- Reklama -

Prasátko Peppa zepředu: Rodiče po celém světě jsou zděšení

Rodiče po celém světě zažili nečekaný šok po spatření virálního náčrtu, který odhaluje, jak vypadá prasátko Peppa zepředu!

- Reklama -

Populární dětská televizní postava je v celém seriálu vidět vždy jen zboku a viditelná je tak jen polovina její tváře. I přes tuto drobnost se neposedné prase s růžovými tvářičkami stalo oblíbeným u dětí po celém světě a patří mezi nejlepší seriály pro děti… Jenže ve skutečnosti by se nejspíš mnoho drobotiny k Peppě přiblížit nechtělo…

Jeden ctižádostivý umělec zveřejnil na internetu obrázek, který odhalil, že dýchací a zrakové ústrojí Peppy nejsou zrovna pastva pro oči. A to zvlášť ve chvíli, kdy se podíváte do její tváře napřímo.

Na Twitteru způsobila KwonHanchiho kresba téměř okamžitě šok. Všichni totiž viděli, že prasátko Peppa zepředu má čtyři oči a rypáček se čtyřmi dýchacími otvory.

A tak by nejspíš opravdu měla vypadat. Umělec sdílel standardní náčrt Peppiny levé a pravé tváře, než odhalil její poněkud děsivou „profilovku“.

- Reklama -

Šokující obraz si brzy získal pozornost uživatelů Twitteru. A nelíbil se téměř nikomu…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -