- Reklama -

Datum vydání Babylon Berlín 4. série: Kdy bude premiéra? Co prozradil tvůrce?

Fanoušci populárního německého neo-noirového hitu netrpělivě očekávají sezónu 4 seriálu Babylon Berlín. Byla ale už vůbec potvrzená?

- Reklama -

3. série seriálu Babylon Berlín byla plná dramatu. Někteří diváci však díky napínavému konci doteď přemýšlejí, kdy se objeví Babylon Berlín 4. série? Začala už práce na natáčení? Přečtěte si, co řekl tvůrce Henk Handloegten o připravovaném pokračování.

Bude 4. série Babylon Berlín?

babylon berlin
Babylon Berlín se díky své atmosféře (a skutečnosti, že jde o nejdražší německý seriál v historii) stal hitem po celém světě. Foto: X Filme Creative Pool, ARD Degeto, Sky and Beta Film

Babylon Berlín se stal během svých dosavadních 3 sezón velkým hitem mezi fanoušky v Německu i mimo něj. Po příběhu inspektora Gereona Ratha a jeho spolupracovnice Charlotte Ritter se seriál odehrává na konci 20. let v Berlíně.

V poslední sérii začala dvojice vyšetřovat smrt hvězdy němého filmu.

Kromě toho se postavy zabývaly nacisty plánovanou explozí a dalšími událostmi na pozadí Výmarské republiky.

Fanoušci jsou však již zvědaví, zda se show znovu vrátí i ve 4. sérii.

Nadějná slova tvůrce

babylon berlín bruno walter
Drsný detektiv Bruno Walter vystupuje jen v prvních 16 dílech seriálu. Foto: X Filme Creative Pool, ARD Degeto, Sky and Beta Film

Spolutvůrce Henk Handloegten v rozhovoru potvrdil, že další série bude.

Jistá změna je nasnadě – tvůrčí tým rozšířili po dohodě se spolutvůrci Tomem Tykwerem a Achimem von Borriesem dvě ženské autorky.

„Mysleli jsme si, že je čas na malou změnu a samozřejmě jsme v určitých situacích chtěli mít ženský náhled,“ prozradil Handloegten. „Doufáme, že pokud vše půjde dobře, natáčení začne v roce 2021.“

Nastoupí americký gangster

Handloegten také odhalil, že 4. série bude dějem velmi podrobně následovat třetí román Volkera Kutschera Goldstein.

„To je kniha, na které postavíme mnoho příběhů,“ nechal se slyšet tvůrce.

Tento román se odehrává v Berlíně v roce 1931 a sleduje amerického gangstera Abrahama Goldsteina.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -