- Reklama -

Netflix novinky leden 2022: Vrací se Ozark, Ricky Gervais s After Life, nebo Ledová archa

Tak jako každý i měsíc i tentokrát je tu přehled, jaké budou Netflix novinky leden 2022.

- Reklama -

Společnost Netflix každý měsíc přidává na svou platformu nový původní obsah. A i v lednu se bude na co těšit. Mezi Netflix novinky leden 2022 se totiž ukáží i originální pořady a filmy jako Mnichov – Na prahu války, 3. série seriálu After Life, 4. série seriálu Ozark nebo 3. série seriálu Snowpiercer.

Jako už tradičně pro vás Světohled připravil přehled těch nejžhavějších lednových novinek na Netflixu sestavený výhradně pro Čechy. Pokud tedy zjišťujete, jaké nejlepší pořady a filmy se na Netflixu objeví v lednu, jste na správném místě.

V první řadě stojí za zmínku příchod nového seriálu s geniální Kristen Bell v hlavní roli. Thrillerová komediální série je jakýmsi neoficiálním pokračováním střídavě matoucí a podmanivé Ženy v okně. Žena v domě přes ulici od dívky v okně, kde v roli ženy exceluje Kristen Bell… To je téměř stoprocentně zaručená zábava.

Pokud vás ale uplynulý rok vtáhl ještě hlouběji do spárů Tik Toku, než je u vás obvyklé, možná spíš oceníte novou reality show Hype House od Netflixu o spolcích mladých hvězd sociálních médií žijících v sídlech v Los Angeles.

Na změnu chuti je tu pak pokračování After Life, trochu temnější sitcom z pera Rickyho Gervaise, který se vrací s 3. řadou.

Tady máte přehled filmů a seriálu, které ze seznamu Netflix novinky leden 2022 opravdu stojí za vyzkoušení:

6. leden

Stín samoty

Tenhle španělský horor ukazuje rodinu žijící v 19. století na samotě. Potud by to ještě šlo, ale pak rodinku navštíví zlá bytost, která se živí strachem. Podaří se malému Diegovi zachránit matku před netvorem a před ní samotnou?

7. leden

Hype House

Nakoukněte do života největších hvězd sociálních sítí, které spolu bydlí a pracují. Jak jim to klape v lásce, ve vztazích s kamarády a jak zvládají slávu?

14. leden

After Life 3. série

Seriál sleduje příběh redaktora oblastních novin, který se snaží vyrovnat se smrtí své ženy poněkud zvláštním způsobem. Osvojil si novou drsnou osobnost, aby od sebe odstrčil ty, kteří se mu snaží pomoci.

19. leden

Too hot to handle

Tohle už všichni dobře známe. Na rajském pobřeží se setkávají krásní a nezadaní mladí lidé, aby si zahráli o lákavou odměnu v podobě 100 tisíc dolarů. Má to ale háček – jestli chtějí vyhrát, musí se vzdát sexu. A zcela jistě půjde o odvaz, který zaslouženě patří do našeho přehledu Netflix novinky leden 2021.

21. leden

Mnichov: Na prahu války

Na vypjaté mnichovské konferenci v roce 1938 se ze starých přátel, kteří teď pracují pro znepřátelené vlády, nedobrovolně stanou špioni na stopě nacistickému tajemství.

Ozark 4. série

Finanční poradce donutí rodinu odejít z Chicaga do oblasti Ozarks v Missouri, kde musí během pěti let vyprat 500 milionů dolarů, aby uchlácholil drogového bosse.

25. leden

Ledová archa 3. série

Země zamrzla a poslední přeživší lidé žijí v obřím vlaku kroužícím kolem zeměkoule, kde se snaží koexistovat v křehké rovnováze.

Neymar: Perfect chaos

Mezi vřele očekávané Netflix novinky leden 2022 patří i tenhle dokument o Neymarovi. Fanoušci po celém světě ho zbožňují, kritici ho zase nemůžou vystát. Neymar promluví o strastech i slastech svého osobního života i úžasné fotbalové kariéry.

28. leden

Žena v domě přes ulici od dívky v okně 1. série

O čem že to je? Anna, která miluje zapékaná jídla, zapíjí prášky vínem, má bujnou fantazii a šílí za pohledným sousedem odnaproti, se stane svědkyní vraždy. Nebo to byl jenom přelud?

Domácí tým

Kamarád Adama Sandlera se vrací jako fotbalový kouč. Suspendovaný trenér NFL Sean Payton (Kevin James) doufá, že se znovu sblíží se svým synem tím, že bude trénovat jeho nepovedený juniorský fotbalový tým. Tenhle rodinný sitcom vznikl podle skutečných událostí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -