- Reklama -

V zajetí démonů 3: Premiéra už má konkrétní datum!

Premiéra hororu V zajetí démonů 3, který je založen na skutečném příběhu, se konečně blíží. Jste připraveni čelit zlu?

- Reklama -

V roce 2013 se horor V zajetí démonů zapsal do historie. Šlo o jeden z nejkvalitnějších hororů posledních let, o čemž svědčí i úžasné hodnocení, včetně 7,5 hvězdiček z deseti na IMDb a 82% na ČSFD. Tvůrci V zajetí démonů proto přidali další díl, který se také zabýval paranormálními jevy. I přes temné téma má snímek optimistický konec, při kterém dobro zvítězí nad zlem.

Letošní rok pak po letech čekaní fanoušky potěší vydáním V zajetí démonů 3. Trvalo celé 4 roky, než tvůrci konečně oznámili, že se dvojka z roku 2016 dočká pokračování. Film je dodnes proslulý svým vynikajícím zpracováním a režií. Fanoušci proto mají u filmu v Zajetí démonů 3 velká očekávání.

V zajetí démonů

Film nás vrací zpět do roku 1970, kdy se přistěhuje rodina s pěti dcerami na izolovaný statek. Matka v domě cítí něco neobvyklého a nakonec je svědkem čehosi až démonického při hraní s nejmladší dcerou. Rozhodne se vyhledat pomoc a zavolá lovce duchů.

Ed a Lorraine Warrenovi poznávají historii domu, který zaznamenal obrovské množství vražd a sebevražd. Dům stále pronásledují duchové lidí, kteří tam zemřeli. Duchové nutí matku, aby zabila dcery. Lovci duchů však situaci zabraňují a film končí šťastně.

Příběh je inspirován skutečnými událostmi ze života Eda a Lorraine Warrenových. Pár celý svůj život zkoumal paranormální jevy a všechny díly série jsou založeny na jejich zkušenostech z reálného života.

V zajetí démonů 2

V roce 1977 vyšetřovatelé paranormálních jevů Ed a Lorraine Warrenovi z odjeli z dovolené a vydali se na cestu do čtvrti Enfield v severním Londýně. Tam se setkají s Peggy Hodgsonovou, zmatenou svobodnou matkou čtyř dětí, která páru řekne, že v jejich domě bydlí něco zlého. Ed a Lorraine pro ni mají pochopení.

Všimnou si, že nejmladší dcera Peggy začíná projevovat známky démonického posednutí. Jak se manželé pokoušejí pomoci napadené dívce, stávají se dalším cílem ničemných duchů. Ed nakonec dívku zachrání, aniž by přemýšlel o svém vlastním přežití.

V zajetí démonů 3

Lovci duchů Ed a Lorraine Warrenovi se snaží odhalit pravdu o vraždě. Zdá se, že jde o démonické držení majetku za vraždu. Film je podobně jako předchozí díly založen na skutečném příběhu a je považován za poctu Lorraine, která zemřela v roce 2019. Fanoušci pochopitelně ihned spekulovali o spojitosti její smrti s nadpřirozenými silami, ale bylo jí 92, a pravděpodobně zemřela kvůli svému stáří.

Premiéru bude mít film na HBOmax 4. června 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -