- Reklama -

Datum vydání Babylon Berlín 4. série: Kdy bude premiéra? Co prozradil tvůrce?

Fanoušci populárního německého neo-noirového hitu netrpělivě očekávají sezónu 4 seriálu Babylon Berlín. Byla ale už vůbec potvrzená?

- Reklama -

3. série seriálu Babylon Berlín byla plná dramatu. Někteří diváci však díky napínavému konci doteď přemýšlejí, kdy se objeví Babylon Berlín 4. série? Začala už práce na natáčení? Přečtěte si, co řekl tvůrce Henk Handloegten o připravovaném pokračování.

Bude 4. série Babylon Berlín?

babylon berlin
Babylon Berlín se díky své atmosféře (a skutečnosti, že jde o nejdražší německý seriál v historii) stal hitem po celém světě. Foto: X Filme Creative Pool, ARD Degeto, Sky and Beta Film

Babylon Berlín se stal během svých dosavadních 3 sezón velkým hitem mezi fanoušky v Německu i mimo něj. Po příběhu inspektora Gereona Ratha a jeho spolupracovnice Charlotte Ritter se seriál odehrává na konci 20. let v Berlíně.

V poslední sérii začala dvojice vyšetřovat smrt hvězdy němého filmu.

Kromě toho se postavy zabývaly nacisty plánovanou explozí a dalšími událostmi na pozadí Výmarské republiky.

- Reklama -

Fanoušci jsou však již zvědaví, zda se show znovu vrátí i ve 4. sérii.

Nadějná slova tvůrce

babylon berlín bruno walter
Drsný detektiv Bruno Walter vystupuje jen v prvních 16 dílech seriálu. Foto: X Filme Creative Pool, ARD Degeto, Sky and Beta Film

Spolutvůrce Henk Handloegten v rozhovoru potvrdil, že další série bude.

Jistá změna je nasnadě – tvůrčí tým rozšířili po dohodě se spolutvůrci Tomem Tykwerem a Achimem von Borriesem dvě ženské autorky.

„Mysleli jsme si, že je čas na malou změnu a samozřejmě jsme v určitých situacích chtěli mít ženský náhled,“ prozradil Handloegten. „Doufáme, že pokud vše půjde dobře, natáčení začne v roce 2021.“

Nastoupí americký gangster

Handloegten také odhalil, že 4. série bude dějem velmi podrobně následovat třetí román Volkera Kutschera Goldstein.

„To je kniha, na které postavíme mnoho příběhů,“ nechal se slyšet tvůrce.

Tento román se odehrává v Berlíně v roce 1931 a sleduje amerického gangstera Abrahama Goldsteina.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -