- Reklama -

Sex/Life 3. řada: Přehled všeho, co se zatím ví

Zatímco fanoušci netrpělivě očekávají potvrzení třetí série seriálového hitu "Sex/Life" od Netflixu, podíváme se, co zatím víme o možném návratu Billie, Sashy, Brada a ostatních herců.

- Reklama -

Druhá kapitola netflixovského dramatu Sex/Life způsobila pořádný rozruch svou dávkou nahoty a zvláštních sexuálních hrátek. Stále se vzpamatováváme z toho, co to bylo. Sezóna začala tím, že Billie a Brada opět rozdělily okolnosti. Brad už byl zasnoubený s andílkem Victoria’s Secret Gigi a čekali spolu první dítě. Sasha mezitím řešila vlastní krizi, protože se její bývalý přítel Kam znovu objevil zrovna v době, kdy se její kariéra rozjížděla. Ve finále však oba páry konečně zastihla pauza, což zanechalo seriál tvůrkyně Stacy Rukeyserové na zajímavém místě.

Nejistota kolem třetí série seriálu Sex/Life

Ti z vás, kteří už 2. řadu seriálu Sex/Life dokoukali a dostali se až na konec, jsou jistě zvědaví, co velmi úhledný a spořádaný konec znamená pro budoucnost seriálu. Nebojte se, protože tady je to, co víme o třetí sérii Sex/Life.

Netflix bohužel zatím nepotvrdil výrobu třetí série Sex/Life. To však neznamená, že k ní nedojde. Seriál se v první sérii stal okamžitým hitem a teprve o tři měsíce později Netflix potvrdil natáčení druhá série. První řada se vysílala v červnu 2021 a Netflix oznámil vydání druhé série na 27. září 2021. Tvůrkyně Stacy Rukeyserová o druhé sezóně promluvila s webem digitalspy.com. „Sex/Life je splněný sen. Vytvořit pořad o posílené ženské sexualitě, který nadchl tolik milionů diváků, je nejen nesmírně zábavné, ale také neuvěřitelně uspokojující,“ svěřila se.

Obsazení třetí série: Kdo by se mohl vrátit?

Pokud dojde na třetí řadu a seriál dostane zelenou, mohla by se vrátit řada postav, píší radiotimes.com. Neměly by chybět všechny hlavní postavy včetně Billie (hraje ji Sarah Shahi), Sashy (hraje ji Margaret Odette), Brada (hraje ho Adam Demos), Coopera (hraje ho Mike Vogel), Kam (hraje ji Cleo Anthony) a Hudson (hraje ji Phoenix Reich). Zůstaňte tedy naladěni na další informace o budoucnosti seriálu, protože čekáme, zda Netflix za několik týdnů oficiálně potvrdí budoucnost třetí řady seriálu Sex/Life.

- Reklama -
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -