- Reklama -

Nový Sex ve městě: Představitelka Mirandy si pochvaluje, že seriál neomlazuje

17 let poté, co se naposledy objevily na obrazovkách, se nejlepší kamarádky Carrie, Miranda a Charlotte vracejí v očekávaném pokračování seriálu Sex ve městě. Nový Sex ve městě se tentokrát bude vysílat pod názvem „And just like that…“

- Reklama -

V novém deseti dílném seriálu se Sarah Jessica Parkerová znovu setká se svými svými starými známými Cynthií Nixonovou a Kristin Davisovou, aby si užily další zábavu, přátelství a romantické pletky v New Yorku. Chybět u toho bude Kim Cattrallová, která hrála chlípnou PR manažerku Samanthu, a v novince se neobjeví.

Původní Sex ve městě, který se vysílal v letech 1998 až 2004, se dočkal i dvou filmových pokračování. A dodnes je jedním z nejlepších seriálů všech dob. Sarah Jessica Parkerová doufá, že nová série staré kouzlo oživí jak pro dlouholeté fanoušky, tak pro mladší diváky.

„Myslím, že mladé ženy mají k tomuto příběhu stále velký vztah,“ svěřila se herečka v rozhovoru pro vogue.com. „Je to o hledání přátelství, na kterých záleží. O hledání práce, která vás naplňuje, a o usilování o lásku, i když vás táhne zkrvavenou ulicí.“

Sarah Jessica Parkerová si doma schovávala šaty ze seriálu

Děj je zatím přísně utajován. Zjistíme ale, že Carrie teď dělá podcast a její kamarádky procházejí složitými vzestupy a pády života po padesátce. „Líbí se mi, že seriál neomlazujeme. Nezahrnujeme do něj třeba 21letou neteř,“ řekla podle nme.com Nixonová, která hraje nesmlouvavou právničku Mirandu. „Z původních postav jsou dnes jiní lidé. Svět je jiný, ale nová série se bude snažit o stejného ducha jako dřív. Budeme se snažit o něco, co bude vtipné, šokující, pronikavé a všechny ty věci, díky nimž byl v minulosti seriál tak úspěšný.“

Pro Parkerovou bylo jednou z nejzajímavějších věcí znovuvytvoření Carriina bytu na Manhattanu, ve kterém psala své články pro The New York Star. Když původní seriál skončil, herečka si ponechala veškerý Carriin majetek – od její rozsáhlé sbírky bot až po výtisky časopisu Vogue. „Všechny původní věci Carrie jsem měla ve skladu,“ prozrazuje. „Nábytek, oblečení, všechno, zabalené podle ročních období, epizod a scén.“

Jaké obsazení nabídne nový Sex ve městě?

Do spin-offu a jeho obsazení se vrací Chris Noth jako bohatý podnikatel Big, kterého si Carrie vzala v prvním filmu. Nebude chybět ani John Corbett jako její bývalý, návrhář nábytku Aidan. V seriálu se objeví i řada nových herců. Sara Ramírez se ukáže jako stand-up komička Che Diazová, Sarita Choudhury zase jako realitní makléřka Seema Patelová. Objeví se v něm také Karen Pittmanová jako doktorka práv Dr. Nya Wallace a Cathy Angová a Alexa Swintonová jako Charlotiny dcery Lily a Rose.

- Reklama -

„Myslím, že Cynthia, Kristin a já jsme všechni nadšené z toho, že můžeme zachytit, jak čas plynul,‘ řekla Parkerová webu everythingzoomer.com. „Podíváme se na to, kým jsou postavy nyní. Přizpůsobily se? Jak se jim nedaří jako ženám, jako kamarádkám a jak si k sobě hledají cestu? Je toho nesmírně mnoho, na co se můžeme těšit.“

Malou ochutnávku toho, co nás čeká nabízí nejnovější trailer k seriálu, který nedávno zveřejnilo HBO Max.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -