- Reklama -

S kým chodí hvězda seriálu Sex/Life Sarah Shahiová?

Pokud jste od první série nadšeně sledovali populární seriál Sex/Life od Netflixu, pravděpodobně i vás napadla otázka - jsou spolu Sarah Shahiová a Adam Demos i ve skutečnosti?

- Reklama -

Jejich vztah na obrazovce v rolích Billie Connellyové a Brada Simona je jedním z nejromantičtějších vyobrazení lásky v seriálu Sex/Life. A fanoušci proto spekulují, jak je to se vzájemnou chemií Sarah Shahiové a Adama Demose mimo obrazovku. Pojďme se na to podívat.

Sex/Life je populární seriál společnosti Netflix natočený podle knihy BB Eastona „44 kapitol o 4 mužích“. Sleduje příběh Billie Connellyové, matky dvou dětí a ženy v domácnosti z bohaté předměstské čtvrti v Connecticutu, která za zády svého prostořekého manžela Coopera prožije románek se svou první láskou a bývalým přítelem Bradem Simonem. Žhavé scény a intenzivní chemie mezi Shahiovou a Demosem diváky nadchly, a tak není divu, že fanoušci jsou zvědaví na jejich skutečný vztah.

Sarah Shahiová od začátku věděla, že chce víc

V červenci 2021 sdílela Sarah Shahiová na Instagramu Sex/Life video, v němž prozradila svůj první dojem z Demose. „Potkali jsme se v maskérně a okamžitě jsme si padli do oka. Měli jsme úplně stejný hudební vkus,“ přiznala. „Měli jsme stejný vkus na whiskey a tequilu a já jsem z něj byla unešená už jen jako z člověka a věděla jsem jen, že chci víc.“

Jak se tedy ukázalo, vzájemná přitažlivost dvojice mimo obrazovku je stejně silná jako ta v seriálu. Ale co to hlavní? Jsou tedy Sarah Shahiová a Adam Demos ze seriálu Sex/Life spolu? Odpověď zní jednoznačně ano!

- Reklama -
sarah shahiová adam demos
Adam Demos a Sarah Shahiová na premiéře 2. řady seriálu „Sex/Life“ v Římě. | Foto: Charley Gallay/Getty Images for Netflix

Veřejné vyznání lásky na Instagramu

Pár potvrdil, že spolu chodí, 31. prosince 2020 (šest měsíců před premiérou první série seriálu Sex/Life), když Demos na Silvestra zveřejnil společnou fotografii na Instagramu. Shahiová vztah potvrdila 9. ledna 2021, píše people.com. Ten den na Instagramu zveřejnila fotografii, na níž dostává balonky k narozeninám, a v popisku Demose označila za svou „lásku“. „Je čas slavit. Děkuji své lásce @adam_demos za to, že je to tak výjimečné,“ napsala.

Demos také zveřejnil svou vlastní instagramovou fotografii k narozeninám Shahi.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -