- Reklama -

V zajetí démonů 3: Premiéra už má konkrétní datum!

Premiéra hororu V zajetí démonů 3, který je založen na skutečném příběhu, se konečně blíží. Jste připraveni čelit zlu?

- Reklama -

V roce 2013 se horor V zajetí démonů zapsal do historie. Šlo o jeden z nejkvalitnějších hororů posledních let, o čemž svědčí i úžasné hodnocení, včetně 7,5 hvězdiček z deseti na IMDb a 82% na ČSFD. Tvůrci V zajetí démonů proto přidali další díl, který se také zabýval paranormálními jevy. I přes temné téma má snímek optimistický konec, při kterém dobro zvítězí nad zlem.

Letošní rok pak po letech čekaní fanoušky potěší vydáním V zajetí démonů 3. Trvalo celé 4 roky, než tvůrci konečně oznámili, že se dvojka z roku 2016 dočká pokračování. Film je dodnes proslulý svým vynikajícím zpracováním a režií. Fanoušci proto mají u filmu v Zajetí démonů 3 velká očekávání.

V zajetí démonů

Film nás vrací zpět do roku 1970, kdy se přistěhuje rodina s pěti dcerami na izolovaný statek. Matka v domě cítí něco neobvyklého a nakonec je svědkem čehosi až démonického při hraní s nejmladší dcerou. Rozhodne se vyhledat pomoc a zavolá lovce duchů.

Ed a Lorraine Warrenovi poznávají historii domu, který zaznamenal obrovské množství vražd a sebevražd. Dům stále pronásledují duchové lidí, kteří tam zemřeli. Duchové nutí matku, aby zabila dcery. Lovci duchů však situaci zabraňují a film končí šťastně.

- Reklama -

Příběh je inspirován skutečnými událostmi ze života Eda a Lorraine Warrenových. Pár celý svůj život zkoumal paranormální jevy a všechny díly série jsou založeny na jejich zkušenostech z reálného života.

V zajetí démonů 2

V roce 1977 vyšetřovatelé paranormálních jevů Ed a Lorraine Warrenovi z odjeli z dovolené a vydali se na cestu do čtvrti Enfield v severním Londýně. Tam se setkají s Peggy Hodgsonovou, zmatenou svobodnou matkou čtyř dětí, která páru řekne, že v jejich domě bydlí něco zlého. Ed a Lorraine pro ni mají pochopení.

Všimnou si, že nejmladší dcera Peggy začíná projevovat známky démonického posednutí. Jak se manželé pokoušejí pomoci napadené dívce, stávají se dalším cílem ničemných duchů. Ed nakonec dívku zachrání, aniž by přemýšlel o svém vlastním přežití.

V zajetí démonů 3

Lovci duchů Ed a Lorraine Warrenovi se snaží odhalit pravdu o vraždě. Zdá se, že jde o démonické držení majetku za vraždu. Film je podobně jako předchozí díly založen na skutečném příběhu a je považován za poctu Lorraine, která zemřela v roce 2019. Fanoušci pochopitelně ihned spekulovali o spojitosti její smrti s nadpřirozenými silami, ale bylo jí 92, a pravděpodobně zemřela kvůli svému stáří.

Premiéru bude mít film na HBOmax 4. června 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -