- Reklama -

Datum vydání Babylon Berlín 4. série: Kdy bude premiéra? Co prozradil tvůrce?

Fanoušci populárního německého neo-noirového hitu netrpělivě očekávají sezónu 4 seriálu Babylon Berlín. Byla ale už vůbec potvrzená?

- Reklama -

3. série seriálu Babylon Berlín byla plná dramatu. Někteří diváci však díky napínavému konci doteď přemýšlejí, kdy se objeví Babylon Berlín 4. série? Začala už práce na natáčení? Přečtěte si, co řekl tvůrce Henk Handloegten o připravovaném pokračování.

Bude 4. série Babylon Berlín?

babylon berlin
Babylon Berlín se díky své atmosféře (a skutečnosti, že jde o nejdražší německý seriál v historii) stal hitem po celém světě. Foto: X Filme Creative Pool, ARD Degeto, Sky and Beta Film

Babylon Berlín se stal během svých dosavadních 3 sezón velkým hitem mezi fanoušky v Německu i mimo něj. Po příběhu inspektora Gereona Ratha a jeho spolupracovnice Charlotte Ritter se seriál odehrává na konci 20. let v Berlíně.

V poslední sérii začala dvojice vyšetřovat smrt hvězdy němého filmu.

Kromě toho se postavy zabývaly nacisty plánovanou explozí a dalšími událostmi na pozadí Výmarské republiky.

- Reklama -

Fanoušci jsou však již zvědaví, zda se show znovu vrátí i ve 4. sérii.

Nadějná slova tvůrce

babylon berlín bruno walter
Drsný detektiv Bruno Walter vystupuje jen v prvních 16 dílech seriálu. Foto: X Filme Creative Pool, ARD Degeto, Sky and Beta Film

Spolutvůrce Henk Handloegten v rozhovoru potvrdil, že další série bude.

Jistá změna je nasnadě – tvůrčí tým rozšířili po dohodě se spolutvůrci Tomem Tykwerem a Achimem von Borriesem dvě ženské autorky.

„Mysleli jsme si, že je čas na malou změnu a samozřejmě jsme v určitých situacích chtěli mít ženský náhled,“ prozradil Handloegten. „Doufáme, že pokud vše půjde dobře, natáčení začne v roce 2021.“

Nastoupí americký gangster

Handloegten také odhalil, že 4. série bude dějem velmi podrobně následovat třetí román Volkera Kutschera Goldstein.

„To je kniha, na které postavíme mnoho příběhů,“ nechal se slyšet tvůrce.

Tento román se odehrává v Berlíně v roce 1931 a sleduje amerického gangstera Abrahama Goldsteina.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -