- Reklama -

Netflix pro děti (dabing): S těmihle filmy a seriály bude doma klid!

Netflix naštěstí myslí i na děti. Takže jim je co pustit a vy si můžete na chvilku odpočinout.

- Reklama -

Chcete mít na chvíli pokoj od dětí? Pak se vám bude hodit seznam 10 nejlepších, které má Netflix pro děti. Nejlepší filmy na Netflixu, nejlepší seriály na Netflixu, se všemi je neskutečná zábava a ani u jednoho z nic nechybí dabing.

Nejlepší filmy na Netflixu se hodí znát. Stejně jako nejlepší seriály. I ty pro děti. Někdy je totiž pro celou rodinu složité sledovat televizi v hlavním vysílacím čase a ještě se u toho bavit. Světohled připravil seznam oblíbených a veskrze kvalitních pořadů a filmů, které se v roce 2020 streamují na Netflixu. Patří k tomu nejlepšímu, na co se můžete dívat spolu s odrostlejším dítětem.

Mnoho z těchto populárních pořadů se natolik povedlo, že se nudit nebudou ani rodiče, kteří jinak u tvorby pro děti jen těžko překonávají spánek.

Které, že to jsou?

- Reklama -

Zelená vejce se šunkou

Zelená vejce se šunkou jsou možná nejzábavnější dětský pořad na Netflixu. Foto: Netflix

Slavný příběh z pera Dr. Seusse, nejúspěšnějšího amerického spisovatele pro děti. Vypráví příběh dvou rozdílných hrdinů, Guye a Sama, kteří se vydají zachránit ohrožené zvířátko. Naučí se přitom zkoušet nové věci, jako je třeba přátelství, a okusí jednu delikatesní pochoutku. Jakou? To už napovídá sám název.

Klaus

Hlavním hrdinou filmu Klaus je pošťák, který se dostane na místo, kam vůbec nechtěl. Foto: Netflix

Mezi nejlepší filmy na Netflixu rozhodně patří i příběh o vzniku Santa Klause v té nejhezčí pohádkové podobě, jakou si dokážete vymyslet. Přesně to je Klaus, animák z dílny Netflixu, který vypráví o osudech sobeckého pošťáka a zádumčivého výrobce hraček a jejich neobvyklém přátelství. Zvlášť před Vánoci se tahle filmová lahůdka opravdu hodí.

Spongebob ve filmu: Houba na útěku

spongebob morska houba na uteku
Patrick a SpongeBob se tentorkát vydávají zachránit uneseného šneka Garryho. Foto: Paramount Animation.

Poslední počin oblíbené mořské houby je k vidění exkluzivně na Netflixu, kam putoval kvůli pandemii místo obvyklých kin. Spongebob tentokrát řeší únos svého milovaného mazlíčka Garryho. A ačkoli třetí filmové pokračování Spongeboba možná nedosahuje tak úplně kvalit předchozích dílů, stále je to zábavná podívaná a výborný relax. Filmové fanoušky potěší angažování Keanu Reevese, který si očividně svou malou roli užil. Tohle také patří mezi nejlepší filmy na Netflixu.

Enola Holmes

enola holmes millie bobby brown
Millie Bobby Brown jako Enola Holmesová. Foto: LEGENDARY ©2020

Vypráví příběh, které se ztratí matka. Enola (kterou hraje Millie Bobby Brown známá ze Stranger Things) se jí vypraví hledat, v čemž jí pomáhá její bratr – Sherlock Holmes. Její druhý bratr Mycroft by ale raději Enolu umístil do internátu pro dívky.

Byl jednou jeden… vynálezce

Netflix pro děti přichystal i známý seriál, který zná asi každý dnešní dospělý, je nově také k vidění na Netflixu. Poučné animované vyprávění nejvýznamnějších vynálezcích a objevitelích, kteří stály na počátku fantastické cesty k objevům a vynálezům důležitým pro celé lidstvo.

Hubie Halloween

hubie halloween
Julie Bowen známá z Takové normální rodinky jako Violet Valentinová a Adam Sandler jako Hubie Dubois. Foto. Scott Yamano/NETFLIX © 2020

Nejnovější komedie Adama Sandlera. To pro mnoho lidí jako definice musí stačit. Sandlerovy filmy jsou známé vtipností, ale asi každý u nich musí předpokládat určitou dávku pokleslého humoru. To tak nějak platí i pro Hubieho, dobráckého troubu, který jako jediný v celém městěčku

Mimi Šéf

Seznam „Netflix pro děti“ musí obsahovat i seriálové zpracování oblíbeného animovaného filmu. A právem. Seriál si zachoval vysokou úroveň filmu, kterou zatím neztrácí ani s přibývajícími sériemi. Aktuálně je k dispozici už 4. série.

Malibu Rescue

Malibu rescue. Foto: Netflix

Filmařsky nijak výjimečný snímek, o kterém si ale děti vyprávějí po školách (dnes tedy na google class) a doporučují si ho. Dětská verze Pobřežní hlídky, která dospělé diváky nijak zvlášť nenadchne, ale ty menší spolehlivě pobaví.

Feel the beet

FEEL THE BEAT. Foto: IAN WATSON/NETFLIX ©2020

Příběh do sebe zahleděné tanečnice, která nešťastnou shodou okolností pokazí v den konkurzu, co může. Díky tomu přijde o vysněné angažmá a musí se potupně vrátit z města do rodné vesnice. Tam nastoupí jako taneční učitelka místních dětí. Nepříliš talentovaný soubor malých tanečnic pak pod jejím vedením zažívá opravdu nečekané chvíle. A vše je tak dobře zpracováno, že se vedle dětí zabaví velmi dobře i rodiče.

Mákni

Hrdinové filmu Mákni. Foto: Elly Dassas/Netflix

Chytrá, ale pohybově nepříliš nadaná Quinn touží dostat se na univerzitu Duke, kvůli čemuž se stane závodní tanečnicí. Příběh asi nijak nenadchne, narativ je vcelku předvídatelný, jak už to ostatně u podobných filmů bývá zvykem, ale pokud byste hledali film, u kterého se dá dobře „vypnout“, je právě Mákni docela dobrá možnost.

Pokud jste nenašli, co jste hledali, můžete se podívat na nejlepší filmy, co Netflix nabízí v prosinci. Nebo na nejlepší seriály v nabídce.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -