- Reklama -

Nový Sex ve městě: Představitelka Mirandy si pochvaluje, že seriál neomlazuje

17 let poté, co se naposledy objevily na obrazovkách, se nejlepší kamarádky Carrie, Miranda a Charlotte vracejí v očekávaném pokračování seriálu Sex ve městě. Nový Sex ve městě se tentokrát bude vysílat pod názvem „And just like that…“

- Reklama -

V novém deseti dílném seriálu se Sarah Jessica Parkerová znovu setká se svými svými starými známými Cynthií Nixonovou a Kristin Davisovou, aby si užily další zábavu, přátelství a romantické pletky v New Yorku. Chybět u toho bude Kim Cattrallová, která hrála chlípnou PR manažerku Samanthu, a v novince se neobjeví.

Původní Sex ve městě, který se vysílal v letech 1998 až 2004, se dočkal i dvou filmových pokračování. A dodnes je jedním z nejlepších seriálů všech dob. Sarah Jessica Parkerová doufá, že nová série staré kouzlo oživí jak pro dlouholeté fanoušky, tak pro mladší diváky.

„Myslím, že mladé ženy mají k tomuto příběhu stále velký vztah,“ svěřila se herečka v rozhovoru pro vogue.com. „Je to o hledání přátelství, na kterých záleží. O hledání práce, která vás naplňuje, a o usilování o lásku, i když vás táhne zkrvavenou ulicí.“

Sarah Jessica Parkerová si doma schovávala šaty ze seriálu

Děj je zatím přísně utajován. Zjistíme ale, že Carrie teď dělá podcast a její kamarádky procházejí složitými vzestupy a pády života po padesátce. „Líbí se mi, že seriál neomlazujeme. Nezahrnujeme do něj třeba 21letou neteř,“ řekla podle nme.com Nixonová, která hraje nesmlouvavou právničku Mirandu. „Z původních postav jsou dnes jiní lidé. Svět je jiný, ale nová série se bude snažit o stejného ducha jako dřív. Budeme se snažit o něco, co bude vtipné, šokující, pronikavé a všechny ty věci, díky nimž byl v minulosti seriál tak úspěšný.“

Pro Parkerovou bylo jednou z nejzajímavějších věcí znovuvytvoření Carriina bytu na Manhattanu, ve kterém psala své články pro The New York Star. Když původní seriál skončil, herečka si ponechala veškerý Carriin majetek – od její rozsáhlé sbírky bot až po výtisky časopisu Vogue. „Všechny původní věci Carrie jsem měla ve skladu,“ prozrazuje. „Nábytek, oblečení, všechno, zabalené podle ročních období, epizod a scén.“

Jaké obsazení nabídne nový Sex ve městě?

Do spin-offu a jeho obsazení se vrací Chris Noth jako bohatý podnikatel Big, kterého si Carrie vzala v prvním filmu. Nebude chybět ani John Corbett jako její bývalý, návrhář nábytku Aidan. V seriálu se objeví i řada nových herců. Sara Ramírez se ukáže jako stand-up komička Che Diazová, Sarita Choudhury zase jako realitní makléřka Seema Patelová. Objeví se v něm také Karen Pittmanová jako doktorka práv Dr. Nya Wallace a Cathy Angová a Alexa Swintonová jako Charlotiny dcery Lily a Rose.

- Reklama -

„Myslím, že Cynthia, Kristin a já jsme všechni nadšené z toho, že můžeme zachytit, jak čas plynul,‘ řekla Parkerová webu everythingzoomer.com. „Podíváme se na to, kým jsou postavy nyní. Přizpůsobily se? Jak se jim nedaří jako ženám, jako kamarádkám a jak si k sobě hledají cestu? Je toho nesmírně mnoho, na co se můžeme těšit.“

Malou ochutnávku toho, co nás čeká nabízí nejnovější trailer k seriálu, který nedávno zveřejnilo HBO Max.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -