- Reklama -

Sex/Life 3. řada: Přehled všeho, co se zatím ví

Zatímco fanoušci netrpělivě očekávají potvrzení třetí série seriálového hitu "Sex/Life" od Netflixu, podíváme se, co zatím víme o možném návratu Billie, Sashy, Brada a ostatních herců.

- Reklama -

Druhá kapitola netflixovského dramatu Sex/Life způsobila pořádný rozruch svou dávkou nahoty a zvláštních sexuálních hrátek. Stále se vzpamatováváme z toho, co to bylo. Sezóna začala tím, že Billie a Brada opět rozdělily okolnosti. Brad už byl zasnoubený s andílkem Victoria’s Secret Gigi a čekali spolu první dítě. Sasha mezitím řešila vlastní krizi, protože se její bývalý přítel Kam znovu objevil zrovna v době, kdy se její kariéra rozjížděla. Ve finále však oba páry konečně zastihla pauza, což zanechalo seriál tvůrkyně Stacy Rukeyserové na zajímavém místě.

Nejistota kolem třetí série seriálu Sex/Life

Ti z vás, kteří už 2. řadu seriálu Sex/Life dokoukali a dostali se až na konec, jsou jistě zvědaví, co velmi úhledný a spořádaný konec znamená pro budoucnost seriálu. Nebojte se, protože tady je to, co víme o třetí sérii Sex/Life.

Netflix bohužel zatím nepotvrdil výrobu třetí série Sex/Life. To však neznamená, že k ní nedojde. Seriál se v první sérii stal okamžitým hitem a teprve o tři měsíce později Netflix potvrdil natáčení druhá série. První řada se vysílala v červnu 2021 a Netflix oznámil vydání druhé série na 27. září 2021. Tvůrkyně Stacy Rukeyserová o druhé sezóně promluvila s webem digitalspy.com. „Sex/Life je splněný sen. Vytvořit pořad o posílené ženské sexualitě, který nadchl tolik milionů diváků, je nejen nesmírně zábavné, ale také neuvěřitelně uspokojující,“ svěřila se.

Obsazení třetí série: Kdo by se mohl vrátit?

Pokud dojde na třetí řadu a seriál dostane zelenou, mohla by se vrátit řada postav, píší radiotimes.com. Neměly by chybět všechny hlavní postavy včetně Billie (hraje ji Sarah Shahi), Sashy (hraje ji Margaret Odette), Brada (hraje ho Adam Demos), Coopera (hraje ho Mike Vogel), Kam (hraje ji Cleo Anthony) a Hudson (hraje ji Phoenix Reich). Zůstaňte tedy naladěni na další informace o budoucnosti seriálu, protože čekáme, zda Netflix za několik týdnů oficiálně potvrdí budoucnost třetí řady seriálu Sex/Life.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -