- Reklama -

Netflix novinky leden 2022: Vrací se Ozark, Ricky Gervais s After Life, nebo Ledová archa

Tak jako každý i měsíc i tentokrát je tu přehled, jaké budou Netflix novinky leden 2022.

- Reklama -

Společnost Netflix každý měsíc přidává na svou platformu nový původní obsah. A i v lednu se bude na co těšit. Mezi Netflix novinky leden 2022 se totiž ukáží i originální pořady a filmy jako Mnichov – Na prahu války, 3. série seriálu After Life, 4. série seriálu Ozark nebo 3. série seriálu Snowpiercer.

Jako už tradičně pro vás Světohled připravil přehled těch nejžhavějších lednových novinek na Netflixu sestavený výhradně pro Čechy. Pokud tedy zjišťujete, jaké nejlepší pořady a filmy se na Netflixu objeví v lednu, jste na správném místě.

V první řadě stojí za zmínku příchod nového seriálu s geniální Kristen Bell v hlavní roli. Thrillerová komediální série je jakýmsi neoficiálním pokračováním střídavě matoucí a podmanivé Ženy v okně. Žena v domě přes ulici od dívky v okně, kde v roli ženy exceluje Kristen Bell… To je téměř stoprocentně zaručená zábava.

Pokud vás ale uplynulý rok vtáhl ještě hlouběji do spárů Tik Toku, než je u vás obvyklé, možná spíš oceníte novou reality show Hype House od Netflixu o spolcích mladých hvězd sociálních médií žijících v sídlech v Los Angeles.

Na změnu chuti je tu pak pokračování After Life, trochu temnější sitcom z pera Rickyho Gervaise, který se vrací s 3. řadou.

Tady máte přehled filmů a seriálu, které ze seznamu Netflix novinky leden 2022 opravdu stojí za vyzkoušení:

- Reklama -

6. leden

Stín samoty

Tenhle španělský horor ukazuje rodinu žijící v 19. století na samotě. Potud by to ještě šlo, ale pak rodinku navštíví zlá bytost, která se živí strachem. Podaří se malému Diegovi zachránit matku před netvorem a před ní samotnou?

7. leden

Hype House

Nakoukněte do života největších hvězd sociálních sítí, které spolu bydlí a pracují. Jak jim to klape v lásce, ve vztazích s kamarády a jak zvládají slávu?

14. leden

After Life 3. série

Seriál sleduje příběh redaktora oblastních novin, který se snaží vyrovnat se smrtí své ženy poněkud zvláštním způsobem. Osvojil si novou drsnou osobnost, aby od sebe odstrčil ty, kteří se mu snaží pomoci.

19. leden

Too hot to handle

Tohle už všichni dobře známe. Na rajském pobřeží se setkávají krásní a nezadaní mladí lidé, aby si zahráli o lákavou odměnu v podobě 100 tisíc dolarů. Má to ale háček – jestli chtějí vyhrát, musí se vzdát sexu. A zcela jistě půjde o odvaz, který zaslouženě patří do našeho přehledu Netflix novinky leden 2021.

21. leden

Mnichov: Na prahu války

Na vypjaté mnichovské konferenci v roce 1938 se ze starých přátel, kteří teď pracují pro znepřátelené vlády, nedobrovolně stanou špioni na stopě nacistickému tajemství.

Ozark 4. série

Finanční poradce donutí rodinu odejít z Chicaga do oblasti Ozarks v Missouri, kde musí během pěti let vyprat 500 milionů dolarů, aby uchlácholil drogového bosse.

25. leden

Ledová archa 3. série

Země zamrzla a poslední přeživší lidé žijí v obřím vlaku kroužícím kolem zeměkoule, kde se snaží koexistovat v křehké rovnováze.

Neymar: Perfect chaos

Mezi vřele očekávané Netflix novinky leden 2022 patří i tenhle dokument o Neymarovi. Fanoušci po celém světě ho zbožňují, kritici ho zase nemůžou vystát. Neymar promluví o strastech i slastech svého osobního života i úžasné fotbalové kariéry.

28. leden

Žena v domě přes ulici od dívky v okně 1. série

O čem že to je? Anna, která miluje zapékaná jídla, zapíjí prášky vínem, má bujnou fantazii a šílí za pohledným sousedem odnaproti, se stane svědkyní vraždy. Nebo to byl jenom přelud?

Domácí tým

Kamarád Adama Sandlera se vrací jako fotbalový kouč. Suspendovaný trenér NFL Sean Payton (Kevin James) doufá, že se znovu sblíží se svým synem tím, že bude trénovat jeho nepovedený juniorský fotbalový tým. Tenhle rodinný sitcom vznikl podle skutečných událostí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -