- Reklama -

Datum vydání Babylon Berlín 4. série: Kdy bude premiéra? Co prozradil tvůrce?

Fanoušci populárního německého neo-noirového hitu netrpělivě očekávají sezónu 4 seriálu Babylon Berlín. Byla ale už vůbec potvrzená?

- Reklama -

3. série seriálu Babylon Berlín byla plná dramatu. Někteří diváci však díky napínavému konci doteď přemýšlejí, kdy se objeví Babylon Berlín 4. série? Začala už práce na natáčení? Přečtěte si, co řekl tvůrce Henk Handloegten o připravovaném pokračování.

Bude 4. série Babylon Berlín?

babylon berlin
Babylon Berlín se díky své atmosféře (a skutečnosti, že jde o nejdražší německý seriál v historii) stal hitem po celém světě. Foto: X Filme Creative Pool, ARD Degeto, Sky and Beta Film

Babylon Berlín se stal během svých dosavadních 3 sezón velkým hitem mezi fanoušky v Německu i mimo něj. Po příběhu inspektora Gereona Ratha a jeho spolupracovnice Charlotte Ritter se seriál odehrává na konci 20. let v Berlíně.

V poslední sérii začala dvojice vyšetřovat smrt hvězdy němého filmu.

Kromě toho se postavy zabývaly nacisty plánovanou explozí a dalšími událostmi na pozadí Výmarské republiky.

Fanoušci jsou však již zvědaví, zda se show znovu vrátí i ve 4. sérii.

Nadějná slova tvůrce

babylon berlín bruno walter
Drsný detektiv Bruno Walter vystupuje jen v prvních 16 dílech seriálu. Foto: X Filme Creative Pool, ARD Degeto, Sky and Beta Film

Spolutvůrce Henk Handloegten v rozhovoru potvrdil, že další série bude.

Jistá změna je nasnadě – tvůrčí tým rozšířili po dohodě se spolutvůrci Tomem Tykwerem a Achimem von Borriesem dvě ženské autorky.

„Mysleli jsme si, že je čas na malou změnu a samozřejmě jsme v určitých situacích chtěli mít ženský náhled,“ prozradil Handloegten. „Doufáme, že pokud vše půjde dobře, natáčení začne v roce 2021.“

Nastoupí americký gangster

Handloegten také odhalil, že 4. série bude dějem velmi podrobně následovat třetí román Volkera Kutschera Goldstein.

„To je kniha, na které postavíme mnoho příběhů,“ nechal se slyšet tvůrce.

Tento román se odehrává v Berlíně v roce 1931 a sleduje amerického gangstera Abrahama Goldsteina.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -