- Reklama -

V zajetí démonů 3: Premiéra už má konkrétní datum!

Premiéra hororu V zajetí démonů 3, který je založen na skutečném příběhu, se konečně blíží. Jste připraveni čelit zlu?

- Reklama -

V roce 2013 se horor V zajetí démonů zapsal do historie. Šlo o jeden z nejkvalitnějších hororů posledních let, o čemž svědčí i úžasné hodnocení, včetně 7,5 hvězdiček z deseti na IMDb a 82% na ČSFD. Tvůrci V zajetí démonů proto přidali další díl, který se také zabýval paranormálními jevy. I přes temné téma má snímek optimistický konec, při kterém dobro zvítězí nad zlem.

Letošní rok pak po letech čekaní fanoušky potěší vydáním V zajetí démonů 3. Trvalo celé 4 roky, než tvůrci konečně oznámili, že se dvojka z roku 2016 dočká pokračování. Film je dodnes proslulý svým vynikajícím zpracováním a režií. Fanoušci proto mají u filmu v Zajetí démonů 3 velká očekávání.

V zajetí démonů

Film nás vrací zpět do roku 1970, kdy se přistěhuje rodina s pěti dcerami na izolovaný statek. Matka v domě cítí něco neobvyklého a nakonec je svědkem čehosi až démonického při hraní s nejmladší dcerou. Rozhodne se vyhledat pomoc a zavolá lovce duchů.

Ed a Lorraine Warrenovi poznávají historii domu, který zaznamenal obrovské množství vražd a sebevražd. Dům stále pronásledují duchové lidí, kteří tam zemřeli. Duchové nutí matku, aby zabila dcery. Lovci duchů však situaci zabraňují a film končí šťastně.

- Reklama -

Příběh je inspirován skutečnými událostmi ze života Eda a Lorraine Warrenových. Pár celý svůj život zkoumal paranormální jevy a všechny díly série jsou založeny na jejich zkušenostech z reálného života.

V zajetí démonů 2

V roce 1977 vyšetřovatelé paranormálních jevů Ed a Lorraine Warrenovi z odjeli z dovolené a vydali se na cestu do čtvrti Enfield v severním Londýně. Tam se setkají s Peggy Hodgsonovou, zmatenou svobodnou matkou čtyř dětí, která páru řekne, že v jejich domě bydlí něco zlého. Ed a Lorraine pro ni mají pochopení.

Všimnou si, že nejmladší dcera Peggy začíná projevovat známky démonického posednutí. Jak se manželé pokoušejí pomoci napadené dívce, stávají se dalším cílem ničemných duchů. Ed nakonec dívku zachrání, aniž by přemýšlel o svém vlastním přežití.

V zajetí démonů 3

Lovci duchů Ed a Lorraine Warrenovi se snaží odhalit pravdu o vraždě. Zdá se, že jde o démonické držení majetku za vraždu. Film je podobně jako předchozí díly založen na skutečném příběhu a je považován za poctu Lorraine, která zemřela v roce 2019. Fanoušci pochopitelně ihned spekulovali o spojitosti její smrti s nadpřirozenými silami, ale bylo jí 92, a pravděpodobně zemřela kvůli svému stáří.

Premiéru bude mít film na HBOmax 4. června 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -