- Reklama -

V zajetí démonů 3: Premiéra už má konkrétní datum!

Premiéra hororu V zajetí démonů 3, který je založen na skutečném příběhu, se konečně blíží. Jste připraveni čelit zlu?

- Reklama -

V roce 2013 se horor V zajetí démonů zapsal do historie. Šlo o jeden z nejkvalitnějších hororů posledních let, o čemž svědčí i úžasné hodnocení, včetně 7,5 hvězdiček z deseti na IMDb a 82% na ČSFD. Tvůrci V zajetí démonů proto přidali další díl, který se také zabýval paranormálními jevy. I přes temné téma má snímek optimistický konec, při kterém dobro zvítězí nad zlem.

Letošní rok pak po letech čekaní fanoušky potěší vydáním V zajetí démonů 3. Trvalo celé 4 roky, než tvůrci konečně oznámili, že se dvojka z roku 2016 dočká pokračování. Film je dodnes proslulý svým vynikajícím zpracováním a režií. Fanoušci proto mají u filmu v Zajetí démonů 3 velká očekávání.

V zajetí démonů

Film nás vrací zpět do roku 1970, kdy se přistěhuje rodina s pěti dcerami na izolovaný statek. Matka v domě cítí něco neobvyklého a nakonec je svědkem čehosi až démonického při hraní s nejmladší dcerou. Rozhodne se vyhledat pomoc a zavolá lovce duchů.

Ed a Lorraine Warrenovi poznávají historii domu, který zaznamenal obrovské množství vražd a sebevražd. Dům stále pronásledují duchové lidí, kteří tam zemřeli. Duchové nutí matku, aby zabila dcery. Lovci duchů však situaci zabraňují a film končí šťastně.

- Reklama -

Příběh je inspirován skutečnými událostmi ze života Eda a Lorraine Warrenových. Pár celý svůj život zkoumal paranormální jevy a všechny díly série jsou založeny na jejich zkušenostech z reálného života.

V zajetí démonů 2

V roce 1977 vyšetřovatelé paranormálních jevů Ed a Lorraine Warrenovi z odjeli z dovolené a vydali se na cestu do čtvrti Enfield v severním Londýně. Tam se setkají s Peggy Hodgsonovou, zmatenou svobodnou matkou čtyř dětí, která páru řekne, že v jejich domě bydlí něco zlého. Ed a Lorraine pro ni mají pochopení.

Všimnou si, že nejmladší dcera Peggy začíná projevovat známky démonického posednutí. Jak se manželé pokoušejí pomoci napadené dívce, stávají se dalším cílem ničemných duchů. Ed nakonec dívku zachrání, aniž by přemýšlel o svém vlastním přežití.

V zajetí démonů 3

Lovci duchů Ed a Lorraine Warrenovi se snaží odhalit pravdu o vraždě. Zdá se, že jde o démonické držení majetku za vraždu. Film je podobně jako předchozí díly založen na skutečném příběhu a je považován za poctu Lorraine, která zemřela v roce 2019. Fanoušci pochopitelně ihned spekulovali o spojitosti její smrti s nadpřirozenými silami, ale bylo jí 92, a pravděpodobně zemřela kvůli svému stáří.

Premiéru bude mít film na HBOmax 4. června 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -