- Reklama -

S kým chodí hvězda seriálu Sex/Life Sarah Shahiová?

Pokud jste od první série nadšeně sledovali populární seriál Sex/Life od Netflixu, pravděpodobně i vás napadla otázka - jsou spolu Sarah Shahiová a Adam Demos i ve skutečnosti?

- Reklama -

Jejich vztah na obrazovce v rolích Billie Connellyové a Brada Simona je jedním z nejromantičtějších vyobrazení lásky v seriálu Sex/Life. A fanoušci proto spekulují, jak je to se vzájemnou chemií Sarah Shahiové a Adama Demose mimo obrazovku. Pojďme se na to podívat.

Sex/Life je populární seriál společnosti Netflix natočený podle knihy BB Eastona „44 kapitol o 4 mužích“. Sleduje příběh Billie Connellyové, matky dvou dětí a ženy v domácnosti z bohaté předměstské čtvrti v Connecticutu, která za zády svého prostořekého manžela Coopera prožije románek se svou první láskou a bývalým přítelem Bradem Simonem. Žhavé scény a intenzivní chemie mezi Shahiovou a Demosem diváky nadchly, a tak není divu, že fanoušci jsou zvědaví na jejich skutečný vztah.

Sarah Shahiová od začátku věděla, že chce víc

V červenci 2021 sdílela Sarah Shahiová na Instagramu Sex/Life video, v němž prozradila svůj první dojem z Demose. „Potkali jsme se v maskérně a okamžitě jsme si padli do oka. Měli jsme úplně stejný hudební vkus,“ přiznala. „Měli jsme stejný vkus na whiskey a tequilu a já jsem z něj byla unešená už jen jako z člověka a věděla jsem jen, že chci víc.“

Jak se tedy ukázalo, vzájemná přitažlivost dvojice mimo obrazovku je stejně silná jako ta v seriálu. Ale co to hlavní? Jsou tedy Sarah Shahiová a Adam Demos ze seriálu Sex/Life spolu? Odpověď zní jednoznačně ano!

- Reklama -
sarah shahiová adam demos
Adam Demos a Sarah Shahiová na premiéře 2. řady seriálu „Sex/Life“ v Římě. | Foto: Charley Gallay/Getty Images for Netflix

Veřejné vyznání lásky na Instagramu

Pár potvrdil, že spolu chodí, 31. prosince 2020 (šest měsíců před premiérou první série seriálu Sex/Life), když Demos na Silvestra zveřejnil společnou fotografii na Instagramu. Shahiová vztah potvrdila 9. ledna 2021, píše people.com. Ten den na Instagramu zveřejnila fotografii, na níž dostává balonky k narozeninám, a v popisku Demose označila za svou „lásku“. „Je čas slavit. Děkuji své lásce @adam_demos za to, že je to tak výjimečné,“ napsala.

Demos také zveřejnil svou vlastní instagramovou fotografii k narozeninám Shahi.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -