- Reklama -

Seriál Nesvá se vrací s poslední sérií na HBO. Proč po páté řadě skončí?

Seriál Nesvá nedávno představil na HBO první díl nové série. Pro fanoušky seriálu je to ale bohužel začátek konce, protože televizní stanice potvrdila, že jde o poslední sezónu, kterou bude produkovat. Proč seriál končí právě teď?

- Reklama -

Seriál Nesvá je na HBO obrovským hitem již od svého uvedení v roce 2016. Herečka Issa Rae, která se v seriálu ukazuje jako Issa Dee získala za svůj seriálový hit řadu ocenění a bezmezné uznání kritiky. Po pěti letech a pěti sériích však HBO potvrdila, že pátá série bude poslední, kterou fanoušci stráví s oblíbenými postavami.

V závěrečné sezóně se dočkáme 10 epizod, přičemž první díly budou měly v USA premiéru 24. října.

Oznámení, že pátá sezóna bude poslední, přišlo na začátku roku 2021, kdy Rae retweetnula smutné potvrzení o konci podle zprávy serveru Deadline. Webu Rae vysvětlila, že seriál nebyl zrušen, ale že „vždy bylo v plánu“ ukončit příběh po pěti sezónách.

Plánovaný konec

„Vždy jsme plánovali odvyprávět tento příběh v pěti sezónách, ale bez obrovské podpory našich diváků bychom to nikdy nedokázali. Cítím se nadmíru požehnaně, že mohu příběhy našich postav dovést do konce, alespoň na obrazovce,“ prozradila herečka.

- Reklama -

Seriál byl původně inspirován internetovým seriálem Issy Rae Awkward Black Girl, jehož příběh pro stanici HBO rozšířila. A přestože se seriál chýlí ke konci, HBO ho chválí za to, že si vypěstoval věrnou fanouškovskou základnu a že vypráví „srdceryvný“ příběh.

Fanoušci si ale ještě budou muset počkat, jak Rae příběh seriálu Nesvá zakončí. Vzhledem k tomu, že byla odvysílána pouze jedna epizoda, zbývá ještě spousta času, než fanoušci uvidí postavy naposledy.

Co se týče herečky Issy Rae, hvězda má na obzoru spoustu dalších projektů. Hraje jak A Black Lady Sketch Show, tak Sweet Life: Los Angeles, které vyjdou v roce 2021. Také se podílí na řadě chystaných televizních projektů, přičemž několik z nich se již natáčí nebo je v předprodukci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -