- Reklama -

Seriál Nesvá se vrací s poslední sérií na HBO. Proč po páté řadě skončí?

Seriál Nesvá nedávno představil na HBO první díl nové série. Pro fanoušky seriálu je to ale bohužel začátek konce, protože televizní stanice potvrdila, že jde o poslední sezónu, kterou bude produkovat. Proč seriál končí právě teď?

- Reklama -

Seriál Nesvá je na HBO obrovským hitem již od svého uvedení v roce 2016. Herečka Issa Rae, která se v seriálu ukazuje jako Issa Dee získala za svůj seriálový hit řadu ocenění a bezmezné uznání kritiky. Po pěti letech a pěti sériích však HBO potvrdila, že pátá série bude poslední, kterou fanoušci stráví s oblíbenými postavami.

V závěrečné sezóně se dočkáme 10 epizod, přičemž první díly budou měly v USA premiéru 24. října.

Oznámení, že pátá sezóna bude poslední, přišlo na začátku roku 2021, kdy Rae retweetnula smutné potvrzení o konci podle zprávy serveru Deadline. Webu Rae vysvětlila, že seriál nebyl zrušen, ale že „vždy bylo v plánu“ ukončit příběh po pěti sezónách.

Plánovaný konec

„Vždy jsme plánovali odvyprávět tento příběh v pěti sezónách, ale bez obrovské podpory našich diváků bychom to nikdy nedokázali. Cítím se nadmíru požehnaně, že mohu příběhy našich postav dovést do konce, alespoň na obrazovce,“ prozradila herečka.

- Reklama -

Seriál byl původně inspirován internetovým seriálem Issy Rae Awkward Black Girl, jehož příběh pro stanici HBO rozšířila. A přestože se seriál chýlí ke konci, HBO ho chválí za to, že si vypěstoval věrnou fanouškovskou základnu a že vypráví „srdceryvný“ příběh.

Fanoušci si ale ještě budou muset počkat, jak Rae příběh seriálu Nesvá zakončí. Vzhledem k tomu, že byla odvysílána pouze jedna epizoda, zbývá ještě spousta času, než fanoušci uvidí postavy naposledy.

Co se týče herečky Issy Rae, hvězda má na obzoru spoustu dalších projektů. Hraje jak A Black Lady Sketch Show, tak Sweet Life: Los Angeles, které vyjdou v roce 2021. Také se podílí na řadě chystaných televizních projektů, přičemž několik z nich se již natáčí nebo je v předprodukci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -