- Reklama -

S kým chodí hvězda seriálu Sex/Life Sarah Shahiová?

Pokud jste od první série nadšeně sledovali populární seriál Sex/Life od Netflixu, pravděpodobně i vás napadla otázka - jsou spolu Sarah Shahiová a Adam Demos i ve skutečnosti?

- Reklama -

Jejich vztah na obrazovce v rolích Billie Connellyové a Brada Simona je jedním z nejromantičtějších vyobrazení lásky v seriálu Sex/Life. A fanoušci proto spekulují, jak je to se vzájemnou chemií Sarah Shahiové a Adama Demose mimo obrazovku. Pojďme se na to podívat.

Sex/Life je populární seriál společnosti Netflix natočený podle knihy BB Eastona „44 kapitol o 4 mužích“. Sleduje příběh Billie Connellyové, matky dvou dětí a ženy v domácnosti z bohaté předměstské čtvrti v Connecticutu, která za zády svého prostořekého manžela Coopera prožije románek se svou první láskou a bývalým přítelem Bradem Simonem. Žhavé scény a intenzivní chemie mezi Shahiovou a Demosem diváky nadchly, a tak není divu, že fanoušci jsou zvědaví na jejich skutečný vztah.

Sarah Shahiová od začátku věděla, že chce víc

V červenci 2021 sdílela Sarah Shahiová na Instagramu Sex/Life video, v němž prozradila svůj první dojem z Demose. „Potkali jsme se v maskérně a okamžitě jsme si padli do oka. Měli jsme úplně stejný hudební vkus,“ přiznala. „Měli jsme stejný vkus na whiskey a tequilu a já jsem z něj byla unešená už jen jako z člověka a věděla jsem jen, že chci víc.“

Jak se tedy ukázalo, vzájemná přitažlivost dvojice mimo obrazovku je stejně silná jako ta v seriálu. Ale co to hlavní? Jsou tedy Sarah Shahiová a Adam Demos ze seriálu Sex/Life spolu? Odpověď zní jednoznačně ano!

sarah shahiová adam demos
Adam Demos a Sarah Shahiová na premiéře 2. řady seriálu „Sex/Life“ v Římě. | Foto: Charley Gallay/Getty Images for Netflix

Veřejné vyznání lásky na Instagramu

Pár potvrdil, že spolu chodí, 31. prosince 2020 (šest měsíců před premiérou první série seriálu Sex/Life), když Demos na Silvestra zveřejnil společnou fotografii na Instagramu. Shahiová vztah potvrdila 9. ledna 2021, píše people.com. Ten den na Instagramu zveřejnila fotografii, na níž dostává balonky k narozeninám, a v popisku Demose označila za svou „lásku“. „Je čas slavit. Děkuji své lásce @adam_demos za to, že je to tak výjimečné,“ napsala.

Demos také zveřejnil svou vlastní instagramovou fotografii k narozeninám Shahi.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -