- Reklama -

Netflix novinky únor 2021: Které filmy a seriály nesmíte propásnout?

Netflix novinky únor 2021? Pravděpodobně jediná věc, která nás v roce 2021 udrží při smyslech, když pandemie stále odmítá odejít. Uvěznění v obývacích vroucně čekáme na několik vzrušujících novinek, které Netflix představí.

- Reklama -

Na Netflixu neustále přibývají nové filmy a seriály. Jenže jak z té nekonečné nabídky vybrat něco, na co se dá opravdu koukat? Naštěstí je tu Světohled a jeho pravidelný přehled. Netflix novinky únor 2021, které byste neměli rozhodně zmeškat, jsou velmi příjemnou směsicí komedie, romantiky, thrillerů a hororu.

Ať už vyberete netradiční western s Tomem Hanksem, přehlížený španělský seriál o drogách, německý sci-fi seriál Kmeny Evropy, nebo čínské sci-fi Čističi vesmíru, nudit se nebudete.

Tady je slibovaný přehled:

Datum: 5. února 2021

Malcolm a Marie

Tento černobílý dramatický film, v němž hrají Zendaya a John David Washington, napsal a režíroval Sam Levinson. Ukazuje filmaře a jeho přítelkyni, kteří doma čekají na kritickou reakci na svůj nově uvedený film. Večer rozhovorů se brzy ukáže být zkouškou lásky, protože pocity Malcolma a Marie postupně vylézají na povrch.

Čističi vesmíru

Jihokorejské vesmírné dobrodružství režiséra Sung-hee Jo se odehrává v roce 2092, ve kterém se posádka na palubě kosmické lodi s názvem The Victory zoufale pokusí uniknout katastrofické apokalypse na Zemi honí za vesmírným odpadem. Objeví přitom androidku, co by jim mohla přinést bohatství. Jenže vše se nečekaně komplikuje, když se ukáže, že skrývá nebezpečné tajemství.

Mistr jinu a jangu: Sen o věčnosti

Démonický had znovu procitá a Mistři jinu a jangu musí vyřešit záhadnou vraždu a ochránit svoji říši před temným spiknutím přímo v srdci císařského dvora.

Hache (2. řada)

Napínavé španělské drama se dočkalo 2. série, což je dobře. Je totiž stejně kvalitní jako seriály Elita nebo Papírový dům.

Tato nová sezóna, která se odehrává v barcelonské barcelonské budově ze 60. let, posune příběh Heleny vpřed poté, co pronikne do drogového kartelu tím, že se bude snažit získat náklonnost vůdce k jejich odhalení.

Datum: 10. února 2021

Zprávy ze světa

Film, který napsal a režíroval Paul Greengrass, a ve kterém excelují Tom Hanks a Helena Zengel, vyvolal u kritiků nadšené reakce. I podle traileru vypadá více než slibně.

Tak trochu western, který se odehrává v bouřlivém období občanské války v USA, sleduje nebezpečnou cestu, kterou podniká kapitán Kidd spolu s mladou dívkoum, již v dětství unesli domorodci.

Datum: 12. února 2021

Všem klukům: Navždy s láskou

Třetí a poslední díl trilogie Všem klukům, ve kterém se Lara Jean připravuje na konec střední školy, bude znamenat začátek děsivé, ale vzrušující kapitoly jejího nového života.

Datum: 15. února 2021

Tým

Kevin James v hlavní roli sitcomu Jeffa Lowella rozhodně stojí za pozornost. Tradiční herecký spoluhráč Adama Sandlera hraje šéfa posádky, který se musí vypořádat s novou majitelkou. Dcera původního majitele totiž chce vsadit na mileniály a jejich znalost technologií, díky nimž by svůj závodní tým vrátila zpět na špici.

Datum: 19. února 2021

Jako v bavlnce

Tento film láká na hvězdné herecké obsazení, ve kterém nechybí Peter Dinklage, Rosamund Pikeová, nebo Eiza Gonzalez. Hlavní hrdinkou filmu je zákonná zástupkyně seniorů, která podvádí své klienty a obírá je o peníze. Tedy jen do doby, dokud se jí na zoubek nepodívá poslední oběť jejích machinací, ze které se vyklube nemilosrdná gangsterka.

Evropské kmeny

Že Němci umí točit sci-fi seriály, se ukázalo už u obdivovaného seriálu Dark. A další počin našich západních sousedů slibuje rovnou přetvářet žánr televizních seriálů svými „mimořádnými dějovými liniemi, dialogy a vizuálními prvky“. Trailer Evropských kmenů vypadá víc než slibně a jako diváci si jen můžeme držet palce, abychom brzy nadšeně sledovali, jak překonává Dark z hlediska popularity.

Série se odehrává v dystopické budoucnosti v roce 2074 a dokumentuje smrtící taktiku přežití, kterou používají kmeny, co přežily obrovskou globální katastrofu.

Datum: 23. února 2021

Pele

Dokumentární drama Kevina Macdonalda není vystavěné na ničem menším než na životě brazilské fotbalové legendy Pelého. Ukazuje boje, kterým čelil, chudobu, ve které vyrůstal i nepřízeň osudu, se kterou se musel prát, než se nakonec stal jedním z nejlepších fotbalistů historie.

Fotbaloví fanoušci všech zemí světa proto napjatě čekají se zatajeným dechem, jak bude dokument sledující sledovali životní cestu fotbalové legendy vypadat na obrazovce.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -