- Reklama -

Seriál Nesvá se vrací s poslední sérií na HBO. Proč po páté řadě skončí?

Seriál Nesvá nedávno představil na HBO první díl nové série. Pro fanoušky seriálu je to ale bohužel začátek konce, protože televizní stanice potvrdila, že jde o poslední sezónu, kterou bude produkovat. Proč seriál končí právě teď?

- Reklama -

Seriál Nesvá je na HBO obrovským hitem již od svého uvedení v roce 2016. Herečka Issa Rae, která se v seriálu ukazuje jako Issa Dee získala za svůj seriálový hit řadu ocenění a bezmezné uznání kritiky. Po pěti letech a pěti sériích však HBO potvrdila, že pátá série bude poslední, kterou fanoušci stráví s oblíbenými postavami.

V závěrečné sezóně se dočkáme 10 epizod, přičemž první díly budou měly v USA premiéru 24. října.

Oznámení, že pátá sezóna bude poslední, přišlo na začátku roku 2021, kdy Rae retweetnula smutné potvrzení o konci podle zprávy serveru Deadline. Webu Rae vysvětlila, že seriál nebyl zrušen, ale že „vždy bylo v plánu“ ukončit příběh po pěti sezónách.

Plánovaný konec

„Vždy jsme plánovali odvyprávět tento příběh v pěti sezónách, ale bez obrovské podpory našich diváků bychom to nikdy nedokázali. Cítím se nadmíru požehnaně, že mohu příběhy našich postav dovést do konce, alespoň na obrazovce,“ prozradila herečka.

Seriál byl původně inspirován internetovým seriálem Issy Rae Awkward Black Girl, jehož příběh pro stanici HBO rozšířila. A přestože se seriál chýlí ke konci, HBO ho chválí za to, že si vypěstoval věrnou fanouškovskou základnu a že vypráví „srdceryvný“ příběh.

Fanoušci si ale ještě budou muset počkat, jak Rae příběh seriálu Nesvá zakončí. Vzhledem k tomu, že byla odvysílána pouze jedna epizoda, zbývá ještě spousta času, než fanoušci uvidí postavy naposledy.

Co se týče herečky Issy Rae, hvězda má na obzoru spoustu dalších projektů. Hraje jak A Black Lady Sketch Show, tak Sweet Life: Los Angeles, které vyjdou v roce 2021. Také se podílí na řadě chystaných televizních projektů, přičemž několik z nich se již natáčí nebo je v předprodukci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -