- Reklama -

Seriál Nesvá se vrací s poslední sérií na HBO. Proč po páté řadě skončí?

Seriál Nesvá nedávno představil na HBO první díl nové série. Pro fanoušky seriálu je to ale bohužel začátek konce, protože televizní stanice potvrdila, že jde o poslední sezónu, kterou bude produkovat. Proč seriál končí právě teď?

- Reklama -

Seriál Nesvá je na HBO obrovským hitem již od svého uvedení v roce 2016. Herečka Issa Rae, která se v seriálu ukazuje jako Issa Dee získala za svůj seriálový hit řadu ocenění a bezmezné uznání kritiky. Po pěti letech a pěti sériích však HBO potvrdila, že pátá série bude poslední, kterou fanoušci stráví s oblíbenými postavami.

V závěrečné sezóně se dočkáme 10 epizod, přičemž první díly budou měly v USA premiéru 24. října.

Oznámení, že pátá sezóna bude poslední, přišlo na začátku roku 2021, kdy Rae retweetnula smutné potvrzení o konci podle zprávy serveru Deadline. Webu Rae vysvětlila, že seriál nebyl zrušen, ale že „vždy bylo v plánu“ ukončit příběh po pěti sezónách.

Plánovaný konec

„Vždy jsme plánovali odvyprávět tento příběh v pěti sezónách, ale bez obrovské podpory našich diváků bychom to nikdy nedokázali. Cítím se nadmíru požehnaně, že mohu příběhy našich postav dovést do konce, alespoň na obrazovce,“ prozradila herečka.

Seriál byl původně inspirován internetovým seriálem Issy Rae Awkward Black Girl, jehož příběh pro stanici HBO rozšířila. A přestože se seriál chýlí ke konci, HBO ho chválí za to, že si vypěstoval věrnou fanouškovskou základnu a že vypráví „srdceryvný“ příběh.

Fanoušci si ale ještě budou muset počkat, jak Rae příběh seriálu Nesvá zakončí. Vzhledem k tomu, že byla odvysílána pouze jedna epizoda, zbývá ještě spousta času, než fanoušci uvidí postavy naposledy.

Co se týče herečky Issy Rae, hvězda má na obzoru spoustu dalších projektů. Hraje jak A Black Lady Sketch Show, tak Sweet Life: Los Angeles, které vyjdou v roce 2021. Také se podílí na řadě chystaných televizních projektů, přičemž několik z nich se již natáčí nebo je v předprodukci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -