- Reklama -

Sex/Life 3. řada: Přehled všeho, co se zatím ví

Zatímco fanoušci netrpělivě očekávají potvrzení třetí série seriálového hitu "Sex/Life" od Netflixu, podíváme se, co zatím víme o možném návratu Billie, Sashy, Brada a ostatních herců.

- Reklama -

Druhá kapitola netflixovského dramatu Sex/Life způsobila pořádný rozruch svou dávkou nahoty a zvláštních sexuálních hrátek. Stále se vzpamatováváme z toho, co to bylo. Sezóna začala tím, že Billie a Brada opět rozdělily okolnosti. Brad už byl zasnoubený s andílkem Victoria’s Secret Gigi a čekali spolu první dítě. Sasha mezitím řešila vlastní krizi, protože se její bývalý přítel Kam znovu objevil zrovna v době, kdy se její kariéra rozjížděla. Ve finále však oba páry konečně zastihla pauza, což zanechalo seriál tvůrkyně Stacy Rukeyserové na zajímavém místě.

Nejistota kolem třetí série seriálu Sex/Life

Ti z vás, kteří už 2. řadu seriálu Sex/Life dokoukali a dostali se až na konec, jsou jistě zvědaví, co velmi úhledný a spořádaný konec znamená pro budoucnost seriálu. Nebojte se, protože tady je to, co víme o třetí sérii Sex/Life.

Netflix bohužel zatím nepotvrdil výrobu třetí série Sex/Life. To však neznamená, že k ní nedojde. Seriál se v první sérii stal okamžitým hitem a teprve o tři měsíce později Netflix potvrdil natáčení druhá série. První řada se vysílala v červnu 2021 a Netflix oznámil vydání druhé série na 27. září 2021. Tvůrkyně Stacy Rukeyserová o druhé sezóně promluvila s webem digitalspy.com. „Sex/Life je splněný sen. Vytvořit pořad o posílené ženské sexualitě, který nadchl tolik milionů diváků, je nejen nesmírně zábavné, ale také neuvěřitelně uspokojující,“ svěřila se.

Obsazení třetí série: Kdo by se mohl vrátit?

Pokud dojde na třetí řadu a seriál dostane zelenou, mohla by se vrátit řada postav, píší radiotimes.com. Neměly by chybět všechny hlavní postavy včetně Billie (hraje ji Sarah Shahi), Sashy (hraje ji Margaret Odette), Brada (hraje ho Adam Demos), Coopera (hraje ho Mike Vogel), Kam (hraje ji Cleo Anthony) a Hudson (hraje ji Phoenix Reich). Zůstaňte tedy naladěni na další informace o budoucnosti seriálu, protože čekáme, zda Netflix za několik týdnů oficiálně potvrdí budoucnost třetí řady seriálu Sex/Life.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -