- Reklama -

Netflix novinky únor 2021: Které filmy a seriály nesmíte propásnout?

Netflix novinky únor 2021? Pravděpodobně jediná věc, která nás v roce 2021 udrží při smyslech, když pandemie stále odmítá odejít. Uvěznění v obývacích vroucně čekáme na několik vzrušujících novinek, které Netflix představí.

- Reklama -

Na Netflixu neustále přibývají nové filmy a seriály. Jenže jak z té nekonečné nabídky vybrat něco, na co se dá opravdu koukat? Naštěstí je tu Světohled a jeho pravidelný přehled. Netflix novinky únor 2021, které byste neměli rozhodně zmeškat, jsou velmi příjemnou směsicí komedie, romantiky, thrillerů a hororu.

Ať už vyberete netradiční western s Tomem Hanksem, přehlížený španělský seriál o drogách, německý sci-fi seriál Kmeny Evropy, nebo čínské sci-fi Čističi vesmíru, nudit se nebudete.

Tady je slibovaný přehled:

Datum: 5. února 2021

Malcolm a Marie

Tento černobílý dramatický film, v němž hrají Zendaya a John David Washington, napsal a režíroval Sam Levinson. Ukazuje filmaře a jeho přítelkyni, kteří doma čekají na kritickou reakci na svůj nově uvedený film. Večer rozhovorů se brzy ukáže být zkouškou lásky, protože pocity Malcolma a Marie postupně vylézají na povrch.

- Reklama -

Čističi vesmíru

Jihokorejské vesmírné dobrodružství režiséra Sung-hee Jo se odehrává v roce 2092, ve kterém se posádka na palubě kosmické lodi s názvem The Victory zoufale pokusí uniknout katastrofické apokalypse na Zemi honí za vesmírným odpadem. Objeví přitom androidku, co by jim mohla přinést bohatství. Jenže vše se nečekaně komplikuje, když se ukáže, že skrývá nebezpečné tajemství.

Mistr jinu a jangu: Sen o věčnosti

Démonický had znovu procitá a Mistři jinu a jangu musí vyřešit záhadnou vraždu a ochránit svoji říši před temným spiknutím přímo v srdci císařského dvora.

Hache (2. řada)

Napínavé španělské drama se dočkalo 2. série, což je dobře. Je totiž stejně kvalitní jako seriály Elita nebo Papírový dům.

Tato nová sezóna, která se odehrává v barcelonské barcelonské budově ze 60. let, posune příběh Heleny vpřed poté, co pronikne do drogového kartelu tím, že se bude snažit získat náklonnost vůdce k jejich odhalení.

Datum: 10. února 2021

Zprávy ze světa

Film, který napsal a režíroval Paul Greengrass, a ve kterém excelují Tom Hanks a Helena Zengel, vyvolal u kritiků nadšené reakce. I podle traileru vypadá více než slibně.

Tak trochu western, který se odehrává v bouřlivém období občanské války v USA, sleduje nebezpečnou cestu, kterou podniká kapitán Kidd spolu s mladou dívkoum, již v dětství unesli domorodci.

Datum: 12. února 2021

Všem klukům: Navždy s láskou

Třetí a poslední díl trilogie Všem klukům, ve kterém se Lara Jean připravuje na konec střední školy, bude znamenat začátek děsivé, ale vzrušující kapitoly jejího nového života.

Datum: 15. února 2021

Tým

Kevin James v hlavní roli sitcomu Jeffa Lowella rozhodně stojí za pozornost. Tradiční herecký spoluhráč Adama Sandlera hraje šéfa posádky, který se musí vypořádat s novou majitelkou. Dcera původního majitele totiž chce vsadit na mileniály a jejich znalost technologií, díky nimž by svůj závodní tým vrátila zpět na špici.

Datum: 19. února 2021

Jako v bavlnce

Tento film láká na hvězdné herecké obsazení, ve kterém nechybí Peter Dinklage, Rosamund Pikeová, nebo Eiza Gonzalez. Hlavní hrdinkou filmu je zákonná zástupkyně seniorů, která podvádí své klienty a obírá je o peníze. Tedy jen do doby, dokud se jí na zoubek nepodívá poslední oběť jejích machinací, ze které se vyklube nemilosrdná gangsterka.

Evropské kmeny

Že Němci umí točit sci-fi seriály, se ukázalo už u obdivovaného seriálu Dark. A další počin našich západních sousedů slibuje rovnou přetvářet žánr televizních seriálů svými „mimořádnými dějovými liniemi, dialogy a vizuálními prvky“. Trailer Evropských kmenů vypadá víc než slibně a jako diváci si jen můžeme držet palce, abychom brzy nadšeně sledovali, jak překonává Dark z hlediska popularity.

Série se odehrává v dystopické budoucnosti v roce 2074 a dokumentuje smrtící taktiku přežití, kterou používají kmeny, co přežily obrovskou globální katastrofu.

Datum: 23. února 2021

Pele

Dokumentární drama Kevina Macdonalda není vystavěné na ničem menším než na životě brazilské fotbalové legendy Pelého. Ukazuje boje, kterým čelil, chudobu, ve které vyrůstal i nepřízeň osudu, se kterou se musel prát, než se nakonec stal jedním z nejlepších fotbalistů historie.

Fotbaloví fanoušci všech zemí světa proto napjatě čekají se zatajeným dechem, jak bude dokument sledující sledovali životní cestu fotbalové legendy vypadat na obrazovce.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -