororu.

Ať už vyberete netradiční western s Tomem Hanksem, přehlížený španělský seriál o drogách, německý sci-fi seriál Kmeny Evropy, nebo čínské sci-fi Čističi vesmíru, nudit se nebudete.

Tady je slibovaný přehled:

Datum: 5. února 2021

Malcolm a Marie

Tento černobílý dramatický film, v němž hrají Zendaya a John David Washington, napsal a režíroval Sam Levinson. Ukazuje filmaře a jeho přítelkyni, kteří doma čekají na kritickou reakci na svůj nově uvedený film. Večer rozhovorů se brzy ukáže být zkouškou lásky, protože pocity Malcolma a Marie postupně vylézají na povrch.

- Reklama -

Čističi vesmíru

Jihokorejské vesmírné dobrodružství režiséra Sung-hee Jo se odehrává v roce 2092, ve kterém se posádka na palubě kosmické lodi s názvem The Victory zoufale pokusí uniknout katastrofické apokalypse na Zemi honí za vesmírným odpadem. Objeví přitom androidku, co by jim mohla přinést bohatství. Jenže vše se nečekaně komplikuje, když se ukáže, že skrývá nebezpečné tajemství.

Mistr jinu a jangu: Sen o věčnosti

Démonický had znovu procitá a Mistři jinu a jangu musí vyřešit záhadnou vraždu a ochránit svoji říši před temným spiknutím přímo v srdci císařského dvora.

Hache (2. řada)

Napínavé španělské drama se dočkalo 2. série, což je dobře. Je totiž stejně kvalitní jako seriály Elita nebo Papírový dům.

Tato nová sezóna, která se odehrává v barcelonské barcelonské budově ze 60. let, posune příběh Heleny vpřed poté, co pronikne do drogového kartelu tím, že se bude snažit získat náklonnost vůdce k jejich odhalení.

Datum: 10. února 2021

Zprávy ze světa

Film, který napsal a režíroval Paul Greengrass, a ve kterém excelují Tom Hanks a Helena Zengel, vyvolal u kritiků nadšené reakce. I podle traileru vypadá více než slibně.

Tak trochu western, který se odehrává v bouřlivém období občanské války v USA, sleduje nebezpečnou cestu, kterou podniká kapitán Kidd spolu s mladou dívkoum, již v dětství unesli domorodci.

Datum: 12. února 2021

Všem klukům: Navždy s láskou

Třetí a poslední díl trilogie Všem klukům, ve kterém se Lara Jean připravuje na konec střední školy, bude znamenat začátek děsivé, ale vzrušující kapitoly jejího nového života.

Datum: 15. února 2021

Tým

Kevin James v hlavní roli sitcomu Jeffa Lowella rozhodně stojí za pozornost. Tradiční herecký spoluhráč Adama Sandlera hraje šéfa posádky, který se musí vypořádat s novou majitelkou. Dcera původního majitele totiž chce vsadit na mileniály a jejich znalost technologií, díky nimž by svůj závodní tým vrátila zpět na špici.

Datum: 19. února 2021

Jako v bavlnce

Tento film láká na hvězdné herecké obsazení, ve kterém nechybí Peter Dinklage, Rosamund Pikeová, nebo Eiza Gonzalez. Hlavní hrdinkou filmu je zákonná zástupkyně seniorů, která podvádí své klienty a obírá je o peníze. Tedy jen do doby, dokud se jí na zoubek nepodívá poslední oběť jejích machinací, ze které se vyklube nemilosrdná gangsterka.

Evropské kmeny

Že Němci umí točit sci-fi seriály, se ukázalo už u obdivovaného seriálu Dark. A další počin našich západních sousedů slibuje rovnou přetvářet žánr televizních seriálů svými „mimořádnými dějovými liniemi, dialogy a vizuálními prvky“. Trailer Evropských kmenů vypadá víc než slibně a jako diváci si jen můžeme držet palce, abychom brzy nadšeně sledovali, jak překonává Dark z hlediska popularity.

Série se odehrává v dystopické budoucnosti v roce 2074 a dokumentuje smrtící taktiku přežití, kterou používají kmeny, co přežily obrovskou globální katastrofu.

Datum: 23. února 2021

Pele

Dokumentární drama Kevina Macdonalda není vystavěné na ničem menším než na životě brazilské fotbalové legendy Pelého. Ukazuje boje, kterým čelil, chudobu, ve které vyrůstal i nepřízeň osudu, se kterou se musel prát, než se nakonec stal jedním z nejlepších fotbalistů historie.

Fotbaloví fanoušci všech zemí světa proto napjatě čekají se zatajeným dechem, jak bude dokument sledující sledovali životní cestu fotbalové legendy vypadat na obrazovce.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -