- Reklama -

S kým chodí hvězda seriálu Sex/Life Sarah Shahiová?

Pokud jste od první série nadšeně sledovali populární seriál Sex/Life od Netflixu, pravděpodobně i vás napadla otázka - jsou spolu Sarah Shahiová a Adam Demos i ve skutečnosti?

- Reklama -

Jejich vztah na obrazovce v rolích Billie Connellyové a Brada Simona je jedním z nejromantičtějších vyobrazení lásky v seriálu Sex/Life. A fanoušci proto spekulují, jak je to se vzájemnou chemií Sarah Shahiové a Adama Demose mimo obrazovku. Pojďme se na to podívat.

Sex/Life je populární seriál společnosti Netflix natočený podle knihy BB Eastona „44 kapitol o 4 mužích“. Sleduje příběh Billie Connellyové, matky dvou dětí a ženy v domácnosti z bohaté předměstské čtvrti v Connecticutu, která za zády svého prostořekého manžela Coopera prožije románek se svou první láskou a bývalým přítelem Bradem Simonem. Žhavé scény a intenzivní chemie mezi Shahiovou a Demosem diváky nadchly, a tak není divu, že fanoušci jsou zvědaví na jejich skutečný vztah.

Sarah Shahiová od začátku věděla, že chce víc

V červenci 2021 sdílela Sarah Shahiová na Instagramu Sex/Life video, v němž prozradila svůj první dojem z Demose. „Potkali jsme se v maskérně a okamžitě jsme si padli do oka. Měli jsme úplně stejný hudební vkus,“ přiznala. „Měli jsme stejný vkus na whiskey a tequilu a já jsem z něj byla unešená už jen jako z člověka a věděla jsem jen, že chci víc.“

Jak se tedy ukázalo, vzájemná přitažlivost dvojice mimo obrazovku je stejně silná jako ta v seriálu. Ale co to hlavní? Jsou tedy Sarah Shahiová a Adam Demos ze seriálu Sex/Life spolu? Odpověď zní jednoznačně ano!

- Reklama -
sarah shahiová adam demos
Adam Demos a Sarah Shahiová na premiéře 2. řady seriálu „Sex/Life“ v Římě. | Foto: Charley Gallay/Getty Images for Netflix

Veřejné vyznání lásky na Instagramu

Pár potvrdil, že spolu chodí, 31. prosince 2020 (šest měsíců před premiérou první série seriálu Sex/Life), když Demos na Silvestra zveřejnil společnou fotografii na Instagramu. Shahiová vztah potvrdila 9. ledna 2021, píše people.com. Ten den na Instagramu zveřejnila fotografii, na níž dostává balonky k narozeninám, a v popisku Demose označila za svou „lásku“. „Je čas slavit. Děkuji své lásce @adam_demos za to, že je to tak výjimečné,“ napsala.

Demos také zveřejnil svou vlastní instagramovou fotografii k narozeninám Shahi.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -