- Reklama -

Nový Sex ve městě: Představitelka Mirandy si pochvaluje, že seriál neomlazuje

17 let poté, co se naposledy objevily na obrazovkách, se nejlepší kamarádky Carrie, Miranda a Charlotte vracejí v očekávaném pokračování seriálu Sex ve městě. Nový Sex ve městě se tentokrát bude vysílat pod názvem „And just like that…“

- Reklama -

V novém deseti dílném seriálu se Sarah Jessica Parkerová znovu setká se svými svými starými známými Cynthií Nixonovou a Kristin Davisovou, aby si užily další zábavu, přátelství a romantické pletky v New Yorku. Chybět u toho bude Kim Cattrallová, která hrála chlípnou PR manažerku Samanthu, a v novince se neobjeví.

Původní Sex ve městě, který se vysílal v letech 1998 až 2004, se dočkal i dvou filmových pokračování. A dodnes je jedním z nejlepších seriálů všech dob. Sarah Jessica Parkerová doufá, že nová série staré kouzlo oživí jak pro dlouholeté fanoušky, tak pro mladší diváky.

„Myslím, že mladé ženy mají k tomuto příběhu stále velký vztah,“ svěřila se herečka v rozhovoru pro vogue.com. „Je to o hledání přátelství, na kterých záleží. O hledání práce, která vás naplňuje, a o usilování o lásku, i když vás táhne zkrvavenou ulicí.“

Sarah Jessica Parkerová si doma schovávala šaty ze seriálu

Děj je zatím přísně utajován. Zjistíme ale, že Carrie teď dělá podcast a její kamarádky procházejí složitými vzestupy a pády života po padesátce. „Líbí se mi, že seriál neomlazujeme. Nezahrnujeme do něj třeba 21letou neteř,“ řekla podle nme.com Nixonová, která hraje nesmlouvavou právničku Mirandu. „Z původních postav jsou dnes jiní lidé. Svět je jiný, ale nová série se bude snažit o stejného ducha jako dřív. Budeme se snažit o něco, co bude vtipné, šokující, pronikavé a všechny ty věci, díky nimž byl v minulosti seriál tak úspěšný.“

Pro Parkerovou bylo jednou z nejzajímavějších věcí znovuvytvoření Carriina bytu na Manhattanu, ve kterém psala své články pro The New York Star. Když původní seriál skončil, herečka si ponechala veškerý Carriin majetek – od její rozsáhlé sbírky bot až po výtisky časopisu Vogue. „Všechny původní věci Carrie jsem měla ve skladu,“ prozrazuje. „Nábytek, oblečení, všechno, zabalené podle ročních období, epizod a scén.“

Jaké obsazení nabídne nový Sex ve městě?

Do spin-offu a jeho obsazení se vrací Chris Noth jako bohatý podnikatel Big, kterého si Carrie vzala v prvním filmu. Nebude chybět ani John Corbett jako její bývalý, návrhář nábytku Aidan. V seriálu se objeví i řada nových herců. Sara Ramírez se ukáže jako stand-up komička Che Diazová, Sarita Choudhury zase jako realitní makléřka Seema Patelová. Objeví se v něm také Karen Pittmanová jako doktorka práv Dr. Nya Wallace a Cathy Angová a Alexa Swintonová jako Charlotiny dcery Lily a Rose.

- Reklama -

„Myslím, že Cynthia, Kristin a já jsme všechni nadšené z toho, že můžeme zachytit, jak čas plynul,‘ řekla Parkerová webu everythingzoomer.com. „Podíváme se na to, kým jsou postavy nyní. Přizpůsobily se? Jak se jim nedaří jako ženám, jako kamarádkám a jak si k sobě hledají cestu? Je toho nesmírně mnoho, na co se můžeme těšit.“

Malou ochutnávku toho, co nás čeká nabízí nejnovější trailer k seriálu, který nedávno zveřejnilo HBO Max.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -